18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Angry ukrainians

BamBam667 • 2013-12-03, 12:00
Tak propo ostatnich zajśc za wschodnią granicą :P (wstawione przez znajomą ukrainkę :D )

MlynQ

2013-12-03, 12:13
Fakt faktem tak mi się skojarzyło, że tam rząd i służby porządkowe potrafią sobie poradzić z burdami podczas ,,pokojowych" demonstracji (tam może i przesadzili).. A u nas podczas pokojowego marszu 11 listopada.. panowie policjanci stali jak p***y, zamiast bydło rozpędzić.. Tak czy siak grafika fajna wiec piwko leci :)

maxximal

2013-12-03, 17:16
Serio warn? k***a za co x.x

b1z

2013-12-03, 17:16
Wiesz w co grają Węgrzy?
Węgry berds

op...........ve

2013-12-03, 17:16
to kolega panie co żopu dają na fejsie do znajomych dodaję :mrgreen:

Pan_Doktur

2013-12-03, 17:18
na Ukrainie burdy bo TVNu nie oglądają

Dzichader

2013-12-03, 17:18
Najgorsze co może zrobić ukraina to chcieć wejść do unii. Zdechną z głodu przecież.

Lukasz2525

2013-12-03, 17:26
Zajebiste , gdzie można w to zagrać ?

zielak300

2013-12-03, 17:35
Na h*j oni chcą ten motłoch do UE przyjmować ?

!Timon

2013-12-03, 17:39
Oj tam zdechną z głodu.
Kilka milionów Ukraińców sp***oli za chlebem, cena ziemi i mieszkań spadnie a nawet jeśli nie to "gracze" i detaliści z zachodu sobie pokupują. Jak się trochę Ukraińcy dorobią to odkupią z zyskiem. Dla zachodniego kapitału oczywiście.
Dodatkowo rodzimy przemysł ukraiński pie**olnie na łeb na szyję bo:
po 1 normy unijne na które ich zwyczajnie nie stać
po 2 stracą na handlu z ich największym partnerem handlowym czyli Rosją bo będą musieli "uszczelnić granicę" - tak jak my ok 2000 czy 2001 roku kiedy bezrobocie jebnęło jakoś 2-3% w górę w ciągu roku.

Zatem tam na majdanie stoi tłum dobrze opłacanych nędzarzy i żebraków którzy myślą, że zbudują potężną Ukrainę z żebractwa i łaski kapiącej z wielkiego euro-fiuta który już się pręży na ukraińskie dupsko.

Zgodzę się z tym, że obecnie są na smyczy u Ruskich ale teraz chcą przejść na smycz UE. Wielcy k***a mężowie stanu.

to...........um

2013-12-03, 18:17
Angry to oni dopiero mogą być, jak ich UE puści z torbami.

Poza tym ja nie wiem o co im chodzi...? Zrobili przewrót, wybrali demokratycznego prezydenta. Na następną kadencję wybrali komucha. Sami sobie to zrobili.
A może ktoś im podłożył świnię z tym rządem, jak nam...?

tytus05

2013-12-03, 18:28
k***a, Timon, jakiś ty głupi... Pewnie, że kilkaset tysięcy (może i kilka milionów) sp***oli. Dlaczego ma nie sp***olić? Już teraz by wyjechali, ale zachodnie rynki pracy są dla nich pozamykane. Jeśli Ukraina wstąpi do Unii, to się z czasem otworzą i spokojnie będą mogli jechać, żeby zarabiać normalne pieniądze za normalną pracę. To k***a złe jest? Cena ziemi i mieszkań spadnie? Jak na to wpadłeś "geniuszu"? Precedens k***a będzie... Rodzimy przemysł pie**olnie? Jak jest ch*jowo zarządzany, to pie**olnie, jak dobrze, to się utrzyma. Stracą na handlu z Rosją, bo uszczelnią granicę? Znaczy szczelna granica ogranicza handel? Szarą strefę chyba, więc Ukraina, jako państwo nie straci, tylko zyska. Osobną kwestią jest foch Rosji z powodu wstąpienia Ukrainy do UE, ale Polsce jakoś handel z Ruskimi nieźle wychodzi, mimo "szczelnych granic".
A na majdanie w dużej mierze jest tłum myślących ludzi, którzy dosyć mają burdelu i którzy chcą korzystać z kasy i możliwości, które daje Unia.
Wiem, że na tym portalu są nastroje anty-unijne, bo "zła ta łunia panie", ale prawda jest taka, że można na tym wiele zyskać. Trzeba chcieć.

ni...........ne

2013-12-03, 18:50
unia zła. hahaha niektórzy powinni się leczyć. Dobrze że takie pojeby jak !Timon (czy Korwin) mogą sobie co najwyżej pop*zdeńczyć w necie, bo w prawdziwym świecie, z normalnymi ludźmi nie zdobędą poparcia. Gimbusy wam dają na razie piwa, ale za parę lat jak dorosną to zmądrzeją i będą się wstydzić za to że kiedyś myśleli podobnie do takich niepełnosprawnych umysłowo jak wyżej wspomnieni.

bravoteampolska

2013-12-03, 19:13
Szczerze oglądam teraz wiadomości na tvn i pie**olą wiecznie o ukrainie i mam wrażenie , że Polski rząd bardziej się stara o wejście ukrainy do UE niż sama ukraina .
k***a ciaćkają się , jeżdżą proszą , tasak biega do premiera ukrainy , prezydent również co chwilę wydzwania .
Nosz k***a coś jest nie tak , byle szczoch, to Polska popie**ala lizać dupy wszystkim i robić za wycieraczkę .

apacz92

2013-12-03, 19:33
Poczekajcie jeszcze trochę a tak samo będzie w Polsce :)