18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ani Mru Mru o kontrowersyjnym występie Abelarda

siwers3 • 2013-03-19, 16:13
Całkiem Dobry wywiad z Ani mru mru na temat ostatniej afery i oburzenia niektórych posłów po wystąpieniu Abelarda w TVP.



Ciężko się z nimi nie zgodzić.

torro

2013-03-19, 18:09
cornishon69 napisał/a:

Kolejny temat zastępczy dla mediów i polityków a przeciętny obywatel to łyka jak młody ministrant


Ciekawe po co PIS podsuwa tematy zastępcze... Może chce odwrócić uwagę od spraw naprawdę istotnych, jak zamach Smoleński?

ypsilanti

2013-03-19, 18:10
cornishon69 napisał/a:

Kolejny temat zastępczy dla mediów i polityków a przeciętny obywatel to łyka jak młody ministrant



Jaki temat zastępczy?! Pytają jeden kabaret o inny kabaret i sprawę dla ich działalności dość istotną. Pokazuje to jakaś nołnejmowa telewizja, a Ty spinasz poślady o jakieś tematy zastępcze. To o czym mieli rozmawiać?! Papieżu, gospodarce?!

ShearNW

2013-03-19, 18:16
Oglądałem i szczerze nie wiem gdzie przesadził, pojechał bo pojechał, pożartował ale raczej nie przekroczył żadnych granic, jednak w polsce jest taka wolność słowa jak dobrobyt.

hsl

2013-03-19, 18:24
ypsilanti napisał/a:



Jaki temat zastępczy?! Pytają jeden kabaret o inny kabaret i sprawę dla ich działalności dość istotną. Pokazuje to jakaś nołnejmowa telewizja, a Ty spinasz poślady o jakieś tematy zastępcze. To o czym mieli rozmawiać?! Papieżu, gospodarce?!



Gdyby było to poruszone tylko w tym wywiadzie czy w jakiś małych stacjach to np. Ale to jest temat przez duże "T" i w telewizorni rozmyśla się czy można tak mówić czy nie... A tymczasem podatek katastralny czy wielka kradzież na Cyprze, tych tematów się nie porusza bo są za "ciężkie" i to jest problem.

dostępny_nick

2013-03-19, 18:31
Skoro się nie porusza to skąd o nich wiesz?
Uczepiliście się tych tematów zastępczych jak rzep psiego ogona. A na dobrą sprawę, zobaczcie jaką widownie ma telewizornia, w większej części debili. Myślicie, że będą chcieli słuchać całych debat o jakichś podatkach? Bo ja wątpię, a takie tematy są dla nich fajne, bo jeszcze cokolwiek łapią i mogą sami się wypowiedzieć. Ciągle zapominacie, że telewizja dostosowuje się do odbiorcy (zresztą jak wszystko ;) ).
@up Gracjan,
Idź być ekstremistą gdzie indziej... mnie akurat bardzo cieszy, że nie żyjemy w czasach gdy chrześcijan zabija innych bo nie wierzą w jego ukochanego Jezuska. Islam to ciemnogród, zniżanie się do ich poziomu to nei sposób na wygranie z nimi :)

borisklinga

2013-03-19, 18:44
stand up, stand up...srandup ja pie**ole, zwykle chamstwo i bluzganie
nie wiem jak to sie ma do kabaretu i dlaczego wszyscy maja na to takie parcie i dlaczego wspolczesne kabarety kazdy swoj wystep opieraja na:

-wśmiewaniu chornych,
-wysmiewaniu upośledzonych
-wysmiewanie starszych osob

zastanowcie sie w ilu na ile obejrzanych skeczy był taki moment,

polski kabaret to dno i żenada, a caly stand up od zdebilałych amerykanów to gwóźdz do trumny tego pie**olnika

na szczęście !

dostępny_nick

2013-03-19, 18:47
borisklinga napisał/a:

stand up, stand up...srandup ja pie**ole, zwykle chamstwo i bluzganie
nie wiem jak to sie ma do kabaretu i dlaczego wszyscy maja na to takie parcie i dlaczego wspolczesne kabarety kazdy swoj wystep opieraja na:

-wśmiewaniu chornych,
-wysmiewaniu upośledzonych
-wysmiewanie starszych osob

zastanowcie sie w ilu na ile obejrzanych skeczy był taki moment,

polski kabaret to dno i żenada, a caly stand up od zdebilałych amerykanów to gwóźdz do trumny tego pie**olnika

na szczęście !


Dziwi mnie, że przy takim wstręcie do tych wszystkich rzeczy, nadal możesz wchodzić na sadistic.pl...

pi...........ka

2013-03-19, 19:52
dajcie link do tego filmiku bo nie wiem o czym gadka

Gonczor

2013-03-19, 20:26
jestemdarkiem napisał/a:


:idzwch*j:



Proszę, powiedz, że po prostu nie załapałeś ironii, albo też nie mówisz poważnie.

Ji^HaD

2013-03-19, 20:31
Dick napisał/a:

Skazać wszystkich polityków - za urazę i obrazę całego narodu i robienie z narodu debili! - bo też to robią w telewizji publicznej.





proponje sibir , ale pod chmurka xD

BillyTheTalented

2013-03-19, 20:39
Ja pie**ole, jeśli ktoś chce oglądać i słuchać co druga osoba chce powiedzieć to jego/jej prywatna sprawa. Ten kraj w tej chwili się rozpie**ala a ludzie, spuszczają się na stand up'em... Proszę bardzo.

borisklinga

2013-03-19, 20:44
dostępny_nick napisał/a:


Dziwi mnie, że przy takim wstręcie do tych wszystkich rzeczy, nadal możesz wchodzić na sadistic.pl...



Trzymaj się blisko swoich przyjaciół a jeszcze bliżej swoich wrogów. Nie wiem jak Ty, ale ja musze wiedziec co tak naprawde neinawidze i na co najeżdzam, wiec dlatego wchodze. Moze kiedys wejde i zobacze jakąs poprawe i cos normalnego i to bedzie czas aby zmienic swoje zdanie.


Jednak wnioskuje ze Ty wolisz powtarzać za kimś jak małpa nie znajac tematu i nie mając wyrobionego własnego zdania.

Nikloon666

2013-03-19, 22:25
k***a mać jak obserwuje to co się dzieje wokół (ważne sprawy są pomijane,a gówno płynie wierzchem),to mnie k***ica bierze i mam ochotę wyj***ć wszystkim tv przez okno,bo pie**oli się o jakimś nic nie znaczącym gównie,a nie widzi się tego że unia europejska(czyt.ważniejsze kraje unii,nie tzw."trzeci świat") dąży do tego by przejąć kraje nieinwazyjnie(patrzcie np. Grecja zadłużyła się w unii a teraz musi ziemie sprzedawać by dług oddać,z Cyprem na bank będzie podobnie)lecz sposobem,k***a kiedyś ludzie musieli walczyć ze Sobą o kawałek cudzej ziemi,a teraz sami oddają wabieni hajsem.

http://balkanistyka.org/wp/gotowosc-grecji-do-sprzedazy-i-najmu-wysp-interesuje-ministra-obrony-izraela/