18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Analiza afery tatarowej

IIvvYY • 2013-08-31, 18:47



Burak z internetu przedstawia swoją wizję afery tatarowej

AgentGrzesiek

2013-08-31, 21:19
ech :-(
naciąłem się
nie włączajcie to nie jest M.Kolanko :evil:

MEC

2013-08-31, 21:22
człowieku - zajmij się jazdą na swoim skuterku, a nie komentuj czegoś, o czym nie masz pojęcia... czysta woda i oranżada... wiesz pałąku jeden co to jest tatar?

mazuralf

2013-08-31, 21:23
Pamietacie kolesia z Yotuba " Damianero" albo jego alter kanał "filozofero" ? No właśnie. Ten głos mi je przypomniał... tak tak. nie musicie dziękować.

porzuk

2013-08-31, 21:30
film opłacony przez sokołów, według nich właśnie tak ma wyglądać public relations ?

Krzysu

2013-08-31, 21:40
@mazuralf Damianero to nie Burak, a Burak to nie Damianero.

Bl3s

2013-08-31, 21:49
Tak się zastanawiam, Ci wszyscy którzy stają w obronie tego pajaca to jacyś debile i doskonały przykład tzw. dorosłych dzieci we mgle. Tatar jest potrawą zrobioną z mięsa surowego a więc należy go spożyć jak najszybciej po przyrządzeniu, wydaje się to oczywiste, nie? Dodatkowym czynnikiem jest fakt, że tatar jest mielony/siekany/krojony wobec czego zwiększa się powierzchnia łączna mięsa, przez co szybciej się utlenia a bakterie mają więcej miejsca do rozwoju. No więc jakim k***a cudem taki Tatar ze sklepu, nie ważne czy z Sokołowa czy z innej jakiejś tam marki robiącej takie coś ma nie być zakonserwowany? Musi być, bo inaczej nie mógłby być sprzedawany, mięso psuło by się bardzo szybko i jego produkcja byłaby nie opłacalna. Mając taką wiedzę, będąc świadomym konsumentem wiem, że taki tatar to nie jest w 100% zdrowa sprawa( swoją drogą jak większość "gotowych rzeczy"), że ma w sobie konserwanty i inne szmery bajery i go zwyczajnie NIE KUPUJĘ. Ale nie hejtuję Sokołowa za ten Tatar bo jest utrwalony, musi być i ch*j. Dziękuję.

brudasydogazu

2013-08-31, 22:09
Koleś co robi tą analizę ma zajebiście radiowy głos :D

Ezoteryk

2013-08-31, 22:23
Bl3s,

Raczej chodzi o karę jaką nałożyli na Piotra , przed tą sprawą oglądałem ten filmik i jakoś nie utkwiło mi w pamięci że tatar od sokołowa jest taki zły , lecz rozpoczynając tą sprawę sami nagłośnili że ich produkt to gówno przez co teraz idąc ulica , słyszę jak ludzie o tym rozmawiają .

Sokołów to idioci sami sobie kaszy narobił niech teraz ją wpie**alają , przypominam przed sprawą o 150 Tyś. złoty kompletnie o tym nie pamiętałem chociaż oglądałem filmik , a co do pana z filmiku , koleś zawsze stawiał komentarz stający po 2 drugiej stronie bo dzięki temu zdobywał dużo wyświetleń , kiedy taka gra Minercrafs się pojawiła na rynku ten człowiek stał się osobą nagrywającą takie filmiki , czemu , odpowiedz jest prosta " oglądalność " .

Bl3s

2013-08-31, 22:33
Akurat nie interesuje mnie kim jest ten typ z filmu powyżej, chodzi mi jedynie o pewien obiektywizm w ocenie. Ten cały paeicośtam stał się nie wiedzieć czemu osobą bardzo opiniotwórczą, a dla kogoś takiego jak ja, kto zajmuje się profesjonalnie gotowaniem jest zwykłym leszczem i pie**oli głupoty praktycznie w każdym filmiku, widać, że jest wiejskim przygłupem (nie chodzi mi o pochodzenie a o stan umysłu). Nie mogę zrozumieć jego fenomenu.

ukash06

2013-08-31, 22:53
Po co się spinać, denerwować... Obejrzyjcie sobie Popeya...relaks

panwiocha

2013-08-31, 23:10
Sokołów nakręcił filmik na swoją obronę :) No nic mają kasę to mogą

kalwi89

2013-08-31, 23:27
Fajne okularki ma ten typek :D
Sam też się ślinię na okularki Google

Imper3838

2013-08-31, 23:42
A ja sobie siądę z boku i popatrzę jak się internet bije o byle gówno.

InnyName

2013-08-31, 23:42
0:30

tak identycznie wygląda dojazd do lotniska w gta 4 :D

ShadowKnight

2013-09-01, 00:07
Ostatnio sam się nad tym zastanawiałem, z tym psem to mnie zaskoczył, ale jakoś nie chce mi się sprawdzać.

Jak bardzo by was nie wkurzał i denerwował, gość ma rację. Nie smaży się mięsa paczkowanego, jeśli nie jest ono przeznaczone do tego.