18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amatorzy gotowi do akcji

DAGFEN • 2010-04-09, 18:21


"Młodzi męzczyźni po 1,5 rocznym szkoleniu mogą włożyć umundurowanie podobne do grup antyterrorystycznych. W czasie prawdziwego zagrożenia mogliby uczesniczyć jako zabezpieczenie danego obiektu oraz do zbierania informacji."

Ja nie wiem kto ten reportaż robił, ale jedyne do czego można by ich użyć to jako żywe tarcze- pod warunkiem, że byliby związani :idzwch*j: "Oddac celny strzał z broni palnej" - chyba w łepetynę :samoboj:

Ra...........og

2010-04-09, 18:48
DAGFEN napisał/a:

Ja nie wiem kto ten reportaż robił, ale jedyne do czego można by ich użyć to jako żywe tarcze- pod warunkiem, że byliby związani "Oddac celny strzał z broni palnej" - chyba w łepetynę


pie**olisz człowieku.

Najlepiej schowaj się i nie pisz już więcej bo popisałeś sie znajomościa tematu...

lesiot

2010-04-09, 19:08
Ta jasne... nauka strzelania bez jednego wystrzału... pie**olenie. Może nie zorganizują jeszcze kurs korespondencyjny na komandosa... zakończony certyfikatem oczywiście.
Przygotowani to ci ludzie są... ale tylko i wyłącznie teoretycznie. Pewnie z połowa by nie oddała by pierwsza strzału do drugiego człowieka z broni palnej, a co dopiero mówić o celności.
Baalp może nie uwierzysz, ale niestety przygotowanie do strzelania z broni palnej na sucho, wymaga wystrzelania ileś setek amunicji... a co dopiero mówić o strzelaniu w czasie akcji, czy do drugiego człowieka w czasie akcji.
Część po takim przygotowaniu "teoretycznym" w pierwszej kolejności strzeliła by na prawdziwej akcji brązowy, rzadki pocisk w majty.
Chodziłem sporo czasu na strzelnicę sportową... mnóstwo trzeba śrutu wystrzelać, żeby można było dostać do ręki broń palną i móc przystąpić do szkoleń z obsługi broni palnej... a różnica w strzelaniu ze broni pneumatycznej i palnej też jest spora.
Więc bez farmazonów proszę, że takie łepki od biegania z atrapami po pustostanach nauczą się strzelać z broni palnej i byli by przydatni na prawdziwej akcji.

DAGFEN

2010-04-09, 19:21
Baalp napisał/a:


pie**olisz człowieku.

Najlepiej schowaj się i nie pisz już więcej bo popisałeś sie znajomościa tematu...



Jeżeli sądzisz inaczej to albo "służysz" u nich, albo jesteś fanem ASG któremu się wydaje, że jest komandosem, albo po prostu się nie znasz :idzwch*j:

AL...........ON

2010-04-10, 06:36
DAGFEN Ty się znasz.. my wiemy.

madmad

2010-04-10, 14:02
lesiot ,...,.,..,,.,,.,,., popieram dead meat ... air soft'owcy maja wiecej pojecia :)

Br...........16

2010-04-10, 20:12
dali by mu broń palną do ręki to by se o najwyżej konia strzepał albo w stopę strzelił... ja widziałem constantina na polsacie, może zostane egzorcystą? niech se idzie z pistoletów na kulki postrzelać...

MaxKing

2010-04-10, 23:42
W Bornem bawiliśmy się w komandosów. To nie była jednodniowa zabawa, często przeprowadzaliśmy treningi. Takie "wbijanie" do budynków też ćwiczyliśmy - pustostanów tam cała masa. Tylko zamiast ASG mieliśmy w rękach kija, gałęzie i tak dalej... Wszak mieliśmy około 10 lat.

Ale byliśmy lepsi od tych chłopaków, bo raz pomagaliśmy komandosom - szukać poradzieckich min ćwiczebnych...

ripost

2010-04-11, 13:38
Poradzieckich min ćwiczebnych?
Jak je szukaliście dźgając kijami w ziemi?

paruwa

2010-04-11, 13:49
nie wiem o co ci chodzi, może to nie sas, ale nie zauważyłem nic złego w tym reportażu.

Axium

2010-04-11, 16:36
Nie wiem o co Ci chodzi DAGFEN. To, że ktoś ma inne hobby niż Ty, bawi się w ASG i "udaje" komandosa to coś złego? Każdy ma jakieś swoje zainteresowania. Niektórzy lubią modelarstwo, niektórzy motoryzacje, a niektórzy biegać z replikami po lesie.

Br...........16

2010-04-11, 22:31
@Axium
DAGFEN'owi chodzi bardziej o to, że oni się BAWIĄ w komandosów a nie nimi są, mimo, że za takich się uważają.

DAGFEN

2010-04-13, 18:13
Już tłumaczę. Chodzi mi o to, że mówi się iż Ci panowie z ASG (Hobby mają ciekawe- muszę przyznać :!: ), byliby w stanie wkroczyć do akcji po tym czego ich tam uczą ;) To, że bawią się w ASG to jest plus dla nich- to co ta kobieta za to mówi to paranoja.

kesy21

2010-04-13, 18:39
To przecież AirSoft

Yami

2010-04-24, 10:27
Przecież te pajace źle trzymają broń.... Przy twarzy, k***a, gloka czy inne gówno ... o.O ....