18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Alcoholica & Orchestra Mixtura

sasim • 2014-11-21, 21:47
Witajcie Sadole !
To znowu ja - wujek Sasim :)
To live is to die - utwór zespołu Metallica zagrany przez nas (Alcoholica) wraz z Orchestra Mixtura w Teatrze Capitol w Warszawie 18 października. Metalimaniacy - pozdro !


rbQ321

2014-11-22, 02:47
Sasim, wszystko fajnie, ale dlaczego na samym początku jak wchodzi perka to tak w tempie się rozjechaliście? Z dobre 10-15bmp w góre poszliście. :/

Co do reszty to spoko. Czekam na inne kawałki z symfonią, chociaż uważam, że same utwory, które metallika komponowała w latach 90' są troszkę słabsze, to S&M niszczy temat. Btw, nie pomyśleliście o takiej wstawce: http://www.youtube.com/watch?v=7uaIm88s7XU ? ;)

Thrash 'till death!

PS. Turn the page zajebiste, może delikatnie skali nie wyciągasz, ale Hetfield długo nad tym pracował, a u Ciebie też widać poprawę w wokalu, tak trzymać!

lemo1029

2014-11-22, 03:03
Sasim i hogg dzięki :)
Mam co teraz słuchać, playlista mi się skończyła

PS:


tomekpiast

2014-11-22, 04:38
Sasim, kiedy i gdzie was jeszcze spotkamy z orkiestrą???

pastazkota

2014-11-22, 07:27
Więcej luzu panowie, słychać że byliście trochę spięci :) , gitary trochę słabo się zmiksowały momentami ale i tak bardzo fajnie

karimata2121

2014-11-22, 10:05
Zajebiście ! chciałbym zobaczyć "No leaf clover" w waszym wykonaniu z orkiestrą :) )

sasim

2014-11-22, 11:55
Hej sadole.
Miks jest słaby bo orkiestra była lapana z kilku mikrofonów tylko i trzeba było sciszaniem reszty ratować co się da.
To był nasz 1 koncert z nimi po ledwie dwóch próbach więc
musieliśmy zapłacić frycowe. Rbq321 - to i tak cud ze tylko taki rozjazdw był :) turne i inne kawałki wrzucone na soundcloudo numery nagrane na koncertach — wiesz jak jest .na żywo emocje i dydpozycja dnia decydują często co z tego będzie

O koncertach najbliższych zawsze na alcoholica.pl albo na fejsiu - alcoholica poland.. ja obsługuje to badziewie także dodawać do znajomych :)

Najbliższe koncerty :
28.11 - Piekary Śląskie
29.11 - Kielce

https://www.youtube.com/watch?v=qptbpL4fQZQ
Granie 2live przed masterem dawno za nami RBQ :)

Jak ktoś będzie gdzieś na naszym koncercie - podchodzić i gadać ! :)

pzdr !

STIG240

2014-11-22, 13:47
Za piwko zawsze Matellica.
A tu macie koncert na którym wzorowała się alkoholica

rbQ321

2014-11-22, 14:19
sasim napisał/a:

Hej sadole.
Miks jest słaby bo orkiestra była lapana z kilku mikrofonów tylko i trzeba było sciszaniem reszty ratować co się da.
To był nasz 1 koncert z nimi po ledwie dwóch próbach więc
musieliśmy zapłacić frycowe. Rbq321 - to i tak cud ze tylko taki rozjazdw był :) turne i inne kawałki wrzucone na soundcloudo numery nagrane na koncertach — wiesz jak jest .na żywo emocje i dydpozycja dnia decydują często co z tego będzie

O koncertach najbliższych zawsze na alcoholica.pl albo na fejsiu - alcoholica poland.. ja obsługuje to badziewie także dodawać do znajomych :)

Najbliższe koncerty :
28.11 - Piekary Śląskie
29.11 - Kielce

https://www.youtube.com/watch?v=qptbpL4fQZQ
Granie 2live przed masterem dawno za nami RBQ :)

Jak ktoś będzie gdzieś na naszym koncercie - podchodzić i gadać ! :)

pzdr !



No wiadomo jak to na koncercie, są emocje.. ;) Co do waszego too live is to die, no to wiem, obczajałem już kiedyś. Ale taka wstaweczka w tym coverze byłaby niezłym smaczkiem :)

Jakieś plany w ogóle macie co do dema albo i LP?

kokroucz

2014-11-22, 14:57
$$RYBSKO$$ napisał/a:

Troche z dupy ale to wazne, przez ponad 3 lata sadistic sp***olil mi psychike zaczely podniecac mnie dziwne rzeczy teraz przy normlanej lasce nie staje mi ku*as potrzebuje wiecej bodzcow nie chce juz wchodzic na harda wiec prosze o bana bo to silniejsze odemnie nie bede zakladal nowego konta dajcie mi bana na ip i wszystko haha co sadistic potrafi zrobic z psychika kiedys widzialem jak psu wypadlo oko bo go drugi drapnal i mnie to przerazilo w psychice a rok temu kolo mnie auto jeblo 100km/h chyba polecial jak adam malysz i magikl oraz jonny dep w ch*j rozj***lo i nic tylko poszlem sobie z tamtad haha tak wiec sadistic a dokladnie tresci zmeiniaja czlowieka a za darmo bana nie ma wiec admini to cioty c**y ch*je p*zdy haha nie no tak naprawde wypie**alac speirdalac j***l to pies pie**ole to wszystko jeb k***y j***ne k***y i peirdolone nawet sorry za chaotyke cos jest nie halo j***ne k***y na ch*j ja sie tu logowalem aha i moj wiek nie jest prawidlowy w profilu mam malo lat bo za to tez moge bana dostac i wogole jestem haker bonzo i to ja blokowalem plyty glowne mam wasze hasla wiec bedzie ban bedzie haslo nick itp j***ne k***y polskie oho no bo odbraza polski tez sie liczy siema k***y j***ne adminy czekam na kontre jak wbijam na sadistic i nie ma bana i wyswietla sie sadistic dzownie po prokukratora dziura w dupie i do stonogi bo to ziomek tak jak i prokurator j***na polska k***a papa



A zbanujcie tą ciotę, sadistic to nie miejsce dla taich miękkich ciperk

lemo1029

2014-11-22, 15:30
STIG240 napisał/a:

Za piwko zawsze Matellica.
A tu macie koncert na którym wzorowała się alkoholica



Mam tą płytę nawet :)
Jest świetna!

A to, co wstawiłeś tutaj, to majstersztyk.
Jeszcze jedno: Metallica a nie Matellica, chyba, że trollujesz taką nazwą.

Elminster

2014-11-22, 15:45
Dla Alkoholiki zawsze piwko !

ziomas3

2014-11-22, 16:17
nie wiedzialem, że sasim jest na sadisticu:D piwo i dzieki za koncert w Częstochowie ! :)

sasim

2014-11-22, 17:10
Ziomas - 6 lutego będziemy znowu

Diakkon

2014-11-25, 11:25
Perkusista za pleksą? Ciekawe rozwiązanie.

RudyBezMoszny

2014-11-25, 23:42
Byłem na koncercie Alcoholici w Żaganiu :D