18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Aktualny stan Niemiec

Sp...........PL • 2012-06-15, 23:08
Aktualny stan Niemiec i czego doczeka się Polska jak tak dalej będziemy turasów wpuszczać do Kraju. :emo:


BarnabaTheDog

2012-06-15, 23:50
Prawie piędziesiąt minut materiału o nastolatkach i ich problemach... No i audio niemieckie. Piwo i tak postawię, bo to chociaż nie jest żart w stylu Bongmana.

superfosfat

2012-06-15, 23:57
Obejrzałem tylko 1. kawałek. historia dość przejmująca, szkoda tego Sebastiana. Polak by nie dał sobie dmuchać w kaszę, ale kto wie czy nie dostałby koranem w łeb a potem kosy. Polsce to nie grozi, gdyż nie mamy atrakcyjnej gospodarki i jesteśmy ksenofobami. Jak Niemcy się chcą tego wschodnio-tureckiego gówna pozbyć to tylko wojna. Za daleko to zaszło. Chyba, że zrobią nabór do 1. Specjalnej Brygady Breivików.

VideCulFide

2012-06-16, 00:02
Jakiś czas temu przyjechali do mojej matki znajomi niemcy. Ich syn jest w klasie w której na 24 osoby jest dwóch niemców. Podobno normalka, a panoszą się oczywiście najbardziej obcokrajowcy...

di...........ks

2012-06-16, 00:10
Wujek hitler jest dumny zapewne.

skandal89

2012-06-16, 00:29
jednak 50 lat uwstecznienia było dla nas dobre jeśli to nazwiemy postępem. Nasze pokolenie nie pozwoli na to, Polska musi zostać Polską!

mardt

2012-06-16, 01:13
to chyba jakas kara tyle ogladania w tym barbarzynskim jezyku

Ykkk

2012-06-16, 05:42
Nie dość że są na obcej ziemi, twierdzą że wszystko im sie należy, to jeszcze k***a sie odezwać nie można i zgłosić jakikolwiek sprzeciw wobec takiego zachowania. Myślą że są panami świata, a tak naprawde to banda prymitywów. Oni nawet nie potrafią dojść do żadnego rozwiązania za pomocą rozmowy. Skąd ta agresja? Tak sie zachowuje normalny człowiek ? Dzicz.. U siebie zapewne wiele by nie osiągneli. Jestem osobą tolerancyjną, ale takie panoszenie sie to już jest spora przesada. Troche szacunku do kraju który daje szanse na dach nad głową i wyżywienie.

Ork.Fajny

2012-06-16, 10:21
NanoRurka napisał/a:

Polsce to nie grozi, gdyż nie mamy atrakcyjnej gospodarki i jesteśmy ksenofobami.


Nie daj sobie wmówić gówna tego... Nasza gospodarka jest 3x bardziej atrakcyjna i 3x szybciej się rozwija.
Nas też to czeka jeśli nie zmniejszymy świadczeń socjalnych, albo jest przypadkiem podniesiemy wraz z przyjęciem pełnej Karty Praw Podstawowych UE.
Bo z muzułmanami jest sprawa prosta. Się mnożą i czerpią kasę z socjalu za dużą ilość dzieci a sami z siebie mało pracują. Przynajmniej spora część z nich.
Jak usuniemy socjał a odbudujemy kapitalizm i zamordyzm to zaraz sprawa zniknie.

Sp...........PL

2012-06-16, 11:07
mardt napisał/a:

to chyba jakas kara tyle ogladania w tym barbarzynskim jezyku


Chciałem wam pokazać te muzułmańskie opanowanie Europy w końcowym stanie. Największym przykładem były Niemcy, a że po Polsku w tym Kraju nie mówią, a zaniedługo będą mówić po turecku, to może chciałabyś ostatni raz się nacieszyć Niemieckim?

Co do Tematu:
"W Europie liczba muzułmanów, w stosunku do całej ludności Starego Kontynentu, wzrośnie z 6 procent w 2010 roku do 8 procent w 2030. We Francji populacja wyznawców islamu zwiększy się z 4,7 mln do 6,9 mln. W Wielkiej Brytanii z 2,9 mln do 5,6 mln. W Niemczech z 4,1 mln do 5,5 mln."

Będą chcieli zbudować ich Meczet, to wiecie co zrobić? 8-)

al...........10

2012-06-16, 15:54
50 minut pie**olenia, które można streścić krótkim "Niemcy mają przej***ne, bo niedługo będą mniejszością we własnym kraju". Jeśli się mylę proszę o uzupełnienie. Nie lubię tego typu filmów dokumentalnych, bo strasznie przedłużają i opowiadają różne historie, a później okazuje się, że główny przekaz można by było podać w około 20x krótszym filmie. Zawsze po obejrzeniu czegoś takiego czuję, że zmarnowałem czas.

Panek898

2012-06-16, 15:54
j***ć Niemców i Turków, no dobra Turków może mniej bo mają ch*je dobrego kebaba :D

Knypo

2012-06-16, 15:55
haha mycie trupa

dback

2012-06-16, 15:55
Obejrzałem pierwszy filmik a reszty nie mam zamiaru, bo już po jednym mnie k***ica bierze.
Te j***ne arabskie ścierwa myślą, że coś znaczą... wpie**alają się do cywilizowanej Europy, korzystają ze zbytniej dobroci i próbują przejąć władzę.
Na takie ścierwa potrzebny jest nowy Hitler.

To nie tak, że jestem rasistą ale nie toleruję arabów - nacji, która wpie**ala się do innych i próbuje narzucać swoje poglądy.

LICH0

2012-06-16, 15:57
Przykre ale prawdziwe..... 23% populacji Niemiec to ahmedy.