18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amerykańskie media - terytorium okupowane

Hauer88 • 2012-11-16, 17:01
“W Ameryce nie ma czegoś takiego, w tym rozdziale historii świata, jak niezależna prasa. Wy to wiecie i ja to wiem. Żaden z was nie śmie uczciwie przedstawić swojej opinii. A gdyby spróbował, to wie z góry, że nigdy by się to nie ukazało w druku… Interesem żurnalisty jest zniszczenie prawdy, kłamanie w żywe oczy, perwersja, poniżenie, drżenie u stóp mamony i sprzedawanie swojego kraju i swojej rasy za codzienny chleb. Wy o tym wiecie i ja o tym wiem; i co za szaleństwo wznosić ten toast za niezależną prasę? Jesteśmy narzędziami i wasalami bogaczy za kulisami. Jesteśmy marionetkami; oni pociągają za sznurki, a my tańczymy. Nasze talenty, nasze możliwości i nasze życia są własnością innych ludzi. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami.”

John Swinton,
były szef personalny New York Times




stery_srh

2012-11-18, 23:50
dionizodoros napisał/a:

...Niech mi ktoś da choć jeden przekonujący dowód, że to ten film nie jest manipulacją.


Obejrzyj sobie film pt. "Gaza: The Killing Zone" - to film dokumentalny, który można było oglądać nawet w naszej TV publicznej.

xts

2012-11-18, 23:52
anonymousm napisał/a:

Tanie sensacje. Placówki dyplomatyczne każdego kraju dbają o jego wizerunek w mediach. Nasze placówki dyplomatyczne urządzają piekiełko za każdym razem, kiedy gdzieś pojawią się "polskie obozy koncentracyjne".
Ale może należałoby, jak Izrael, przejść z defensywy do ofensywy i zacząć aktywnie budować dobry wizerunek Polski w świecie?
Ja zacząłbym, jak zrobił to Izrael, od wynajęcia dobrych firm PR i od robienia dobrych biznesów.



nom ogólnie polska propaganda jest silna na świecie, trzęsiemy krajami jak usa czy rosja, antysemityzm się chowa przy polskich obozach koncentracyjnych, bo jakby nie patrzeć to były nasze obozy i polacy w nich gazowali żydów i niemców.

btw jesteś k***a j***nym żydem 110% i wystąpię do zarządu sadola, żeby ci przypie**olili w profilu gwiazdę dawida.

anonymousm

2012-11-18, 23:55
xts napisał/a:



nom ogólnie polska propaganda jest silna na świecie, trzęsiemy krajami jak usa czy rosja, antysemityzm się chowa przy polskich obozach koncentracyjnych, bo jakby nie patrzeć to były nasze obozy i polacy w nich gazowali żydów i niemców.



Toteż napisałem "piekiełko". Takie skromne, na miarę naszych możliwości.
Żeby zrobić porządne piekło i dobrą propagandę, powinniśmy uczyć się od Izraela i zatrudnić specjalistów z dużej agencji PR, a nie zlecać interwencje pani Halince z działu kultury naszego konsulatu Michigan.

di...........os

2012-11-19, 00:05
stery_srh napisał/a:


Obejrzyj sobie film pt. "Gaza: The Killing Zone" - to film dokumentalny, który można było oglądać nawet w naszej TV publicznej.



Widziałem. Tam jednak mowa jedynie o okrucieństwie żołnierzy i polityków wobec Palestyńczyków. Czy gdyby Polska wojowała z Rosją, i to Polacy byliby górą, czy w takim wypadku nie traktowalibyśmy Rusków podobnie?

slonzok

2012-11-19, 10:52
New York Times hehe same zydki :)