18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amerykański program o lądowaniu bez podwozia

lllll • 2013-05-17, 11:53
Nic dziwnego w tym programie, jednak na uwagę zasługuje fragment od 11:52 :D Proponuję podgłośnić.


RockyWood

2013-05-17, 12:18
Pilot tego samolotu poszedł w końcu siedzieć ? bo najpierw dostał medal i gratulacje a potem dopiero oskarżenie...

andrewerty

2013-05-17, 12:25
najbardziej k***a boli to ze amerykańce bardziej potrafili to docenić niż rodacy

xts

2013-05-17, 12:54
pisałem o tym wcześniej, pełna profesjak kapitana i załogi.

profeska

DarkFalcoN

2013-05-17, 13:54
standardowo klaskanie po wylądowaniu :)

hejcior

2013-05-17, 14:16
Klaskanie klaskaniem, ale k***a jego j***na mać, przy w pełni działającym samolocie ZABRONIONE jest używanie jakiegokolwiek urządzenia elektronicznego, to jakiś zjeb w czasie gdy piloci walczyli o jego marne życie postanowił to nagrać swoim telefonikiem. ch*j mu i jemu podobnym ignorantom w pysk.

Smutas

2013-05-17, 15:40
Za wrzucanie 15 minutowego filmiku i opisywanie, że coś zaczyna się dziać dopiero po 11 minucie należy ci się serdeczny kop w dupę.

stahkh

2013-05-17, 17:39
Ale Urwał!

fejmer

2013-05-17, 17:39
11:50 ale urwał boże :D ahh ci polacy :D

NieWiemZeWiem

2013-05-17, 17:45
@hejcior
oj bol dupy widze na najwyzszym poziomie. Po pierwsze nie ma dowodow aby elektroniczne urzadzenia zaklocaly prace maszyny. Ta zasada o wylaczeniu wszystkiego jest tak poprostu zeby nie bylo trzeba szukac winnych u pasazerow itp. Po drugie telefon moze byc wylaczony ze wszystkiego oprocz samej kamery wiec telefon jest wtedy jak zwykla kamera ktora nie wysyla zadnych zaklocajacych fal ale widze ze tbie szkodzi elektronika, wyjdz na dwor, wylacz pedalska gre, porozmawiaj z ludzmi i zdobadz jakas wiedze

borisklinga

2013-05-17, 17:48
po zatrzymaniu brawa hahaha,

XtravaganZa

2013-05-17, 17:57
Kurde ale mnie emocje poniosły, mam k***a łzy w oczach! Już się chyba na sadola nie nadaję...

hejcior

2013-05-17, 18:00
NieWiemZeWiem napisał/a:

@hejcior
oj bol dupy widze na najwyzszym poziomie. Po pierwsze nie ma dowodow aby elektroniczne urzadzenia zaklocaly prace maszyny. Ta zasada o wylaczeniu wszystkiego jest tak poprostu zeby nie bylo trzeba szukac winnych u pasazerow itp. Po drugie telefon moze byc wylaczony ze wszystkiego oprocz samej kamery wiec telefon jest wtedy jak zwykla kamera ktora nie wysyla zadnych zaklocajacych fal ale widze ze tbie szkodzi elektronika, wyjdz na dwor, wylacz pedalska gre, porozmawiaj z ludzmi i zdobadz jakas wiedze



A ty widzę specjalista inżynier od samolotów? Skoro są zasady "tak po prostu" wymyślone, to nie po to, żeby utrudnić wszystkim dookoła życie, ale po to, żeby ich przestrzegać. Sam sobie odpowiedz na pytanie "ile komórek jest tak naprawdę w trybie samolotowym"...
I owszem, ból dupy na wysokim poziomie, bo jak w każdej kwestii ludzie nie mogą z jakiegoś powodu zachowywać się tak, jak należy. Zawsze się znajdzie idiota, który musi działać po swojemu.

Nie wiem chłopcze w co ty grywasz, może na czasie są jakieś pedalskie gry, mnie to nie dotyczy. Nie prosiłem o rady jak żyć i co w życiu robić, więc zachowaj tą wiedzę dla potomności.

Hannibal_PL

2013-05-17, 18:04
hejcior napisał/a:

Klaskanie klaskaniem, ale k***a jego j***na mać, przy w pełni działającym samolocie ZABRONIONE jest używanie jakiegokolwiek urządzenia elektronicznego, to jakiś zjeb w czasie gdy piloci walczyli o jego marne życie postanowił to nagrać swoim telefonikiem. ch*j mu i jemu podobnym ignorantom w pysk.


pie**olisz jak potłuczony. Można używać urządzeń elektronicznych. Jedynie nie można przez nie się komunikować. Tryb samolotowy gimbusku, mówi ci to coś/

Gring0

2013-05-17, 18:06
Urwał to urwał, na ch*j drążycie temat?