18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ameryka na arenie międzynarodowej

gumol • 2013-02-05, 00:06


no bo kto im zabroni

mefe

2013-02-05, 14:39
Donor napisał/a:

Wg mnie każdy jeden emigrant z Polski, ze stałym pobytem w obcym kraju, powinien zrzekać sie obywatelstwa, bo potem wygląda to tak, że pobiera 2 emerytury, a całe życie zarabiał na obcy kapitał...



Aż tak Cię boli ta nędzna podwójna emerytura, że kazałbyś każdemu, kto wyjechał by żyć w innym kraju rozkazać pozbyć się obywatelstwa? Żałosne. Nie widzę żadnego powodu, który mógłby mnie powstrzymać od wykorzystania podwójnego obywatelstwa i zamieszkania w Stanach. Nie sądzę, by ujęło mi to choć trochę polskości. O emerytury się nie martw, moja rodzina odprowadza miesięcznie więcej podatków, niż Ty zdołasz przez cale swoje życie, dla Ciebie tez wystarczy.

ozoq

2013-02-05, 14:55
Nie trawię tej żydówki z gametrailers.

maciek24043

2013-02-05, 23:05
Donor napisał/a:

A mnie rozpie**ala tylko jedna rzecz: Polacy wyjeżdżający do hameryki i uważający sie za wielkich patriotów. Jak można sp***olić z kraju, robić na obcy żydowski kapitał i uważać się za patriote? Noż krew mnie zalewa, gdy widze te Polskie parady w juesej... Żyjemy w wolnej Polsce. Zabory sie skończyły i przymusowa emigracja w obawie o życie też. Jestem w stanie zrozumieć ludzi podążających za chlebem, nie mających wyboru, ale do k***y nędzy emigrantów z własnej woli zdzierżyć nie moge. Ja porównuje to zawsze do jednej rzeczy: Gdy odchodzisz z rodzinnego domu, zostawiając rodziców z kimś innym z rodzeństwa, nie powinieneś mieć już nic do gadania. Nie mieszkasz tam, nie płacisz rachunków, nie opiekujesz się rodzicami, to ktoś inny na to pracuje. Nie można wpie**alać sie w obce koryto. Wyjechałeś i zostawiłeś, a ktoś inny tu został i męczy się żeby to dalej funkcjonowało. Wg mnie każdy jeden emigrant z Polski, ze stałym pobytem w obcym kraju, powinien zrzekać sie obywatelstwa, bo potem wygląda to tak, że pobiera 2 emerytury, a całe życie zarabiał na obcy kapitał...


Za to ja nie mogę zdzierżyć takich jak ty. Plujesz się, bo ktoś pomyślał, że nie musi zapie**alać za gówniane pieniądze w gównianym kraju, gdzie absurd stoi na absurdzie. Porównaj sobie zarobki tutaj i za granicą. Porównaj służbę zdrowia, szkolnictwo itp. a zobaczysz, że czasem lepiej jest stąd sp***olić jak najdalej.

gumol

2013-02-06, 00:15
szoszana napisał/a:

Po Twoim nicku stwierdzam,że brałeś udział w filmiku :D



Dałem wzór pod gumowy odlew ;)