18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Analiza afery tatarowej

IIvvYY • 2013-08-31, 18:47



Burak z internetu przedstawia swoją wizję afery tatarowej

Sativis

2013-09-01, 01:18
Chyba przestane korzystać z internetu :/ Po zajebaku mi to wygląda na następny projekt studentów albo na jakąś pie**olną próbę manipulacji :I

Mi...........13

2013-09-01, 01:26
JEDYNY, k***a jedyny który jest rozsądny, analizuje fakty zamiast pie**olić jadaczką i nagrywać zj***ne piosenki dla gimbusów, j***ć AdBustera który jest żydem, i j***ć jakiegoś Wardęgę

Cipexor

2013-09-01, 01:28
Nie rozumiem ludzi którzy bronią tego j***nego pedałka co zgrywa mądrale i rzyga co chwile. Ciekawe czy by wytrzymał na hardzie chociaż 5 minut.

_Nilus_

2013-09-01, 01:53
Ludzie... Przecież te wszystkie piosekneczki i cyrki u Rocków, AdBasterów i Buraków to tylko próba dorzucenia swoich 3 groszy póki temat jest świerzy, 100 tyś. dodatkowych wyświetleń na kanale. Przecież ten temat ludzi nie dotyczy, połowa z nich nawet nie zna pozwanego... Sezon ogórkowy na buraki k***a. A autor filmu tak broni, że pozew ma podstawy, sens itd. to dlaczego nie poczeka na wyrok, skoro uznaje ten sens prawny pozwu? Bo po wyroku już każdy będzie miał wyj***ne na opiniotwórcze filmy.

xgregor

2013-09-01, 05:29
Ten Buraczekcebulaczek to zapie**ala w minecrafta.
To ten co tam wydał ile się na tym zarabia i ile przekazuje tam na jakieś cele
Także on dorobił się na minecrafcie, więc raczej z sokołowa by do niego nie zadzwonił.

bahama_mama

2013-09-01, 13:17
ogólnie filmik spoko, trzeźwo ocenia całą sprawę, ale rada do pana nagrywającego: odchrząknij porządnie przed nagraniem :/ i trochę zwięźlej na boga, bo to co mówisz spokojnie można by zamknąć w ~8 min, a nie w 17. ;)