18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ani Mru Mru o kontrowersyjnym występie Abelarda

siwers3 • 2013-03-19, 16:13
Całkiem Dobry wywiad z Ani mru mru na temat ostatniej afery i oburzenia niektórych posłów po wystąpieniu Abelarda w TVP.



Ciężko się z nimi nie zgodzić.

Gracjan

2013-03-19, 22:26
dostępny_nick napisał/a:


@up Gracjan,
Idź być ekstremistą gdzie indziej... mnie akurat bardzo cieszy, że nie żyjemy w czasach gdy chrześcijan zabija innych bo nie wierzą w jego ukochanego Jezuska. Islam to ciemnogród, zniżanie się do ich poziomu to nei sposób na wygranie z nimi :)



Widać że nie zakumałeś tępaku, po pierwsze jestem ateistą a nie ekstremistą religijnym, ale dookoła mnie widze w ch*j osób którzy deklarują sie jako wierzący, a z własnej religi sobie pośmiewisko robią, tylko od czasu do czasu lecą skamleć do księdza o śłub albo chrzest. Albo sie jest wierzącym naprawde albo wogóle pajacu j***ny

dostępny_nick

2013-03-20, 00:31
Dystans znasz takie słowo? Chyba nie. Tak więc moim skromnym zdaniem to co zaprezentował Giza jest może i prześmiewcze, ale przede wszystkim z dystansem. Gdyby ludzie mieli więcej dystansu, dużo lepiej by się żyło.
Po drugie ch*j Ci w dupę, bo ja Ci nie wyjeżdżałem od tępaków ;)

BP82

2013-03-20, 02:31
srend ap czy jak to tam sie pisze 50 snabija się z 1 dlatego to takie fajne?

ocwpzw

2013-03-20, 12:41
Nie rozumiem tego całego szumu wokół tej sprawy. Abelard powiedział co chciał, nikt go nie cenzurował, nie poniósł żadnych konsekwencji- więc wolność słowa jest. Z drugiej strony ktoś poczuł się urażony i korzystając z tej samej wolności słowa i poglądów poinformował o tym tv, która jako tv publiczna zachowała się odpowiedzialnie tak jak powinna i przeprosiła urażonych. Wszystko odbyło się jak należy, wręcz idealnie. Każdy dostał to co chciał, więc o co ten ból dupy? Wzorcowy przykład wolności słowa i poglądów, i oby tak dalej- nie dyskredytować żadnej ze stron- ani "obrażającej" ani "obrażanej".

alterego

2013-03-20, 12:50
Mnie się ten test podobał...

torro

2013-03-20, 21:26
ocwpzw napisał/a:

Nie rozumiem tego całego szumu wokół tej sprawy. Abelard powiedział co chciał, nikt go nie cenzurował, nie poniósł żadnych konsekwencji- więc wolność słowa jest. Z drugiej strony ktoś poczuł się urażony i korzystając z tej samej wolności słowa i poglądów poinformował o tym tv, która jako tv publiczna zachowała się odpowiedzialnie tak jak powinna i przeprosiła urażonych. Wszystko odbyło się jak należy, wręcz idealnie. Każdy dostał to co chciał, więc o co ten ból dupy? Wzorcowy przykład wolności słowa i poglądów, i oby tak dalej- nie dyskredytować żadnej ze stron- ani "obrażającej" ani "obrażanej".


A mnie za występy Hofmana i Kaczyńskiego to nikt k***a nie przeprasza. I nie dają ich stendapów po dwudziestej trzeciej...