18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

American Dream Fentanyl zalewa USA

Duczki1234 • 2023-08-29, 10:50
fentanyl cofnął ich w rozwoju do poziomu szympansów-I bradzo k***a dobrze :)


0dbytBiskupa

2023-08-29, 14:58
maddog77 napisał/a:

I to wszystko dzięki koncernowi Purdue Pharma.100 – tyle osób przedawkowuje opioidy w USA każdego dnia. 400 tysięcy – tyle osób w latach 1999–2017 przedawkowało opioidy ze skutkiem śmiertelnym.Tam, gdzie przepisywano dużo OxyContinu, ludzie częściej się uzależniali i – gdy nie było ich stać na opioidy przepisywane na receptę – częściej się przerzucali na heroinę lub śmiercionośny fentanyl (który, swoją drogą, Purdue Pharma również produkuje).A teraz produkowany jest w Meksyku dzięki chemii z Chin które bardzo chętnie je sprzedają...z tego co ostatnio słyszałem za 5-10 dolarów można się naćpać na cały dzień a jest chyba kilkaset razy silniejszy od heroiny która jest dużo droższa...przy tym bardzo łatwo jest przedawkować dawka wielkości główki od szpilki wyśle na tamten świat kilka osób.


A ja myślę, że trzeba mieć swój rozum i wiedzieć, że niektóre leki uzależniają. A że opioidy uzależniają z katastrofalnym skutkiem, to chyba wie każdy. Czy nie wie?

bercisko

2023-08-29, 15:00
bosobol napisał/a:

Dlaczego ich tak zgina w dół?



Fentanyl powoduje, że wypadają ci drobne i potem wszyscy ich szukają :-)

Mpp2007

2023-08-29, 15:06
bosobol napisał/a:

Dlaczego ich tak zgina w dół?



Po prostu zasypiają na chwile, budzą się na ułamek sekundy i znowu zasypiają.

kirkor1245

2023-08-29, 15:17
Szkoda że to takie drogie u nas.

JohnMadafaka

2023-08-29, 17:09
Polecam książkę Dreamland w tym temacie. Ciekawy reportaż o systemowym uzależnianiu Amerykanów od opiatów i czystym zbiegu okoliczności, gdy jedna z meksykańskich wiosek zaczęła puszczać zajebicie czysty towar na US i A

PiesKracy

2023-08-29, 18:11
Za napływ tego do usa ,meksyku i kanady odpowiadają chiny. 1 mikrogram to dawka śmiertelna dla człowieka. Nazwa potoczna to „China White". Czysty prosto od chińczyka to koszt 3-5K$ za kilo ;) Koszt produkcji z komponentów ( też z chin) to koszt kilku pensów za "sztukę" - porcja na cały dzień dla ćpuna. Chinole sie nie pie**olą i wysyłają hurtem kilogramy tego i zawsze coś trafi na rynek ;) Dużo tego jest przemycane w Chińskich produktach typu jakieś głosniki itp. :D koszt walki z tym i skutki to już są realne procenty dla PKB us i a

barniak

2023-08-29, 20:39
Dobre. Gdzie można kupic? :mrgreen:

masternik

2023-08-30, 00:01
Proste wyjście łazić i pytać ich "chcesz z tego wyjść?" Jeżeli tak to pomoc w odwyku i resocjalizacji. Tacy ludzie zgubili się w życiu i im trzeba pomóc bo chcą tego. A jak nie to dawać im następne dawki x2. Szybko Zombiaki umrą a wtedy na brykiet z nimi żeby za ubogim chociaż ciepło dali. .. świat za moich rządów byłby piękny :mrgreen:

Gruchenfuhrer

2023-08-30, 03:07
0dbytBiskupa napisał/a:

A ja myślę, że trzeba mieć swój rozum i wiedzieć, że niektóre leki uzależniają. A że opioidy uzależniają z katastrofalnym skutkiem, to chyba wie każdy. Czy nie wie?



Wie, czy nie wie.... A jakie to ma znaczenie, gdy ból przesłania ci cały świat, jak rozrywa każdy atom głowy, tak iż masz ochotę zabić, odgryźć, choćby swoją własną głowę... Byle się skończył. Choć na kilka minut.

Sadzone

2023-08-30, 17:43
Życie to niska cena za przyjemność ...

JBJumper

2023-08-30, 20:49
tam normalnie powinien remondis zapie**alać i zgarniać wszystko do zmieszanych