18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amatorzy z piszczacymi hamulcami i psujacym sie interkomem.

mcmt • 2010-11-15, 23:54
"To nie byl five minus!" ;-)
Leszek Kuzaj i Magdalena Lukas. Ona to ma glos...

czuly_barbarzynca

2010-11-17, 20:24
@mcmt
chodzi mi oczywiscie o nude z punktu siedzenia widza. Sport jest jak seks - musi sie duzo dziac, musi byc pewien spontan i improwizacja a nie odtwarzanie schematu z dokladnoscia do centymetra i setnych czesci sekundy. W F1 mozna by nagrac kilka okrazen, zrobic petle i puszczac az cyknie 60 okrazen i nikt sie nie pokapuje :-P

mcmt

2010-11-18, 13:31
Ogladales kiedys relacje na zywo z rajdu WRC?
Rajdy to sport tylko pozornie ciekawszy. Nie jest kontaktowy, rywalizacja polega na lepszej czasowce. Moze sie wydawac ciekawszy z kokpitu, ale byc stojacym kibicem na trybunie to wolalbym na wyscigu F1 jednak.

czuly_barbarzynca

2010-11-18, 19:06
na rajdzie mozesz byc w samym centrum akcji, masz okazje zobaczyc jak ktos dostaje w oko kamieniem wyrzuconym spod kol albo nawet jak zostaje rozjechanym - mozesz to nagrac i wrzucic na sadola :-D w przypadku F1 siedzisz daleko od nitki toru z zatyczkami w dupie i ot cala impreza :roll: jedno i drugie najlepiej ogladac siedzac w domu tyle, ze WRC ciekawsze pomimo braku bezposredniej walki. Zreszta ile tej walki jest w F1 ??? - tyle co kot nasral

kalwi89

2010-11-19, 05:48
We pierwsze - lepsze auto i wystartuj w "Kajtkach", a poczujesz na własnej skórze odrobinę tych emocji, stań zaraz przy odcinku i poczuj ten zapach oktan,dreszcz adrenaliny jak metr od Ciebie przepie**ala się na pełnej k***ie np. Subaryna.
F1 ? no tak - w TV można poczuć te "emocje", bo przecież w Polsce nie wybierzemy się na wyścig ...
BTW - byłem na niejednym rajdzie,startowałem w "kajtkach", a największym moim osiągnięciem było zobaczenie na własne oczy rajdu Colin McRae - więc nie mówcie, że nie jestem w temacie ;]

zjadło mi "ź" w pierwszym słowie :P

mcmt

2010-11-19, 12:06
czuly_barbarzynca napisał/a:

na rajdzie mozesz byc w samym centrum akcji, masz okazje zobaczyc jak ktos dostaje w oko kamieniem wyrzuconym spod kol albo nawet jak zostaje rozjechanym - mozesz to nagrac i wrzucic na sadola :-D w przypadku F1 siedzisz daleko od nitki toru z zatyczkami w dupie i ot cala impreza :roll: jedno i drugie najlepiej ogladac siedzac w domu tyle, ze WRC ciekawsze pomimo braku bezposredniej walki. Zreszta ile tej walki jest w F1 ??? - tyle co kot nasral


Tyle, ze relacji z rajdow WRC nie ma. W samym centurm akcji? Chyba wieksze prawdopodobienstwo, ze jakakolwiek akcje zobaczysz jest jednak w F1, chocby dlatego, ze wraca do ciebie cyklicznie a to, czy siedzisz daleko od toru, czy blisko zalezy tylko od twojego portfela. Pomijajac kwestie bliskosci toru, na kazdej trybunie jest ogromny telebim, na ktorym wyswietlana jest relacja telewizyjna... :roll: F1 jest na pewno lepiej zorganizowana, dlatego ma znacznie wiekszy udzial w sporcie motoryzacyjnym, co za tym idzie, znacznie wiekszy rozmach i budzet.
Emocje sa jak najbardziej, ale kazdy lubi co innego.
Enjoy: http://www.sadistic.pl/smak-f1-vt50597.htm?highlight=smak

czuly_barbarzynca

2010-11-19, 21:24
wiadomo, ze sa rozne gusta i kazdy lubi to co lubi ale z siedzeniem blisko toru to pie**olisz jak potluczony - na jakim torze mozesz byc tak blisko jak w przypadku rajdow??? Mozesz miec lepsze lub gorsze miejsce na trybunie a i tak na wiekszosci torow jest to 20-50x dalej. A z ta organizacja i wynikajacym z tego udzialem w rynku to tez ladnie pojechal. Specyfika tych sprtow jest inna wiec orgnizacja i zaplecze zupelnie inne. F1 to zamkniety tor wraz cala infrastrukutra, ktora jest w to wpisana na stale a rajd to trasa wyznaczona tymczasowo na drodze publicznej wiec jak ty chcesz tu porownywac organizacje co? Powyzsze uwarunkowania wplywaja na latwosc promocji, pozyskania reklamodawcow itp a nie lepsza organizacja imprez. Baner reklamowy jest wiecej warty na zamknietym obiekcie gdzie publika i kamery maja go stale przed soba niz gdzies tam na trasie rajdu

mcmt

2010-11-20, 14:17
Blizej moze i bedziesz, ale czy bedzie to miejsce atrakcyjniejsze niz z wysokiego hotelu podczas GP Monaco lub Abu Dhabi czy z wierzowca podczas GP Singapuru?
Co do udzialu w rynku - sugerujesz, ze F1 ma mniej widzow i cieszy sie mniejszym zainteresowaniem na calym swiecie niz WRC?

yarzapp

2010-11-20, 14:51
LegendarnyZiom napisał/a:

W 3:46 po prostu nie zredukował biegu przed wejściem w ciasny zakręt i zgasł im silnik. Powiedział "fuck you" do samochodu.



Z góry zaznaczam, że się na tym nie znam, ale on nie ma przypadkiem automatycznej skrzyni? Czy ma zmianę biegów na kierownicy?

mcmt

2010-11-20, 14:54
To jest skrzynia sekwencyjna. Zalezy jak jest skonfigurowana, ale nie powinna zadlawic silnika przy braku redukcji. Zmiane biegow ma i na galce i na kierze. Pewnie silnik zadusil hamulcem a nie brakiem redukcji. Nie skupialem sie na tym fragmencie.

MerowingQ

2010-11-20, 17:38
@up up up [...]
Bolidy F1 nie wyglądają nawet jak samochód :kupa:
Ta jazda po równym jak stół torze ...
Nie podoba mi się to.

Filmik jest kolejnym dowodem, że baby nadają się tylko do kuchni.

mcmt

2010-11-27, 14:10
Nie no, pewnie sie juz najezdziles i sie przejadlo... :roll:

kratek71

2011-04-25, 14:51
jak by nie było przejazd szybki ; D