18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Alcoholica & Orchestra Mixtura

sasim • 2014-11-21, 21:47
Witajcie Sadole !
To znowu ja - wujek Sasim :)
To live is to die - utwór zespołu Metallica zagrany przez nas (Alcoholica) wraz z Orchestra Mixtura w Teatrze Capitol w Warszawie 18 października. Metalimaniacy - pozdro !


Hellcat

2014-11-21, 21:59
Alcoholica dobra kapela. :)

~Angel

2014-11-21, 22:10
Hellcat napisał/a:

Alcoholica dobra kapela. :)



Zgadzam się w 100%

koscha

2014-11-21, 22:18
To chyba moj pierwszy komentarz. :) zajebiste!

sasim

2014-11-21, 22:28
wujek sasim z czarną gitarą na środku :)

de...........nt

2014-11-21, 22:59
Brawo, dobra robota :)

$$RYBSKO$$

2014-11-21, 23:20
Troche z dupy ale to wazne, przez ponad 3 lata sadistic sp***olil mi psychike zaczely podniecac mnie dziwne rzeczy teraz przy normlanej lasce nie staje mi ku*as potrzebuje wiecej bodzcow nie chce juz wchodzic na harda wiec prosze o bana bo to silniejsze odemnie nie bede zakladal nowego konta dajcie mi bana na ip i wszystko haha co sadistic potrafi zrobic z psychika kiedys widzialem jak psu wypadlo oko bo go drugi drapnal i mnie to przerazilo w psychice a rok temu kolo mnie auto jeblo 100km/h chyba polecial jak adam malysz i magikl oraz jonny dep w ch*j rozj***lo i nic tylko poszlem sobie z tamtad haha tak wiec sadistic a dokladnie tresci zmeiniaja czlowieka a za darmo bana nie ma wiec admini to cioty c**y ch*je p*zdy haha nie no tak naprawde wypie**alac speirdalac j***l to pies pie**ole to wszystko jeb k***y j***ne k***y i peirdolone nawet sorry za chaotyke cos jest nie halo j***ne k***y na ch*j ja sie tu logowalem aha i moj wiek nie jest prawidlowy w profilu mam malo lat bo za to tez moge bana dostac i wogole jestem haker bonzo i to ja blokowalem plyty glowne mam wasze hasla wiec bedzie ban bedzie haslo nick itp j***ne k***y polskie oho no bo odbraza polski tez sie liczy siema k***y j***ne adminy czekam na kontre jak wbijam na sadistic i nie ma bana i wyswietla sie sadistic dzownie po prokukratora dziura w dupie i do stonogi bo to ziomek tak jak i prokurator j***na polska k***a papa

To...........sX

2014-11-21, 23:24
Z nazwą zespołu trafiliście idealnie :D W tym kraju abstynentów nie uświadczysz :amused:

li...........fi

2014-11-21, 23:25
@$$RYBSKO$$
Kolejny gimnazjalista się podniecił, że na hardzie troche krwi i bab z ku*asem zobaczył.

karinata

2014-11-21, 23:27
sasim napisał/a:

To live is to die - utwór zespołu Metallica zagrany przez nas


Tylko nie grajcie czasem Kill 'Em All.

Herhard

2014-11-21, 23:28
$$RYBSKO$$ napisał/a:

Troche z dupy ale to wazne, przez ponad 3 lata sadistic sp***olil mi psychike zaczely podniecac mnie dziwne rzeczy teraz przy normlanej lasce nie staje mi ku*as potrzebuje wiecej bodzcow nie chce juz wchodzic na harda wiec prosze o bana bo to silniejsze odemnie nie bede zakladal nowego konta dajcie mi bana na ip i wszystko haha co sadistic potrafi zrobic z psychika kiedys widzialem jak psu wypadlo oko bo go drugi drapnal i mnie to przerazilo w psychice a rok temu kolo mnie auto jeblo 100km/h chyba polecial jak adam malysz i magikl oraz jonny dep w ch*j rozj***lo i nic tylko poszlem sobie z tamtad haha tak wiec sadistic a dokladnie tresci zmeiniaja czlowieka a za darmo bana nie ma wiec admini to cioty c**y ch*je p*zdy haha nie no tak naprawde wypie**alac speirdalac j***l to pies pie**ole to wszystko jeb k***y j***ne k***y i peirdolone nawet sorry za chaotyke cos jest nie halo j***ne k***y na ch*j ja sie tu logowalem aha i moj wiek nie jest prawidlowy w profilu mam malo lat bo za to tez moge bana dostac i wogole jestem haker bonzo i to ja blokowalem plyty glowne mam wasze hasla wiec bedzie ban bedzie haslo nick itp j***ne k***y polskie oho no bo odbraza polski tez sie liczy siema k***y j***ne adminy czekam na kontre jak wbijam na sadistic i nie ma bana i wyswietla sie sadistic dzownie po prokukratora dziura w dupie i do stonogi bo to ziomek tak jak i prokurator j***na polska k***a papa



Mama pozwoliła ci tak długo przy kompie siedzieć? Wiesz że sadol jest dla normalnych inaczej 18+ ?

fatestay

2014-11-21, 23:36
Byłem na waszym koncercie w Wydziale Remontowym \m/