18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

...And Justice For All zagrany na basie.

Haylash • 2015-06-08, 17:04
Znany basista Rob Scallon za dziwną namową swoich widzów postanowił zagrać na basie (a tak na prawdę na kilku basach) album ...And Justice For All zespołu Metallica. Efekt zajebisty.
Sprawiedliwość oddana gitarze basowej :-)
Basiści górą!


przem000

2015-06-08, 17:09
Za metallicę zawsze piwo.

RustyRat

2015-06-08, 17:21
musi mieć zimno w chałupie, że w tej czapce tak siedzi

mustangscs

2015-06-08, 20:55
Na piętnaste urodziny ojciec kopił synowi basówke i zapisał go na lekcje basu. Gdy syn wraca ze swej pierwszej lekcji, ojciec pyta:
- Czego się dziś nauczyłeś?
- Po znalem piec pierwszych dźwięków na strunie E.
Tydzień później, syn wraca z kolejnej lekcji a ojciec znów pyta o postępy:
- Tym razem poznałem piec pierwszych dźwięków na strunie A.

Tydzień później, syn wraca do domu późno, czuć od niego papierosami i piwem. Ojciec pyta:
- Co było na dzisiejszej lekcji??
- Przepraszam, tato. Nie moglem dziś pójść na lekcje. Grałem koncert!

Haylash

2015-06-09, 07:32
mustangscs napisał/a:

Na piętnaste urodziny ojciec kopił synowi basówke i zapisał go na lekcje basu. Gdy syn wraca ze swej pierwszej lekcji, ojciec pyta:
- Czego się dziś nauczyłeś?
- Po znalem piec pierwszych dźwięków na strunie E.
Tydzień później, syn wraca z kolejnej lekcji a ojciec znów pyta o postępy:
- Tym razem poznałem piec pierwszych dźwięków na strunie A.

Tydzień później, syn wraca do domu późno, czuć od niego papierosami i piwem. Ojciec pyta:
- Co było na dzisiejszej lekcji??
- Przepraszam, tato. Nie moglem dziś pójść na lekcje. Grałem koncert!



:anegdotka:

Co jak co, ale utwory bez porządnej linii basu nie istnieją. Często osoby dyskryminują gitarę basową, a uszy mają do zwyczajnie wymiany.

BlckSn

2015-06-09, 12:33
Zaraz sp***olone gimbusy słuchające rapu będę ujadać, że to nie muzyka.

DerFels

2015-06-09, 12:33
Nic nie słyszałem...

TheMozg01

2015-06-09, 12:37
Cały And Justice for All to majstersztyk :D Te kompozycje, harmonie, tematyka która pasuje do dzisiejszego świata jak nigdy przedtem. No i mój faworyt One. Zupełne inne spojrzenie na wojnę, kozaki co wciąż gadają jak to oni by sobie nie postrzelali nie zdają sobie z tego sprawy :D

Co...........an

2015-06-09, 12:41
Fajnie fajnie, ale ch*j mnie to obchodzi na sadolu k***a...

Wstaw se to na "fejsa" i niech ci koleżanki dają lajki a stąd z tym wypie**alaj.

parampampam

2015-06-09, 12:45
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:

po tej płycie jeszcze tylko "Black Album" i kończy się Metallica :/



Sad but true...

burex666

2015-06-09, 12:46
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:

po tej płycie jeszcze tylko "Black Album" i kończy się Metallica :/



Nie zgodze sie z Tobą kolego. Na Load i Reload (a w sumie już od czarnego) faktycznie przeszli z dobrego thrash'u na rock,ale to wcale nie oznacza,że zrobili coś gorszego. Load i Reload mają swój niepowtarzalny charakter i słucha sie ich z nie mniejszą przyjemnością co poprzednich. Bleeding Me, Outlaw Torn, Prince Charming, The House Jack Built,Carpe Diem Baby... Oczywiście nie można tego porównywać do poprzednich albumów,ale Metallica ma właśnie to do siebie,że każdy album,od wielkiego Kill'em All aż do Garage jest inny. W odróżnieniu np.od Motorhead,Slayera i wielu innych sław,gdzie cała twórczość jest bardzo podobna do siebie. Skończyłem na Garage,bo dla mnie właśnie tam sie kończy ciekawa twórczość Metalliki,St Anger i Death Magnetic to już jeden wielki chaos. Oczywiście jest to tylko moja opinia.

piotrmaceluch

2015-06-09, 13:08
a jak ja gram w Counter-Strike'a to ja też muszę tu wstawiać filmiki z gry, czy mogę sobie odpuścić, bo ta strona służy do czego innego?


bosslolkowy

2015-06-09, 13:48
Daje piwko ,bo sam kaleczę na tym pięknym instrumencie ;)

Filogyna

2015-06-09, 14:01
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:

po tej płycie jeszcze tylko "Black Album" i kończy się Metallica :/



Co kto lubi. Black album jak dla mnie to raczej ckliwe, przeciętne granie. St. Anger (mimo, że pozbawione solówek, nieco surowe granie) i Death Magnetic z kolei dla mnie to przyzwoite płyty.


Majster, Rajd, Magentyczna Śmierć, Święta Złość - kolejno jako całość. Z płyty kończącej dokonania mety wybrałabym kilka songów: Hit the lights, Whiplash, Seek'n'destroy... Choć, przyznam się, nigdy nie byłam wielką fanką ani Metallici, ani w ogóle Metalu (już bardziej w stronę Liquid Tension Experiment).