18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

American Dream Fentanyl zalewa USA

Duczki1234 • 2023-08-29, 10:50
fentanyl cofnął ich w rozwoju do poziomu szympansów-I bradzo k***a dobrze :)


Antebot

2023-08-29, 11:07
Zapewne prześwietne wrażenia mają stojąc złamani w pół, z wypiętą dupą. Zazdraszczam.

~Beny

2023-08-29, 11:19
Antebot napisał/a:

Zapewne prześwietne wrażenia mają stojąc złamani w pół, z wypiętą dupą. Zazdraszczam.



W Polsce mieliśmy 'narciarzy' a w USA mają 'wystawdupce'.

bosobol

2023-08-29, 11:22
Dlaczego ich tak zgina w dół?

Flodzia

2023-08-29, 11:32
Duczki1234 napisał/a:

fentanyl cofnoł ich w rozwoju do poziomu szympansów-I bradzo k***a dobrze



Ty się cofnij ale do szkoły podstawowej :homer:

Duczki1234

2023-08-29, 11:51
Film z kamery Ody pokazuje momenty po tym, jak zastępca hrabstwa Milwaukee, Adriean Williams, zetknął się ze śmiercionośnym narkotykiem.

Stało się to w piątek, gdy zastępca Williams dokonywał inspekcji wnętrza rozbitego samochodu, w którym do wypadku doszło na skutek przedawkowania.

Williams twierdzi, że działanie leku było niemal natychmiastowe. Partner szybko podał mu lek Narcan, który może odwrócić skutki przedawkowania opioidów.

Williams twierdzi, że zajęło mu dwa dni, zanim znów poczuł się normalnie.



JanJankowski

2023-08-29, 11:54
Mocne. Jeden wdech wystarczył
Duczki1234 napisał/a:

Film z kamery Ody pokazuje momenty po tym, jak zastępca hrabstwa Milwaukee, Adriean Williams, zetknął się ze śmiercionośnym narkotykiem.
Stało się to w piątek, gdy zastępca Williams dokonywał inspekcji wnętrza rozbitego samochodu, w którym do wypadku doszło na skutek przedawkowania.
Williams twierdzi, że działanie leku było niemal natychmiastowe. Partner szybko podał mu lek Narcan, który może odwrócić skutki przedawkowania opioidów.
Williams twierdzi, że zajęło mu dwa dni, zanim znów poczuł się normalnie.


pytolsky

2023-08-29, 12:29
Duczki1234 napisał/a:


Williams twierdzi, że zajęło mu dwa dni, zanim znów poczuł się normalnie.



Grzegorz Floryda już od trzech lat nie może dojść do siebie.


pipi71

2023-08-29, 12:57
kuźwa nie obrażaj szympansów ....ach brak słów

niemamskarpet.

2023-08-29, 13:36
opioid przeciwbólowy, uzelażniający przeznaczony głównie dla ludzi będących "na końcówce" np. rakowców - głośna sprawa była z tym bo lekarze zaczeli to przepisywać na wszystko i ludzie zaczeli się uzależniać i zrobił się z tego czarny rynek

kedzior242

2023-08-29, 13:49
Wydaje mi się, że fenatyl może dystrybuować nawet rząd USA.
Wszystko po to, żeby wytruć j***ne karaluchy z ulic.
Powalą towar jeszcze maks z rok i zaczną wymierać.

xede

2023-08-29, 14:04
w naszym pieknym kraju jest tez dostepne jako lek

0dbytBiskupa

2023-08-29, 14:07
A ja mam pytanie do moderatorów, spytam tu bo nie da się inaczej: Od kiedy to polityczne komentarze są niemile widziane? Nagle zaczęliście stosować regulamin? 90% komentarzy musielibyście usuwać. No to róbcie tak dalej, a ten portal zmieni się w Kwejka.

maddog77

2023-08-29, 14:14
I to wszystko dzięki koncernowi Purdue Pharma.100 – tyle osób przedawkowuje opioidy w USA każdego dnia. 400 tysięcy – tyle osób w latach 1999–2017 przedawkowało opioidy ze skutkiem śmiertelnym.Tam, gdzie przepisywano dużo OxyContinu, ludzie częściej się uzależniali i – gdy nie było ich stać na opioidy przepisywane na receptę – częściej się przerzucali na heroinę lub śmiercionośny fentanyl (który, swoją drogą, Purdue Pharma również produkuje).A teraz produkowany jest w Meksyku dzięki chemii z Chin które bardzo chętnie je sprzedają...z tego co ostatnio słyszałem za 5-10 dolarów można się naćpać na cały dzień a jest chyba kilkaset razy silniejszy od heroiny która jest dużo droższa...przy tym bardzo łatwo jest przedawkować dawka wielkości główki od szpilki wyśle na tamten świat kilka osób.