18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amerykańskie media - terytorium okupowane

Hauer88 • 2012-11-16, 17:01
“W Ameryce nie ma czegoś takiego, w tym rozdziale historii świata, jak niezależna prasa. Wy to wiecie i ja to wiem. Żaden z was nie śmie uczciwie przedstawić swojej opinii. A gdyby spróbował, to wie z góry, że nigdy by się to nie ukazało w druku… Interesem żurnalisty jest zniszczenie prawdy, kłamanie w żywe oczy, perwersja, poniżenie, drżenie u stóp mamony i sprzedawanie swojego kraju i swojej rasy za codzienny chleb. Wy o tym wiecie i ja o tym wiem; i co za szaleństwo wznosić ten toast za niezależną prasę? Jesteśmy narzędziami i wasalami bogaczy za kulisami. Jesteśmy marionetkami; oni pociągają za sznurki, a my tańczymy. Nasze talenty, nasze możliwości i nasze życia są własnością innych ludzi. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami.”

John Swinton,
były szef personalny New York Times




bingo100

2012-11-17, 01:22
No to odkryli Amerykę ;)

MojeAvi

2012-11-18, 21:34
Przecież wiadome jest to, że kierujesz się własnym rozsądkiem. A to, że uwierzysz w to Co Ci mówią to twoja sprawa.

Ludzie którzy piszą, że 'to co oni mówią jest kłamstwem' - jest źle napisane. Poprostu inną interpretacją.

1. Jeden napisze: Czarny chleb z ziarnami.
2. Drugi napisze: Pieczywo z dużą ilością ziaren.
3. Trzeci napisze: Poprawiający sranie chleb.
4. Czwarty napisze: Bardzo dużo witami, zdrowe żarcie.
5. Piąty napisze: Fabryczny szit.

brudny

2012-11-18, 21:35
6 napisze: aple

ik...........ea

2012-11-18, 21:38
Och, nagle się obudzili, że media kłamią :D :banany:

Za karę wycofujemy wszystkie sklepy z Izraela :D

Shatter

2012-11-18, 21:39
Kolejny filmik z niebieskimi napisami prosto z niezależnego uniwersytetu youtube jako źródło prawdy objawionej...

stery_srh

2012-11-18, 21:53
Media, to najskuteczniejsza broń współczesnych czasów. Jest szczególnie groźna głównie dlatego, że w przeciwieństwie do bomb i karabinów, nie powoduje paniki, nie zwraca na siebie uwagi.

Pater patriae

2012-11-18, 21:54
Shatter napisał/a:

Kolejny filmik z niebieskimi napisami prosto z niezależnego uniwersytetu youtube jako źródło prawdy objawionej...



Kolejny Twój głupi komentarz, gdzie nie potrafisz przedstawić swoich zastrzeżeń do omawianego filmu/artykułu, bo jesteś po prostu za tępy i jedyne co potrafisz, to trollować i popisywać się swoim debilizmem:

Cytat:

A dlaczego pomijacie najbardziej sk***iały, pazerny, brudny i pełen hipokryzji rodzaj insekta czyli polaczków?



Cytat:

Ale cebulą jebie od waszych postów...Widać świeżo po zbiorach w tej waszej polandii jesteście.



Cytat:

"Hurr to manipulacja TVN i GW.Ile wam płacom za takie wstawki??? Durr!!!"



pie**olone ścierwo. :plzdie:

stery_srh

2012-11-18, 21:58
Shatter napisał/a:

Kolejny filmik z niebieskimi napisami prosto z niezależnego uniwersytetu youtube jako źródło prawdy objawionej...


O proszę - pan wyrocznia już wydał werdykt. Zapewne nawet nie oglądając materiału, a już na pewno nie przemyśliwszy sprawy w najmniejszym nawet stopniu. :-/

robson101

2012-11-18, 22:30
przeciętny amerykaniec i tak nie rozumie wiadomości :)

Shatter

2012-11-18, 22:39
Pater patriae napisał/a:



Kolejny Twój głupi komentarz, gdzie nie potrafisz przedstawić swoich zastrzeżeń do omawianego filmu/artykułu, bo jesteś po prostu za tępy i jedyne co potrafisz, to trollować i popisywać się swoim debilizmem:

pie**olone ścierwo. :plzdie:


Widzę że śledzisz moje komenty.Chcesz Posta z dedykacją cebulaku? :*
Shalom!

xts

2012-11-18, 22:46
j***ć żydów

Rejtan

2012-11-18, 23:06
Shatter, wiesz co jest najśmieszniejsze? Że jesteś typowym, wręcz podręcznikowym przykładem "polaczka". Kompleksy Cię przerastają, dlatego wylewasz swoją frustrację w komentarzach. Możesz mi pocisnąć, że jestem śmierdzącym cebulą polaczkiem, zwisa mi to. Zawsze będę dumny z bycia Polakiem i w żaden sposób mi tej dumy nie odbierzesz, Ty natomiast zawsze będziesz małym, zakompleksionym, sfrustrowanym polaczkiem, który obwinia swój kraj, za swoje życiowe niepowodzenia.

anonymousm

2012-11-18, 23:41
Tanie sensacje. Placówki dyplomatyczne każdego kraju dbają o jego wizerunek w mediach. Nasze placówki dyplomatyczne urządzają piekiełko za każdym razem, kiedy gdzieś pojawią się "polskie obozy koncentracyjne".
Ale może należałoby, jak Izrael, przejść z defensywy do ofensywy i zacząć aktywnie budować dobry wizerunek Polski w świecie?
Ja zacząłbym, jak zrobił to Izrael, od wynajęcia dobrych firm PR i od robienia dobrych biznesów.

di...........os

2012-11-18, 23:41
Za dużo teorii spiskowych, by w nie wszystkie wierzyć. Dowody na na koniec świata 21 grudnia 2012, są tak samo przekonujące jak te tu wyłożone: niby logiczne i w ogóle... A jednak kurewsko niewyraźne: prawdę mówiąc, można je w zupełnie inny sposób zinterpretować. Bo prawdą nazywamy taki zbiór zdań, w którym każde zdanie, pomimo wielu prób ich obalenia, niepodważalnie okazuje się być niesprzeczne.


Wydaje mi się grubym faux pas pisanie o rewelacjach takich jak: "zatrudnianie niektórych największych amerykańskich firm PR". Pomijając już fakt, że nie jest możliwe, by było więcej niż jedno największe (w oryginale również jest "some of the largest"), zwrot ten wydaje się bezsensownym rzucanie słów na wiatr: Skąd oni to wiedzą? Kto im pokazał umowy? Jakie są warunki umowy (bo firmy PR oferują nie jedną tylko usługę)? Nic, dupa, zero.


Niech mi ktoś da choć jeden przekonujący dowód, że to ten film nie jest manipulacją.