18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Alt rządzi

Bu...........sz • 2010-11-28, 17:50
Polskie litery nie gryzą, a ich napisanie nie wymaga dużego poświęcenia i wysiłku. Łona - ąę.

rotop

2010-11-29, 16:18
jako prawdziwy sadysta musze to napisac gdyz ostatnio moje zycie jest zbyt kulturalne i przez to pozbawione sensu. Film na JoeMonsterze i innych serwisach wisi juz od 2 tygodni a wy debile poj***ne ch*je wstawiacie go wczoraj i tryskacie sperma z radosci, jestescie opoznieni i ch*jowi jak Tomasz Kamel w zabij mnie smiechem. Chodz piosenka jest zajebista i w pelni sie z nia utorzsamiam to zobaczcie sobie debile kiedy powstala, czemu dopiero teraz ja ch*je zobaczyliscie? Bo taka moda na j***nych wykopach i widelcach. Czekam az ktos wstawi jakies mordobicie a tu jaracie sie nuta ktora juz 100 razy wczesniej mozna bylo uslyszec gdzie indziej
P.S. Pozdrawiam musialem.

Bu...........sz

2010-11-29, 16:28
Pewnie dlatego nie widzieliśmy, bo nie wchodzimy na JM, wykopy, itp. i tego mógłbyś się k***a domyślić. W moim przypadku, nie wchodzę w internecie na żaden inny portal/forum, oprócz sadistica i dla tego ch*j mnie obchodzi co skąd jest, a jeszcze bardziej wk***iają mnie ludzie, którzy codziennie przeglądają cały internet z góry na dół, a później tu siedzą i pie**olą, że widzieli to setny raz.
P.S. Też musiałem.

rotop

2010-11-29, 17:09
Cytat:


Pewnie dlatego nie widzieliśmy, bo nie wchodzimy na JM, wykopy, itp. i tego mógłbyś się k***a domyślić. W moim przypadku, nie wchodzę w internecie na żaden inny portal/forum, oprócz sadistica i dla tego ch*j mnie obchodzi co skąd jest, a jeszcze bardziej wk***iają mnie ludzie, którzy codziennie przeglądają cały internet z góry na dół, a później tu siedzą i pie**olą, że widzieli to setny raz.
P.S. Też musiałem.


i tu może ci się wydawać że... ops przepraszam: i tu moze ci sie wydawac ze to cenna riposta lecz jak mogles sie domyslic lone "ae" slyszalem juz wieki temu wiec twoja teoria ssie, a teraz jedynie dziwi mnie to ze ludzie sie tak tym podniecaja, okolo tydzien temu dostalem link do tej piosenki od kolegi na JM, poza tym na facebooku ludzie wklejaja ten link jak poj***ni wiec musial bym komputera nie wlanczac zeby na to nie trafic, j***ny hit internetu sobie znalezliscie, aha a najlepsze jest to ze juz praktycznie w mowie ą i ę jest nie słyszalne.
PS za próbę riposty masz piwo odemnie bo też bym tak napisał na taką zaczepkę

Bu...........sz

2010-11-29, 17:16
Ok, spoko. ;-)
i też znam Łonę trochę czasu, ale dopiero niedawno sobie ten kawałek przypomniałem.

ovsiq

2010-11-29, 18:21
Obywatel napisał/a:

@up
Lub, gdy zdanie zaczynamy z małej litery i kończymy uśmieszkiem zamiast kropką..



dokładnie, zgadzam się :D

LePPo

2010-11-29, 18:21
Znalazłem błąd!

"Mam do ciebie malutenka prosba"
a powinno być
"Mam do ciebie malutenka prosbE"

Ale miliard piw za nutę.

path

2010-11-29, 18:40
Wszyscy jesteście pie**olonymi hipokrytami. Zaczęła się teraz symfonia zajebistości i poprawiania. Gratuluję zrytych łbów. :plzdie:

Mister_K

2010-11-29, 18:46
Piwo za dobrą piosenkę, chodź mi pisanie bez alta, a nawet pokemony już nie przeszkadzają. Kwestia przyzwyczajenia.

sekibun

2010-11-29, 20:41
glen1428 napisał/a:

Ja sie moge usprawiedliwic tym ze mieszkam za granica , a komp nie byl kupiony w Polsce.


Gówno, nie usprawiedliwienie. O ustawieniach językowych słyszałeś? Chyba, że masz cyrylicę/krzaczki na klawiaturze - wtedy ok.

W

2010-11-29, 20:49
taa, piwo dali oczywiście sami lingwiści, którzy nie robią ortów i na gg, czy w sms'ach zawsze używają polskich znaków, znaków interpunkcyjnych oraz wielkich i małych liter. jak na komórkach nie byo wgranego polskiego słownika, to k***a nie pisali sms'ów.

mcmt napisał/a:

To prowokacja przeciwko mnie i moim postom :hitler: ;)


taa, ten filmik to apel do władz i do społeczeństwa ;)

gnoj

2010-11-29, 21:45
No tak i do tego jeszcze polski hip-hopowiec z wadą wymowy :roll:

aphroman

2010-11-29, 22:30
Oczywiście też gdy nie zaczynamy zdania od lub :)

FyczekMyczek

2010-11-30, 00:32
independensa napisał/a:



interesuje się hh od bardzo dawna i powiem ci szczerze że wolę posłuchać jak Lona rapuje o ĄĘ, lub nawet jak zapie**ala o autobusie, który symbolizuje Polskę, niż słuchac kolejnego uliczniackiego tekstu HG o tym jakie życie jest trudne, jakie h*jowe i jak oni szanują underground.
To się robi żałosne. Polecam teksty Sokoła, chyba najbardziej dojrzałego rapera obok Łony na naszej scenie. A dla oportunistów zrażonych do HH proponuję album Magiera LA - Poeci.



Nie mialem na mysli HG, ani Peji etc. Bo nie lubie ich muzyki. Sokola bardzo lubie tak samo jak O.S.T.R'a. I wiadomo, wole ąę od SLU czy JP. Co nie znaczy ze mi sie to podoba;)