18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Alex Jones Vs Piers Morgan o broni palnej (napisy pl)

chemik600 • 2013-01-27, 13:30
Jak dopier**lić gospodarzowi w jego własnym show na oczach milionów ludzi...
Alex Jones w starciu z brytyjskim dziennikarzyną, który nawołuje do nie konstytucyjnej kontroli i ograniczeń w posiadaniu broni palnej...
Amerykanie i Szwajcarzy mają jeszcze o co walczyć, nas już dawno rozbroili...

h3h3

2013-01-27, 13:56
Może i ma racje, ale niech przestanie się wydzierac, bo nie wytrzymałem dłużej niż 4min jego opętanego ujadania

Ant1984

2013-01-27, 14:07
Alex Jones to podstawiona marionetka elit.

Dymekx

2013-01-27, 14:12
Myśli, że jak będzie darł japę wywrze wrażenie i zobaczą w nim wielkiego odważnego człowieka? Dla mnie to tylko hałaśliwy grubasek.

opek92

2013-01-27, 15:10
Przeczytałem pierś i tak szukam tych cycków przez 14 minut jak debil, całkowicie ignorując o czym jest film :|

bishfinger

2013-01-27, 17:06
Drze się jak potłuczony ale ma rację

Olasty

2013-01-27, 19:16
ale mówi dobrze, przyjechał z obcego kraju i chce dyktować co trzeba robić, poza tym co jest złego w broni jeżeli zdrowi i świadomi tego ludzie jej używają. można kogoś zabić rękoma więc czemu noworodkom przy porodzie nie ucina się rąk?? to nie broń zabija a ludzie. kolejne to a USA więcej jest morderstw z użyciem broni bo jest ona dostępna ale w takim UK więcej jest morderstw kamieniami i nożami więc..... Czy ważna jest broń jakiej użyto do zabicia czy ilość zabić? poza tym uzbrojone społeczeństwo jest bezpieczniejsze jeżeli chodzi o jakieś manipulacje rządowe taki Tusk zaczyna kręcić to społeczeństwo się buntuje jak dialog nie pomaga to rewolucja i to jest dobre ( o ile nie jest to jakaś byle sieczka) Piłsudski, też niby zamachowiec ale jak wielki Polak i ile dobrego zrobił

RumAczek

2013-01-27, 19:26
To wtrącę parę słów od siebie na temat powszechnego dostepu do broni palnej w Polsce:Gdyby taka ustawa weszłaby w życie, pierwsze co bym zrobił to kupił spluwe. Ale tylko i wyłącznie dla tego, że bałbym się że każdy idiota, drech, psychopata ma przy sobie broń i może przyjśc do mnie i zacząć sobie napie**alać. A teraz broń można dostać tylko za pozwoleniem i osobisćie czuję się bezpieczny.

A tak na marginesie o statystykach FBI na temat spadku zgonów poprzez zastrzelenie. Czy aby nie ma na to wpływu zmiana "myślenia" tych najniższych (czyt. osiedlowe gangi i ich walki między sobą) bo w porównaniu do lat 90' i początku wieku XXI teraz strzelają do siebie troche rzadziej.

feranos

2013-01-27, 20:17
Jest tylko jedno miasto, gdzie nie ma przestępstw - Czarnobyl. Jednak wolałbym mieć broń 1vs3 niż tylko pięści. Szczególnie jak oni będą mieli broń.

St...........el

2013-01-27, 20:23
Przykro mi, że facet rozsądnie mówił, ale mało kulturalnie, przez co zraża do siebie ludzi i nasz interes na tym cierpi. Poza tym jak najbardziej jestem za bronią!

PS: Czy mi się wydaje, czy coraz więcej osób odzywa się w sprawie zwiększenia wolności odnośnie giwer?

Fifrucz

2013-01-27, 20:32
Po 3 minutach mam go k***a dość. Nie dość że się wydziera, słabo to tak szybko ogarnąć z podstawowym językiem a te napisy nie idzie odczytać w takim tempie jak znikają na tym "tle" ...

Ag...........ei

2013-01-27, 20:36
Mówi że Meksyk (gdzie jest zakaz broni palnej ) ma 57 000 zabójstw na 5 lat a w USA 11 000 z samej broni palnej na rok. No to tu akurat nie trafił z argumentem. Prawda jest taka że faktycznie bron nie zabija tylko ten kto pociąga za spust (odkryłem AMERYKE yupiii). Ci którym podoba się Amerykanskie prawo do noszenia broni niech sie zastanawią co by było jakby w Polsce było takie prawo i tak szeroki dostęp do broni palnej. Szczerze mówiąc to aż sie boje myślec, pierwsi za broń by chytali ludzie marginesu. KObe89 mówi jak jest!!!

Jaanek

2013-01-27, 20:36
Pomyślcie, że Smith z Anglii ma zginąć i Smith z Ameryki ma zginąć. Skoro w Ameryce jest łatwy dostęp do broni to jak go zabiją? A w Anglii broń dostać już nie jest tak łatwo więc trzeba się posunąć do innych kroków, ale Smith nadal jest zabity i nic to nie zmienia. Dlatego myślę, że koleś ma sporo racji.

Sayper1

2013-01-27, 20:37
Reality check - Piers pie**oli głupoty, ale co zrobić, to jego program...