18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amerykański sen

feles • 2012-12-26, 11:48
Animacja ukazująca historię zza kulisów

Splifcior

2012-12-26, 14:06
Świetna animacja! Więcej takich to może więcej ludzi otworzy oczy

cykada

2012-12-26, 14:56
Tracę wiarę w ludzi. Ten film ma 15 piw, podczas gdy amelinowy żul 55... Ja pie**olę, "I don't want to live on this planet anymore"

kikutnik666

2012-12-26, 14:59
raczej "zza kulis" sie pisze ;)
pomijajac jednak takie niedociagniecie (w sumie malo wazne)- fajne :) piwko leci

Bard_Zerald

2012-12-26, 15:00
Nie powiem że było bo chyba za to idą warny, ale już tutaj ten filmik był nawet udostępniłem kiedyś go na fb. Teraz też. :D
Piwo leci tak czy siak. Dobrze że się pojawił drugi raz, może więcej osób go zobaczy, a ten filmik naprawdę warto obejrzeć i wziąć pod uwagę.
Jak co polecam książkę "Wojna o pieniądz". Jest napisana przez jakiegoś Chińczyka, nie wydana w wielu krajach i generalnie mówi o światowych bankierach. Dla tych, co uważają to za teorię spiskową niech sobie przeczytają a na pewno zmienią zdanie. A mówi ona o właśnie tym, co było przyczyną większości wydarzeń historycznych, z czego wielu można by nie podejrzewać. A chodzi oczywiście o pieniądz

gracii

2012-12-26, 15:02
j***ć czerwone tarcze!

Mom and Death

2012-12-26, 15:13
wszyscy by tylko pie**olili jak to jest ch*jowo ale nikt nie podaje rozwiązania :/

Dekorator

2012-12-26, 15:18
Cieżko zabrać głos w tak poważnej dyskusji na forum pełnym idiotów

lapps

2012-12-26, 15:47
@Mom and Death
trzeba wprowadzic wolny rynek na wzor tego z poczatkow USA. gdzie czlowiek ma pelne prawo samemu dysponowac swoimi pieniedzmi, a nie tak jak teraz oddaje 70-80% wynagrodzenia, zeby panowie wladcy mogli realizowac swoje cele. i najlepiej jakby za zadluzenie kraju byla konstytucyjna dozywotnia kara tortur(pod warunkiem, ze sam nie splaci), wtedy zadna k***a by sie nie odwazyla kraju sprzedac. no ale teraz tego nie ruszysz bo jedyne osoby mogace takei rzeczy pozmieniac, sa spychane przez media na marignes, a ze telewizja i gazety kreuja opinie publiczna to nikt bedacy w stanie zmienic obecna sytuacje nie zostanie dopuszczony do wladzy. wiec jedyne co mozna robic to uswiadamiac ludzi, ze jestesmy robieni w ch*ja. ze policjant wypisujacy mandat za picie piwa to jest zwykly k***isyn na smyczy, to samo z ganianiem ludzi za narkotyki, to samo z mandatami za jazde bez zapietych pasow i inne kurestwa, powinnismy zaczac olewac zus i pracowac na czarno, i kazdy w kraju musi popierac prace na czarno(zeby potem urzednicy sie nie dopie**alali), bo probujac pracowac uczciwie jestesmy okradani, a lepiej zeby pieniadze zostaly w ojczyznie niz wedrowaly za ocean. a jak juz ten system pie**olnie(bo w koncu musi) to sie na jego gruzach zbuduje nowy. podstawa to swiadomosc:P

a i najwazniejsze, to co bylo opisane w filmiku "money as debt"
trzeba zakazac lichwiarstwa

Pan_Marszałek

2012-12-26, 15:49
Szkoda że mogę wystawić tylko jedno piwo.

Macq13

2012-12-26, 15:55
@up

Masz rację ale tylko częściowo, sadistic jest chyba ostatnim forum(o takiej popularności) gdzie można jeszcze napotkać odsetek ludzi inteligentnych. Wiadomo przy fali idiotów która się przez to forum zaczęła przetaczać od ok roku to już nie wiele zostało.
Jednak oceniając po poziomie wypowiedzi nadal średnią wieku(umysłową) można by postawić o wiele wyżej niż gdziekolwiek indziej.

A co do filmiku to i owszem był tu kilka razy, ale to nie ważne ten filmik może jak dla mnie być wrzucany po wielekroć(w rozsądnych odstępach czasowych). Może dzięki temu dotrze to do większej liczby ludzi.

pondito

2012-12-26, 15:56
Do tego wszystkiego polecam książkę o tytule: "Ręce precz od tej książki". Co prawda zawiera dużo głupot na samym początku, ale jest w niej właśnie opisany system dzisiejszego świata. Polecam lekturę bardziej świadomym...

Macq13

2012-12-26, 15:57
sorki za post pod postem
post wyżej miał być do Dekoratora

djpaczu94

2012-12-26, 16:25
Dla tego trzeba być aktywistą, pomagać ludziom, być 11 listopada na Wiejskiej i pokazać Rządom ilu nas jest, jak jesteśmy silni, a kiedy przyjdzie pora to zamanifestować w sprawie naszej wolności, nie dajmy sobie w kasze dmuchać, jesteśmy teraz na kolejce do walki o Polske !

KoTu

2012-12-26, 16:35
Problem w tym, że do rządów pakują się tchórze, żaden z tych sk***ieli nie odważyłby się postawić bankierom, a szary obywatel nic nie zrobi, nawet w grupie.

Moja ciotka żyje już 30 lat w ameryce i niedawno stwierdziła z mężem, że może czas skończyć wynajmować budę z tektury za kupę kasy i mieć własny kąt... Teraz wiele nieruchomości jest pod szponami banków i ceny często są bardzo niskie. Znaleźli chatę z bardzo dobrą ceną. Wpłacili już kasę, a bank podbił cenę parokrotnie, mimo wszystko zapłacili bo nadal było taniej. Bank zabrał kasę, najpierw przeciągał oddanie domu (3 miechy), a potem odmówił sprzedania nieruchomości... Przez pół roku walczyli o to żeby bank zwrócił im pieniądze.
Oczywiście nieruchomość dalej stoi i niszczeje bo banki uwielbiają posiadać dla samego posiadania.