18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Alt rządzi

Bu...........sz • 2010-11-28, 17:50
Polskie litery nie gryzą, a ich napisanie nie wymaga dużego poświęcenia i wysiłku. Łona - ąę.

Bu...........sz

2010-11-28, 22:31
@up: nie "z małej", tylko "małą"... jeśli już kogoś poprawiasz...

walet3

2010-11-28, 23:01
chyba jeszcze tylko na onecie nie było tego filmiku. ;/

NiggaFromNR

2010-11-28, 23:14
Ło k***a! Nie wiedziałem, że w narodzie mamy tylu profesorów Miodków ;D

swoją drogą, jakbym nie wiedział o czym to jest, to pomyślałbym, że to śpiewa czech xD

Black Snake

2010-11-28, 23:23
Buliusz napisał/a:

@up: nie "z małej", tylko "małą"... jeśli już kogoś poprawiasz...



Na początku zdania umieszczamy wielką literę (nie mylić z dużą, bo duża to taka na pół kartki), jak już kogoś poprawiasz.

Ok, a teraz kto mnie poprawi?

Achajka

2010-11-28, 23:27
Ja go poprawiłam, bo się śmiał z kolegi, że jest wieśniakiem i nie umie pisać, a wy wyżej już złośliwi jesteście. ; P

Bu...........sz

2010-11-28, 23:32
Aj, aj, wiedziałem, że do tego ktoś się przypie**oli, ale chciałem skopiować w miarę dosłownie post Achajki. :mrgreen:

bula1946

2010-11-28, 23:39
mam do Ciebie malutenka prosba -> mam do Ciebie malutenka prosbe / chyba powinno byc (0.46 )

independensa

2010-11-29, 10:06
Zapanowała nowa moda na tym niegdyś świetnym forum. Teraz nagle przed ripostą trzeba zajrzeć do profilu osoby ripostowanej żeby przyjebac się do
-pierwszego komenta
-ilości wrzuconych materiałów
-ich jakości
-miejscowości z której pochodzi

No żesz k***a ludzie, wy zapewne wrzucacie zawsze hot materiały (pie**olone no-lifey), mieszkacie w wielkich aglomeracjach, a jak zalogowliście się na forum mieliście od razu 129 postów <lol2>

~Vuko

2010-11-29, 10:17
Achajka napisał/a:

Ja go poprawiłam, bo się śmiał z kolegi, że jest wieśniakiem i nie umie pisać


Nie prawda. Nie śmieję się z ludzi ze wsi :P
Ale dzięki za poprawę. Każdemu błąd może się zdarzyć, byleby jak najrzadziej ;)

mcmt

2010-11-29, 11:24
To prowokacja przeciwko mnie i moim postom :hitler: ;)

FyczekMyczek

2010-11-29, 13:28
To jest nic jak robienie z igły wideł. Polak Polaka odczyta bez problemu nawet jesli tekst nie zawiera polskich znaków... Zwłaszcza przy nieformalnej korespondencji. Tak samo jakbym sie doczepił, że ktoś użył emotikonki :) , lub cos podobnego. Kiedyś rapowali o szarej rzeczywistości a teraz rapuja o ą, ę, złotych łancuchach i JP...

independensa

2010-11-29, 13:57
Cytat:

To jest nic jak robienie z igły wideł. Polak Polaka odczyta bez problemu nawet jesli tekst nie zawiera polskich znaków... Zwłaszcza przy nieformalnej korespondencji. Tak samo jakbym sie doczepił, że ktoś użył emotikonki , lub cos podobnego. Kiedyś rapowali o szarej rzeczywistości a teraz rapuja o ą, ę, złotych łancuchach i JP...



interesuje się hh od bardzo dawna i powiem ci szczerze że wolę posłuchać jak Lona rapuje o ĄĘ, lub nawet jak zapie**ala o autobusie, który symbolizuje Polskę, niż słuchac kolejnego uliczniackiego tekstu HG o tym jakie życie jest trudne, jakie h*jowe i jak oni szanują underground.
To się robi żałosne. Polecam teksty Sokoła, chyba najbardziej dojrzałego rapera obok Łony na naszej scenie. A dla oportunistów zrażonych do HH proponuję album Magiera LA - Poeci.

MaciejSadysta

2010-11-29, 15:42
@Obywatel
Lub gdy kończymy dwoma kropkami zdanie...

glen1428

2010-11-29, 16:00
Ja sie moge usprawiedliwic tym ze mieszkam za granica , a komp nie byl kupiony w Polsce.