18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

American History X - the game

uookie • 2010-07-06, 09:23

Zagraj z przyjaciółmi!

Chupacabra

2010-07-06, 11:46
Najpierw trzeba kupić tego Kinecta :P albo Move, zależy jaka konsola. :P

hawajski

2010-07-06, 12:24
musiało by manie poj***ć żeby dać za kinecta 500zł już nową konsole kupie taniej, paranoja...

KRUGER_MAN

2010-07-06, 12:39
dobry film ^^ polecam .

adi007

2010-07-06, 13:06
@up
jaki k***a film? :|

teken

2010-07-06, 13:06
Chupacabra napisał/a:

Najpierw trzeba kupić tego Kinecta :P albo Move, zależy jaka konsola. :P

Move to gówno pokroju pada od Wii, raczej nie da ci możliwości kopania murzyna :P



adi007 napisał/a:

@up
jaki k***a film? :|

American History X ?

dln69

2010-07-06, 13:18
@up, koleś oglądał film o tym tytule i mu się podobał :| a ta "gra" jest zrobiona na podstawie filmu, więc co wam nie pasuje w wypowiedzi KRUGER MENA

EveryDayMosh

2010-07-06, 13:19
@LegendarnyZiom
Na końcu jeszcze powinno być "Fuck Yeah",jak z Vi.

suchy777

2010-07-06, 14:21
@teken
teraz to dałeś po bandzie. Jeśli PSM porównujesz do Wii lota to nie mamy o czym gadać bo nie wiesz co to PS Move. Ale pozostawię Cie w niewiedzy i dalej tak myśl. Zawsze jakiś yntelygent się znajdzie.

Ciabi

2010-07-06, 16:26
Głupia baba podniosła nie tą nogę co trzeba.

teken

2010-07-06, 16:28
suchy777 napisał/a:

@teken
teraz to dałeś po bandzie. Jeśli PSM porównujesz do Wii lota to nie mamy o czym gadać bo nie wiesz co to PS Move. Ale pozostawię Cie w niewiedzy i dalej tak myśl. Zawsze jakiś yntelygent się znajdzie.







No ok, Move posiada pedalską, świecącą kolorową kulkę dla fanów Harrego Pottera. Prawda jest taka, że Sony raczej cofnęło się w rozwoju do Wii, bo oba te gówna mają takie same możliwości, no może Move daje coś tam więcej z tą kamerą, przez którą możesz sobie posmyrać pedalskiego Eye Peta (czy jakos tak). Powiedz mi mistrzu co takiego więcej daje Move ? Tosz to zwykły Wii lot + EA Active. Xbox z Kinectem zownuje całe SONY, To dopiero są możliwości.

miszcz_palenia

2010-07-06, 17:04
Kinect lepszy od ps move?
Nigga please,
ps move wymiata pod wzgledem jakosci, dokladnosci, i mozliwosci. kinectem podrapiesz sobie tygrysa po brzuchu, a ps move mozesz uzywac do chocby fps'ow. rozumiem ze piszesz tak bo jestes posiadaczem xboxa czy pc? forumkowy hejterku fanboyu.

teken

2010-07-07, 00:22
miszcz_palenia napisał/a:

Kinect lepszy od ps move?
Nigga please,
ps move wymiata pod wzgledem jakosci, dokladnosci, i mozliwosci. kinectem podrapiesz sobie tygrysa po brzuchu, a ps move mozesz uzywac do chocby fps'ow. rozumiem ze piszesz tak bo jestes posiadaczem xboxa czy pc? forumkowy hejterku fanboyu.



Jak można mówić o doskonałości i jakości czegoś, czego nie ma w sklepach/nie miało się w rękach ? I kto tu jest fanboyem ?

Jestem PCtowcem, więc jestem niezależny od padów, nie jestem hejterem w stosunku do konsol, ale "fanojku" przyjmij do wiadomości, że Move to Wii lot. Co niby daje więcej ? No ok, może być bardziej niezawodny bo Wii lot miał problemy nieraz z tym swoim czujnikiem od łapania "fal" pada.

Mówisz Move do FPSów ? Zaraz zaraz gdzie ja to .... AAAAA Call of Duty na Wiii. Z tego co do tej pory czytałem to na Kinecta mają powstawać produkcje z każdego rodzaju, włącznie z FPS'ami.