18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amatorzy gotowi do akcji

DAGFEN • 2010-04-09, 18:21


"Młodzi męzczyźni po 1,5 rocznym szkoleniu mogą włożyć umundurowanie podobne do grup antyterrorystycznych. W czasie prawdziwego zagrożenia mogliby uczesniczyć jako zabezpieczenie danego obiektu oraz do zbierania informacji."

Ja nie wiem kto ten reportaż robił, ale jedyne do czego można by ich użyć to jako żywe tarcze- pod warunkiem, że byliby związani :idzwch*j: "Oddac celny strzał z broni palnej" - chyba w łepetynę :samoboj:

lemartes

2010-05-19, 22:42
Nie chce się czepiać. Ale to nie są ASGays tylko strzelcy. Jednostki Strzeleckie, są oddziałami ogólnopolskiej organizacji pozarządowej: Związek Strzelecki "Strzelec" Organizacja Społeczno - Wychowawcza, ściśle współpracującej z Ministerstwem Obrony Narodowej i Ministerstwem Edukacji Narodowej. Tylko ze do tego reportażu wzięli jakieś pipki:P Po za tym chłopaki coś robią a nie bija Niemca w kask bądź siedząc przed kompem mówią "ale nuda zrobiłbym bym coś" :-P

Trollu

2010-05-28, 17:36
już było ...

Stato

2011-03-21, 21:49
k***a... Jak dobrze strzelasz w cipsko to nie znaczy, że jesteś dobry w seksie... Jak trenują taktykę w budynkach, zachowania itd. to na pewno daliby radę ze zwykłą bronią. Wiem, bo sam się bawię w ASG.

rybzon

2011-08-21, 16:41
Ojj tak jeżdząć maluchem, jestem przygotowany do zapie**alania ferrari? Tak samo strzelając z ASG mam być przygotowany do strzelania ostrą amunicją? To chyba jakiś żart.