18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

American History X - the game

uookie • 2010-07-06, 09:23

Zagraj z przyjaciółmi!

Ciabi

2010-07-07, 09:12
teken napisał/a:



Jak można mówić o doskonałości i jakości czegoś, czego nie ma w sklepach/nie miało się w rękach ? I kto tu jest fanboyem ?

Jestem PCtowcem, więc jestem niezależny od padów, nie jestem hejterem w stosunku do konsol, ale "fanojku" przyjmij do wiadomości, że Move to Wii lot. Co niby daje więcej ? No ok, może być bardziej niezawodny bo Wii lot miał problemy nieraz z tym swoim czujnikiem od łapania "fal" pada.

Mówisz Move do FPSów ? Zaraz zaraz gdzie ja to .... AAAAA Call of Duty na Wiii. Z tego co do tej pory czytałem to na Kinecta mają powstawać produkcje z każdego rodzaju, włącznie z FPS'ami.



Ale zdajesz sobie sprawę, że żeby korzystać z Kinect to TRZEBA stać, bo jak będziesz siedział to Cię nie rozpozna.

teken

2010-07-07, 12:09
To były problemy wczesnej wersji Kinecta, mieli to poprawić. Poza tym wiesz jakie było główne założenie Kinecta ? Wstać z fotela ... A tak poza tym, Move raczej nie posterujesz za pomocą mowy ;]

Ciabi

2010-07-07, 12:18
teken napisał/a:

To były problemy wczesnej wersji Kinecta, mieli to poprawić. Poza tym wiesz jakie było główne założenie Kinecta ? Wstać z fotela ... A tak poza tym, Move raczej nie posterujesz za pomocą mowy ;]



To był problem wersji Kinecta zaprezentowanej na E3. Ja nie powiedziałem że Move działa na mowę :) Ale przynajmniej można z niego korzystać siedząc - po ciężkim dniu na uczelni, czy też po pracy rzadko komu chce się stać żeby odpocząć/pograć.

Lord of Suffering

2010-07-07, 15:18
Jeśli Move wrzucamy do worka z nalepką Gówno to kinekt leci tam zaraz za nim. A z "Fanboy" wojną wypie**alać na jakiś serwiś z grami :-x

Torghal

2010-07-15, 11:24
@ teken

Dostałeś piwo, bo wiesz o czym gadasz i jesteś bezstronny - olej tych znawców technologicznych, niech dalej żyją w tym swoim matrixie gdzie zawsze mają rację.