18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Alex Jones Vs Piers Morgan o broni palnej (napisy pl)

chemik600 • 2013-01-27, 13:30
Jak dopier**lić gospodarzowi w jego własnym show na oczach milionów ludzi...
Alex Jones w starciu z brytyjskim dziennikarzyną, który nawołuje do nie konstytucyjnej kontroli i ograniczeń w posiadaniu broni palnej...
Amerykanie i Szwajcarzy mają jeszcze o co walczyć, nas już dawno rozbroili...

Din

2013-01-27, 20:39
Zajebisty aktor z tego Alexa.

pacyfista

2013-01-27, 20:43
Ktoś niezdecydowany w tej sprawie, nie interesujący się tym tematem na pewno posłuchałby gospodarza, a nie tego oszołoma. Tylko szkodzi sprawie, którą stara się bronić. Zresztą nie wiem o co wielkie halo, chyba chcą tylko zakazać posiadania automatycznych karabinów, normalnemu człowiekowi nie potrzeba takiej broni.

AwesomeBoar

2013-01-27, 20:43
@RumAczek:
No to faktycznie lepiej, że w Polsce na broń palną trzeba mieć zezwolenie. Mamy pewność, że w miare normalni ludzie ją użytkują. Tylko, że bandyta bedzie miał tą broń, bo jego jebie czy to legalne czy nie. A w naszym praworzadnym kraju, nawet jeśli masz zezwolenie na broń i zastrzelisz złodzieja, który ci się włamał do domu to idziesz siedzieć na 20 lat. I to nie jest tak, że w stanach, idziesz do marketu i kupujesz broń, tak z tego co pamietam można kupić rewolwery i strzelby gładkolufowe. Całą resztę, może kupić ale dostaniesz dopiero jak cię sprawdzą w bazie czy nie było się notowanym i czy się nie jest poj***nym. A jak ktoś bardzo chce, to i tak dostanie taką broń. I tak, masz racje, że każdy głupi dres który jest taki gangsta, że w życiu nie dostał mandatu kupi klame i bedzie się woził po mieście. Ale on wie, że nie tylko on na dzielni ma broń. I nie wie na kogo trafi chcąc komuś zaj***ć telefon.

greene

2013-01-27, 20:44
Dziwne, koleś bazuje na statystykach FBI, jednocześnie negująć rząd USA?

speedster

2013-01-27, 20:49
RumAczek napisał/a:

To wtrącę parę słów od siebie na temat powszechnego dostepu do broni palnej w Polsce:Gdyby taka ustawa weszłaby w życie, pierwsze co bym zrobił to kupił spluwe. Ale tylko i wyłącznie dla tego, że bałbym się że każdy idiota, drech, psychopata ma przy sobie broń i może przyjśc do mnie i zacząć sobie napie**alać. A teraz broń można dostać tylko za pozwoleniem i osobisćie czuję się bezpieczny.

A tak na marginesie o statystykach FBI na temat spadku zgonów poprzez zastrzelenie. Czy aby nie ma na to wpływu zmiana "myślenia" tych najniższych (czyt. osiedlowe gangi i ich walki między sobą) bo w porównaniu do lat 90' i początku wieku XXI teraz strzelają do siebie troche rzadziej.


Obecnie jest tak, że broń LEGALNIE można dostać za pozwoleniem.Po części się z Tobą zgadzam,chociaż działa to w dwie strony.
Haczyk jest tutaj, że ludzie których ktokolwiek powinien się bać mają niewiele wspólnego z przestrzeganiem prawa. Dalej mechanizm jest już prosty.Uzbrojony przestępca czuje się bezpieczniej bo nikt postronny mu nie teoretycznie nie zagraża. :wytrysk:

Revandell

2013-01-27, 20:54
@AwesomeBoar Naszym problemem jest jeszcze prawo, tak jak mówisz. Zanim cokolwiek można by było poczynić w sprawie złagodzenia przepisów regulujących dostęp do broni, to wypadałoby się zastanowić nad zmianą prawa tak, aby pozwoliło nam się bronić przy użyciu tej broni :)

dirke92

2013-01-27, 20:59
TJ świetnie skomentował zachowanie Alexa:

Revandell

2013-01-27, 21:03
W ogóle, najgorsze w całej dyskusji na temat wprowadzenia broni są zakorzenione w ludziach ideologiczne twierdzenia. Za każdym razem, kiedy z kimś na ten temat rozmawiam słyszę zdania typu: "Daj spokój, wiesz co by było, gdyby u nas dostęp do broni był łatwiejszy? Wszyscy byśmy się pozabijali, przecież to Polska. Nie w tym kraju."
Ja wiem, no wiele złych rzeczy można o nas, Polakach, powiedzieć, ale dziwi mnie, że tak wiele osób uważa nas za głupszych od Amerykanów, czy Szwajcarów. Skąd te tezy, że Polacy to by się pozabijali, dlaczego wszyscy to samo w kółko powtarzają jako argument? Ja w to nie wierzę, nie uważam Polaków za naród gorszy, czy głupszy od tych, które mają mniej restrykcyjne przepisy dot. dostępu do broni.

Ja wiem, że na przestrzeni wieków przyzwyczajano nas do tego, że dostęp do broni ma PAN (wcześniej rycerz, dziś polityk - tak, bardzo wielu ma pozwolenie na broń), a CHŁOP broni nie ma prawa tknąć. Jak co do czego przyjdzie, to pan może chłopa obroni. Do tego nas przyzwyczajano na przestrzeni wielu wieków, ale może warto się nad tym zastanowić i przemyśleć sprawę?

sv600

2013-01-27, 21:23
Jakimś sposobem duża część użytkowników sadola przypomina mi takiego Alexa..

Rottensparrow

2013-01-27, 21:29
W mojej okolicy mieszka sporo cyganów i sie boje o rodzine, kupiłem wiatrówke ale boje sie że to nie wystarczy

ellsworth

2013-01-27, 21:31
AwesomeBoar napisał/a:

@RumAczek:
No to faktycznie lepiej, że w Polsce na broń palną trzeba mieć zezwolenie. Mamy pewność, że w miare normalni ludzie ją użytkują. Tylko, że bandyta bedzie miał tą broń, bo jego jebie czy to legalne czy nie. A w naszym praworzadnym kraju, nawet jeśli masz zezwolenie na broń i zastrzelisz złodzieja, który ci się włamał do domu to idziesz siedzieć na 20 lat. I to nie jest tak, że w stanach, idziesz do marketu i kupujesz broń, tak z tego co pamietam można kupić rewolwery i strzelby gładkolufowe. Całą resztę, może kupić ale dostaniesz dopiero jak cię sprawdzą w bazie czy nie było się notowanym i czy się nie jest poj***nym. A jak ktoś bardzo chce, to i tak dostanie taką broń. I tak, masz racje, że każdy głupi dres który jest taki gangsta, że w życiu nie dostał mandatu kupi klame i bedzie się woził po mieście. Ale on wie, że nie tylko on na dzielni ma broń. I nie wie na kogo trafi chcąc komuś zaj***ć telefon.


No właśnie o to chodzi, że w Polsce nawet bandyci nie mają broni palnej! Nawet jak jest napad na bank to niemal zawsze okazuje się, że "bandyta sterroryzował pracowników przedmiotem PRZYPOMINAJĄCYM BROŃ", która po złapaniu go okazauje sie być atrapą, albo w najlepszym razie pistoletem na gaz.
Tak na marginesie, jak ktoś uważa że koniecznie musi mieć broń palną w domu, bo bez tego nie czuje się bezpiecznei to niech kupi sobie broń czarnochprochową - dostępna jest bez pozwolenia.

obrotny

2013-01-27, 22:00
Ludzie chcący zabić - zabiją czymkolwiek...

Każda nowo sprzedana broń winna mieć chip i zapisany id właściciela (W przypadku zgubienia zgłaszane jest do centrali lub powinien mieć wbudowany czytnik linii papilarnych aby tylko zarejestrowana osoba mogła używać tej broni.)

Śmierć za śmierć = sprawiedliwość (Ciekawe jak by się przedstawiały statystyki) :)


Tyle w temacie.

androgenius

2013-01-27, 22:19
Fifrucz napisał/a:

Po 3 minutach mam go k***a dość. Nie dość że się wydziera, słabo to tak szybko ogarnąć z podstawowym językiem a te napisy nie idzie odczytać w takim tempie jak znikają na tym "tle" ...



A widzisz tam pod filmikiem taki button "► / || ".

Nie uczyłeś się jak był czas to teraz napie**alaj.

Nie miałem w szkole angielskiego, nauczyłem się sam od zera. Jeśli nie jesteś kompletnym ciemniakiem to bez żadnego wysiłku w 10 lat dojdziesz do solidnego zaawansowania.

anonymousm

2013-01-27, 22:59
Czy ten uląg użył słowa "lemmings" na oznaczenie rozsądnych ludzi, którzy widzą tę oczywistość, że Ameryka jest jedynym krajem, gdzie wydarzają się masowe zabójstwa, bo jako jedyny kraj ma masowy dostęp do broni?
Polscy prawacy nawet tego nie potrafili sami wymyślić? Są jeszcze gorszymi ulągami niż sądziłem.
Łykają wszystko, co wyprodukują republikanie w obronie sk***ysynów od wielkiego przemysłu: nie ma globalnego ocieplenia (ewentualnie: działalność człowieka nie ma wpływu na środowisko), im więcej broni tym bezpieczniej...

Dymekx

2013-01-27, 23:03
Olasty napisał/a:

ale mówi dobrze, przyjechał z obcego kraju i chce dyktować co trzeba robić



Niby tak, ale jak przyjdzie działać w jakiejś innej sprawie to przybiegną do niego i będą go oskarżać, że mieszka w tym kraju i nic nie robi. Tak jak Żydzi zaproszeni do Polski zrobili własną klepkę a jak bolszewik najechał to gówno robili a większość nawet popierała bolszewików. A grubasek na Indianina mi nie wygląda, więc niech i on wydupca.