18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amerykanska wolnosc slowa.

mcwelcome96 • 2014-02-27, 02:07
Witam, chcialbym przeprosic za brak polskich znakow ale mnie kurde nie stac!

Wiec, grajac w pena gre strategiczna, nie wazne jaka. Omylkowo wlazlem na server angielski zamiast polskiego, no ale z racji tego ze znam ten jezyk w stopniu zaawansowanym, postanowilem pogadac z jak sie okazalo amerykanami, slusznie nazywanych debilami swiata.

Tematem naszej konwersacji staly sie roznice kulturowe.

Wszystko bylo pieknie do czasu.

Napisalem ze w hameryce (jebut twoja mac) wolnosc slowa jest tylko fikcja.
Oczywiscie zaczalem byc "hejtowany" przez wszystkich w kolo.

I tutaj tak debilny przyklad potwierdzajacy moja teze.

(J) - Ja

(A) - Amerykanie (kilku).
Po tlumaczeniu.

J - W Ameryce demokracja zabrania jej wlasnych podstawowych idei, czyli wolnosci slowa.

A - To nie jest prawda, w Ameryce mozesz mowic co tylko chcesz, to nasza amerykanska wolnosc slowa.

J - Np, jesli powiem ze jestem dumny z tego ze jestem czarny bede nazwany odwaznym, jesli powiem ze jestem dumnym bialym czlowiekiem, to bede rasitsta.

A - Wchodzisz na niebezpieczne wody.

A - Nie powinienes tutaj tego pisac, brzmisz jak rasista.

A - Co on bredzi? Zbanujcie go.

J - Mowilem wam, to wlasnie jest wasza wolnosc slowa, nie mozna krytykowac zadnej mniejszoscy czy odmiennosci, nie mozna nawet wymienic jej wad bo jest to brane za rasizm.

A - Zbanujcie go prosze.

A - Zamknij sie.

A To nie jest prawda nie mozesz osadzac kogokolwiek tylko po kolorze skory.

J - Ale, moge. Przeciez da sie sprawdzic ze czarnoskorzy amerykanie majia o wiele gorsze wyniki w szkole niz biale dzieci.
I nie jest to rasizm tylko stwierdzanie potwierdzonych faktow.

A - Jestes rasista!

I tutaj zosalem zbanowany.


Wiec, Ameryka to kraj w ktorym panuje wszechobecna demokracja i wolnosc slowa, jednak z jednym zastrzezeniem, wolnosc slowa konczy sie tam gdzie zaczyna sie murzynowo.



Tak mnie dupsko po tym rozbolalo ze do tej pory siedze z zacisnietymi zwieraczami co by nie bylo wypadku.

Nasi kochani Amerykanie, sami sobie zaprzeczaja na kazdym kroku....A wchodzac na anglojezyczne czaty tylko utwierdzam sie w przekonaniu ze jest to kraj tak durnowaty, ze sie w pale MURZYNSKIEJ nie iesci...

Pozdrawiam Sadoli, zachecam do komentowania.

trebor2709

2014-02-27, 16:37
Prawda stara jak świat.Masz piwo.

dagins

2014-02-27, 16:40
@zagiel1111
Jedno słowo - statystyka.

@bezio22
Jeżeli idiotów traktujesz na poważnie to znaczy, że zrównujesz ich poziom ze swoim.

FanatiCS

2014-02-27, 16:41
k***a jego mać naoglądałem się już od ch*ja walk małp, kradzieży, darcia mordy i innych zachowań charakterystycznych dla podludzi z murzynami w roli głównej więc nie mówcie mi że czarny to taki sam człowiek jak my.
Statystyki mówią same za siebie. Do tego wystarczy popatrzeć co osiągnęli murzyni w tej swojej Afryce od początku cywilizacji. NIC. Za czasów starożytnego Rzymu to chyba jeszcze nie zdążyli z drzewa zejść.

Kiedyś oglądałem film na discovery w którym badano kwestię związku inteligencji z rasą. Okazało się oczywiście że murzyni są mniej inteligentni od ludzi. Program prowadził murzyn.

Plecionkarz

2014-02-27, 16:44
największy stopień zniewolenia jest wtedy kiedy niewolnik nie zdaje sobie sprawy z tego że nie ma własnej woli.

Muleanubis

2014-02-27, 17:07
"no ale z racji tego ze znam ten jezyk w stopniu zaawansowanym"
Przetlumaczysz mi ta konwersacje na angielski? Prosze, ja tylko angielski znam w stopniu zaawansowanym :(

Prospect0r

2014-02-27, 17:30
@up o czym ty pie**olisz?

Hooorq

2014-02-27, 17:31
Ja pie**ole Polak będzie krytykował inny kraj jeszcze w dodatku USA , no cóż ma prawo jego kraj jest zajebisty rozwinięty gospodarczo i kulturowo, panuje ty niebywała swoboda i demokracja

Falsum

2014-02-27, 18:31
Nowa generacja amerykańskich marionetek "Happy Slaves".

ValvePlsFix

2014-02-27, 18:33
miałem podobne akcje juz nieraz ale nie chwalilem sie banem na sadolu :roll:

mcwelcome96

2014-02-27, 18:35
@UP co do krytykowania innych krajow czy narodowosci, Moglem napisac to w tym samym temacie jednak to mnie przerosolo, napisalem ze jak to mozliwe ze tam to ich JU ES EJ wpuszcza sie osoby ktore jawnie nienawidze tego kraju, wiesz jaka dostalem odpowiedz?


"Mamy w Ameryce wolnosc slowa, mozesz do nas przyjechac i mowic co tylko chcesz na nasz temat"


Jestem dumny z bycia "umiarkowanym" rasista, tym bardziej Polakiem.

Pieprzony_Ateista

2014-02-27, 18:43
FanatiCS napisał/a:

naoglądałem się już od ch*ja walk małp, kradzieży, darcia mordy i innych zachowań charakterystycznych dla podludzi z murzynami w roli głównej



Gdy przeczytałem podkreśloną część zdania pomyślałem, że mówisz o Ruskich...

ceteth

2014-02-27, 21:26
Znajomy będąc na "work and travel" w USA pracował w knajpie. Pracowali tam też murzyni i zaprosili wszystkich na "white party". Oczywiście chodziło o to, że wszyscy mają ubrać się na biało, a znajomy zaczął się śmiać i spytali o co chodzi stwierdził "it's your own party and you can't come" :D konsternacja w kuchni nieziemska bo pracowali tam też amerykanie, a sami czarni koledzy turlali się ze śmiechu i przybili mu wielką piątke :D

hogg

2014-02-28, 00:11
mcwe*come96 napisał/a:


Obrazek



No nie wiem czy nazywanie białych "whiteboy" to obraźliwe. Gdyby do mnie tak ktoś powiedział, zwłaszcza, ze mam ponad 4 dychy to bym raczej się ucieszył.

Niggry mówią na nas "cracker".