18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Alternatywna polska wersja zwiastuna GTA V

Ha...........ng • 2013-07-19, 18:48
Macie tutaj alternatywne tłumaczenie GTA5 zrobione przez ekipę gamezilli.
Jest to parodia zrobiona na fali wpadki oficjalnych tłumaczy, którzy robili tłumaczenie Assasina


A tutaj żenujące tłumaczenie Assasin Creed Black Flag, które było inspiracją


inchaallah

2013-07-19, 19:53
Biedne polaczki dalej się nie nauczyły angielskiego i płaczą o tłumaczenie które jest całkiem dobre

ru_ziolo

2013-07-19, 20:18
@UP
Całkiem dobrze to powinieneś wpie**ol za polaczków dostać.

bloodwar

2013-07-19, 21:32
Tłumaczenie staroczesnego, pirackiego "lads" jak "stary" albo "ziom" to rzeczywiście pomyłka, ale cóż, wydali w ch*j kasy na reklamę to i na tłumacza nie starczyło i wzięli jakiegoś studencika 1 roku anglistyki zaocznej, wieczorowej i pomaturalnej :-)

Fe...........od

2013-07-19, 21:51
Parodia Gamezilli naprawdę zacna. :D

Co do drugiego filmu dziwnym trafem, zwlekałem od dawna z jego odpaleniem. Dzisiaj zwyczajnie jestem obrzydzony. "śmiercio" DAFUQ? Tłumaczenie wygląda jakby było robione pod dzieciaczków, nie mających nawet pojęcia czym są Karaiby.
Tłumaczenie odebrało jakikolwiek klimat, dlatego lepiej samemu to sobie tłumaczyć. Do tego "sterburta EDZIU" , "pełne są kasy". Trzymajcie mnie... D:<


RockyWood

2013-07-20, 00:26
i takie tłumaczenie mogłoby być :D

jacekmatys

2013-07-21, 04:28
inchaallah czy ty z ch*jem się na rozumy pomieniałeś? Dobrze wiesz że za polaczków wpie**ol się należy.Na Polskiej stronce www zapie**alasz takie teksty,no k***a spłoniesz.

Alduin

2013-07-22, 15:04
Najlepsze to:
''sterburta, Edziu !''
Przynajmniej jest trochę śmieszny :D

Pepeee

2013-07-22, 15:07
@ inchaallah mówisz, że na zmywaku w UK tak dobrze angielski można opanować ?

Jarrt

2013-07-22, 15:35
Oj polaczki polaczki.....

socjalmmv

2013-07-22, 15:55
@inchaallah
Po twoim nicku twierdzę, że wolisz kozy od naszych pięknych dziewczyn.

sebbar1991

2013-07-22, 17:23
Już nie mogę patrzeć jak się sracie na to, że ktoś napisał "polaczki". Niech dotrze do Was, że są Polacy i polaczki.

Algeroth

2013-07-22, 18:52
Jarrt napisał/a:

Oj polaczki polaczki.....



Nie podoba się w naszej pięknej Polsce j***na k***o? Jak masz zamiar w jakikolwiek sposób obrażać nasze dumne społeczeństwo to wypie**alaj żreć piach z talibami mencie społeczny. I nie, nie ma tłumaczenia że miałem co innego na myśli. Na pohybel!

zwirz13

2013-07-22, 21:23
inchaallah napisał/a:

Biedne polaczki dalej się nie nauczyły angielskiego i płaczą o tłumaczenie które jest całkiem dobre



juz po samej nazwie widze ze tu nie pasujesz , a zwłaszcza o Polski!
wróć skąd przybyłeś

sebbar1991 napisał/a:

Już nie mogę patrzeć jak się sracie na to, że ktoś napisał "polaczki". Niech dotrze do Was, że są Polacy i polaczki.



następny kretyn się znalazł

Jarrt napisał/a:

Oj polaczki polaczki.....


i kolejny

max666

2013-07-22, 22:09
polaczki polaczki biedaczki , większość nie zna języka angielskiego ale co się dziwić jak niektórzy nie umieją poprawnie po polsku pisać np wymowy polityków , albo własne grałem w drużynie rankingowej league of legends (j***ć jaka gra) i bylo ja 2 polakow i 2 z serbi , i używaliśmy komunikatora głosowego w celu komunikacji i ci polacy gadali po polsku xDDD ,
3 przykład w klasie na sprawdzanie z angielskiego to ja całej klasie pomagam napisać sprawdzian coś jak głuchy telefon 3 b , 4 a , 5 c takie są realia i nie pie**olcie że jest inaczej
ale oczywiście jakiś patryjota (fanatyk kosmopolita) się przypie**oli o byle gówno
zero dystansu do siebie? ktoś napisze polaczki biedaczki i przez neta spinasz do niego props
prawdziwy patryjotyzm to też szacunek dla innych narodów a nie ślepe upatrzenie własny że jest najlepsze , taki z Was patryjoci a 1/2 pewnie nie wie kiedy miał miejsce chrzest polski albo powiedzą że 1 królem był mieszko 1 , btw wasz patryjotyzm skończy się gdy przyjdzie wojna :*
sprawdźcie sobie jak szybko polskę podbito podczas 2 wojny światowej.
Btw2 ruscy byli kiedyś pod zaborami? nie a polska 123 lata
btw 3 pkb polski to okolo 400 mln euro gdzie niemiec 3000 (grubo zaokraglone)

tak tak hejtujcie mnie przez neta

btw4 Myślisz że dowodzisz patryjotyzmu bo spinasz przez neta do kogoś kto napisał polaczki? ahahah żałośni jesteście