18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Aleksander Łukaszenka

Hauer88 • 2013-01-14, 19:19
Odnośnie sytuacji w Syrii


xarkons

2013-01-14, 21:59
:idzwch*j: Zlozmy sie wszyscy na jakas bron dajmy ja jakiemus ogarnietemu narwancowi i p*zdUUUUU z nimi wszystkimi. By zylo sie lepiej.

di...........os

2013-01-14, 22:54
Wy uważacie siebie za patriotów, ignoranci?

Łukaszenka zabronił uczyć po białorusku - można tylko po rosyjsku.
Zmienił flagę - z narodowej, białej, z pasem czerwonym na środku, na czerwono - zieloną, komunistyczną, tyle, że bez żółtego sierpa i młota w lewym górnym rogu.



Wy, którzy tak deklarujecie swą miłość do Polski, winniście tak samo wspierać Białorusinów, którzy gniją w więzieniach, a wszystko to za kulturę, język i flagę białoruską. Jakże mogą zadeklarowani antykomuniści z forum sadistica, popierać kogoś, kto jest JAWNYM zwolennikiem komuny?! Jesteście durniami, czy dla zasady macie odmienne zdanie niż "lemingi"?!

leoy napisał/a:

Bardzo mądry człowiek, prawdziwy przywódca! Polska o takim prezydencie może tylko pomarzyć, Białorusini dali by się za niego pociąć, ale i tak 90% Europejczyków uważa go za drania, żydowskie mas-media niestety tym 90% ludzi zrobiły sraczkę z mózgu.



To tam k***a wypie**alaj i zrzeknij się obywatelstwa polskiego.

depechepl

2013-01-14, 23:13
leoy napisał/a:

Bardzo mądry człowiek, prawdziwy przywódca! Polska o takim prezydencie może tylko pomarzyć, Białorusini dali by się za niego pociąć, ale i tak 90% Europejczyków uważa go za drania, żydowskie mas-media niestety tym 90% ludzi zrobiły sraczkę z mózgu.



Uwierz mi kolego, że poznałem kilku Białorusinów i wiem jakie mają zdanie o swoim cudownym przywódcy Łukaszence. Każdy najchętniej by go zaj***ł za przeproszeniem własnymi rękami, dlatego właśnie musieli uciekać za granicę bo nie są w stanie tego zrobić. Na Białorusi naprawdę jest teraz gruba jazda i ludzie sp***alają jak się da w każdy możliwy sposób nawet to zasranej Ameryki, w której i tak czeka ich dużo lepsze życie. Wybaczcie wulgarne słowa.

sanger

2013-01-15, 00:13
@dionizodoros Bo Łukaszenka nie jest głupi (co zresztą doskonale słychać na tym flmiku). Dzięki swoim decyzjom udało mu się tak długo zachować władzę bo jest tolerowany przez Kreml jako ich lokaj. To go właśnie ratuje przed demokratyzacją, bo nie opłaca się rosji organizować przewrotu a Łukaszenko gra bardziej pod nich niż możliwe byłoby to w demokratycznej białorusi. Jest to przykre, ale w współczesnych czasach nie da się już utrzymać niezależności państwowej. Można tylko wybrać od kogo jest się zależnym i to nawet nie bo dużo zależy od umiejscowienia na mapie świata i od konfliktów interesów. Ci którzy się opierają czeka los afganistanu, libii i syrii. Globalizacja to dz**ka

Temrysiek

2013-01-15, 00:30
Na moje to ten świat wygląda tak. Albo jesteś zadupiem do którego nie dotarła cywilizacja, ludzie mieszkają w domach z gówna i wyrzynają sie jak w średniowiecznej Europie. Albo cywilizacja dociera do Ciebie w postaci USA, UE albo Rosji. Nie mieszkasz moze wtedy w domu z gówna, ale jesteś w głębokiej dupie.

di...........os

2013-01-15, 00:52
sanger napisał/a:

@dionizodoros Bo Łukaszenka nie jest głupi (co zresztą doskonale słychać na tym flmiku). Dzięki swoim decyzjom udało mu się tak długo zachować władzę bo jest tolerowany przez Kreml jako ich lokaj. To go właśnie ratuje przed demokratyzacją, bo nie opłaca się rosji organizować przewrotu a Łukaszenko gra bardziej pod nich niż możliwe byłoby to w demokratycznej białorusi. Jest to przykre, ale w współczesnych czasach nie da się już utrzymać niezależności państwowej. Można tylko wybrać od kogo jest się zależnym i to nawet nie bo dużo zależy od umiejscowienia na mapie świata i od konfliktów interesów. Ci którzy się opierają czeka los afganistanu, libii i syrii. Globalizacja to dz**ka




To Putin z Niedźwiedziem jaja sobie robili jadąc po Łukaszence jeszcze jakiś czas temu? I dla jaj wprowadzali embargo na białoruskie towary? Nawet w Rosji śmieją się z dyktatury białoruskiej...


Łukaszenka to samozwaniec, który nie boi się największych graczy: dlatego Rosja przyczyniła się do wywołania krachu gospodarczego na Białorusi...

wympal

2013-01-15, 04:50
wy tam ch*j wiecie o demokracji. to iluzja że mamy wolność wyboru. i tyle

lakes666

2013-01-15, 15:19
dla Izraela oni trzymają jadra USA !!

di...........os

2013-01-15, 17:53
sanger napisał/a:

@dionizodoros pie**olenie, dzięki Rosji białoruś jeszcze przędzie. A jeżeli były jakieś spory to żeby przytemperować Łukaszenkę, który zaczynał brykać. Jak bliska jest współpraca tych krajów powinno dać do myślenia że należą do związku ZBiR. Polecam także poczytać www.stosunkimiedzynarodowe.info/kraj,Bialorus,stosunki_dwustronne,Rosja



No, trochę przesadziłem - nie da się nie przyznać, że Białoruś Łukaszenki należy do grona 'sojuszników' Rosji, czego najlepszym dowodem są te wszystkie unie celne i podobnego typu twory. Mimo wszystko Łukaszenka nie jest wiernym poddanym panów Kremla - gdyby tylko miał możliwość zostania psem silniejszego mocarstwa, zapewne porzuciłby rosyjskich przyjaciół bez skrupułów.


Przyznaję się do pie**olenia.

kroplowa

2013-01-15, 20:55
Leoy, w Polsce mamy Janusza Korwina-Mikke.

oc...........an

2013-02-08, 05:41
Nie no, bat'ko nawet nieźle zagadał. Trochę racji ma...