18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amerykanie podłapali temat tajnych więcień CIA w Polsce :D

bartula • 2011-04-01, 23:36
Dosyć trafny żart Amerykanów na temat tajnych więzień CIA w Starych Kiejkutach xD


Ja...........to

2011-04-03, 01:09
masherano napisał/a:



Nie Brytyjczycy tylko Australijczycy leszczu :)



pie**olisz zwykły Brytyjski Londyński BBC-owy akcent.


DarkRiser napisał/a:

k***a czy to ważne jakiej są narodowości? Ja pie**ole zaraz ktoś walnie, że nie Australijczycy, tylko Kanadyjczycy, a potem mieszkańcy Alaski i jeszcze ch*j wie co. A ja mówię, że to zautomatyzowane plemię anglojęzycznych buszmenów z Ziemi Ognistej. Co nie zmienia faktu, że dofciap odj***li.



Oczywiście że k***a ważne. Amerykanin to nie Brytyjczyk tak samo jak Polak to nie Czech.

Horendal

2011-04-04, 09:58
Jakisku*asZbanowalMiKonto napisał/a:



pie**olisz zwykły Brytyjski Londyński BBC-owy akcent.




Znalazł się znawca akcentów i pierwszy w świecie ekspert od pie**olenia a z googl'i skorzystać nie potrafi. Zanim zaczniesz po kimś jeździć to zadaj sobie choć minimum trudu i sprawdź czy ten ktoś nie ma przypadkiem racji ;)

[URL=http://en.wikipedia.org/wiki/The_Chaser's_War_on_Everything] The Chaser's War on Everything[/URL]

Cytat:

The Chaser's War on Everything is an Australian television satirical comedy series broadcast on the Australian Broadcasting Corporation (ABC) television station ABC1.


drjointbdg

2011-10-18, 18:04
A nikt nie zauważył że WWA źle zaznaczyli na mapie :roll: zresztą te kiejkuty też, pewnie dopiero sie dowiedzieli że Polska istnieje.