18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amerykanska wolnosc slowa.

mcwelcome96 • 2014-02-27, 02:07
Witam, chcialbym przeprosic za brak polskich znakow ale mnie kurde nie stac!

Wiec, grajac w pena gre strategiczna, nie wazne jaka. Omylkowo wlazlem na server angielski zamiast polskiego, no ale z racji tego ze znam ten jezyk w stopniu zaawansowanym, postanowilem pogadac z jak sie okazalo amerykanami, slusznie nazywanych debilami swiata.

Tematem naszej konwersacji staly sie roznice kulturowe.

Wszystko bylo pieknie do czasu.

Napisalem ze w hameryce (jebut twoja mac) wolnosc slowa jest tylko fikcja.
Oczywiscie zaczalem byc "hejtowany" przez wszystkich w kolo.

I tutaj tak debilny przyklad potwierdzajacy moja teze.

(J) - Ja

(A) - Amerykanie (kilku).
Po tlumaczeniu.

J - W Ameryce demokracja zabrania jej wlasnych podstawowych idei, czyli wolnosci slowa.

A - To nie jest prawda, w Ameryce mozesz mowic co tylko chcesz, to nasza amerykanska wolnosc slowa.

J - Np, jesli powiem ze jestem dumny z tego ze jestem czarny bede nazwany odwaznym, jesli powiem ze jestem dumnym bialym czlowiekiem, to bede rasitsta.

A - Wchodzisz na niebezpieczne wody.

A - Nie powinienes tutaj tego pisac, brzmisz jak rasista.

A - Co on bredzi? Zbanujcie go.

J - Mowilem wam, to wlasnie jest wasza wolnosc slowa, nie mozna krytykowac zadnej mniejszoscy czy odmiennosci, nie mozna nawet wymienic jej wad bo jest to brane za rasizm.

A - Zbanujcie go prosze.

A - Zamknij sie.

A To nie jest prawda nie mozesz osadzac kogokolwiek tylko po kolorze skory.

J - Ale, moge. Przeciez da sie sprawdzic ze czarnoskorzy amerykanie majia o wiele gorsze wyniki w szkole niz biale dzieci.
I nie jest to rasizm tylko stwierdzanie potwierdzonych faktow.

A - Jestes rasista!

I tutaj zosalem zbanowany.


Wiec, Ameryka to kraj w ktorym panuje wszechobecna demokracja i wolnosc slowa, jednak z jednym zastrzezeniem, wolnosc slowa konczy sie tam gdzie zaczyna sie murzynowo.



Tak mnie dupsko po tym rozbolalo ze do tej pory siedze z zacisnietymi zwieraczami co by nie bylo wypadku.

Nasi kochani Amerykanie, sami sobie zaprzeczaja na kazdym kroku....A wchodzac na anglojezyczne czaty tylko utwierdzam sie w przekonaniu ze jest to kraj tak durnowaty, ze sie w pale MURZYNSKIEJ nie iesci...

Pozdrawiam Sadoli, zachecam do komentowania.

szopenfeldziarz

2014-02-27, 02:35
Wiesz, to tak jakbyś zaczał mówić, że zielonoocy mają wyższe zarobki, albo niskie osoby częściej jeżdzą tramwajem.
Można to uznać za rasizm, że generalizujesz o pewnej arbitralnie dobranej grupie (czarni), przypisując im jakieś cechy.
Fakt niższych osiągnięć i określonej rasy mogą współwystępować, ale nie musi to oznaczać związku. Może, jeśliby zbadać, to okazałoby się, że niższe wyniki w szkole są związane np. z wychowaniem w pełnej rodzinie, albo wysokością zarobków rodziców i to wcale niezależnie od rasy (np. biedni biali, biedni żółci, biedni czarni mają niższe wyniki).

Nihil

2014-02-27, 02:47
E tam wrzucasz wszystkich do jednego wora. Kontakt z paroma amerykanami mam i porządni ludzie, ogarniają, da się pogadać na wiele tematów. Ale i tak zaryzykuje stwierdzeniem, że wiele z nich (jak nie większość) to kretyni z nadwagą. Po prostu trafiłeś na mózgotrzepów co się boją "N word" i żyją w swoim wyimaginowanym świecie ;)

chudy179

2014-02-27, 03:28
Masz nauczkę - po co z murzynami próbujesz gadać na poziomie? Do nich tylko kij przemawia.

zakart

2014-02-27, 04:46
Po ch*j wchodzisz na strony " PCMZB " - Potomków Czarnych Miłośników Zbierania Bawełny?...

longlong7

2014-02-27, 07:19
wolność słowa? k***a nigdy takie coś nie istniało

IOI

2014-02-27, 09:10

sati696

2014-02-27, 14:26
Tak to jest jak pozwala się "mniejszością"na zbyt krótki łańcuch. :pejcz:



lakeroll

2014-02-27, 16:00
USA nie jest wcale takie pro murzyńskie w Nowym Jorku policja ma prawo kontrolować podejrzanie wyglądających czarnych

dram09

2014-02-27, 16:16
Jeszcze tak z 100-200 lat to zamiast wieżowców w USA zaczną drzewa budować. :D

method321

2014-02-27, 16:18
Nie ma to jak oceniać kraju po rozmowie na czacie w jakiejś grze... Jakbyś tak czasami pogadał na poważniejsze tematy z naszą, polską gimbusiarnią w grach w internecie to byś się dopiero załamał jaki nasz kraj tępy i niedouczony.

SkoQ

2014-02-27, 16:20
Najlepsze, że powiedzieć do czarnego Nigger to obelga. A jakby ktoś do mnie powiedział ,,Ty białasie" poczuł bym dumę w sercu :D

zagiel1111

2014-02-27, 16:23
k***a zawsze najlepiej ogólnikami jebnąć.

Jest pan Tadziu z garażu, który przez całe życie nie może się nawet na winiacza dorobić, a jest też pan Tadziu przedsiębiorca, który ma miliony na koncie.

Jest pan czarny, który całe życie kradnie, jest też pan czarny, który ma 5 oskarów, znajdzie się też pan czarny, który jest jednym z najlepszych gitarzystów na świecie.

Znajdzie się pan muzułmanin, który zabija w imię allacha, ale niemało jest takich, którzy walczą o prawa człowieka przez całe życie.

Niektórzy dresiarze tną się maczetami i chodzą na ustawki, a inni w tym samym czasie pomogą staruszce przejść przez jezdnie.

Nigdy nie wrzucaj wszystkich do jednego wora, myśl z dystansem lecz zawsze obiektywnie.
Taka porada na dziś.

A co do wolności słowa każdy ją posiada - lecz zawsze jest ograniczona - przez prawo, przez propagandowe pranie mózgu czy też najczęściej w dzisiejszych czasach - przez nas samych.

be...........22

2014-02-27, 16:27
A potem sprawdzają IP. I widzą dumnego Polaka za komputerem. A potem się tylko słyszy: Polacy to rasisci, zacofani ludzie. Eh i przez takie rzeczy muszę się wstydzić gdy ktoś pyta skąd jestem.

Browaryt

2014-02-27, 16:33
zagiel k***a przywraca nadzieje