18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Aktualny stan Niemiec

Sp...........PL • 2012-06-15, 23:08
Aktualny stan Niemiec i czego doczeka się Polska jak tak dalej będziemy turasów wpuszczać do Kraju. :emo:


NafazowanyKoleś

2012-06-16, 20:52
Raynor napisał/a:

Oj szkopiska będą miały przej***ne, jeśli w przeciągu najbliższych 20 lat żaden domorosły Jan Sobieski wjedzie do dojczlandu z husarią. Zresztą nie tylko oni, żabojady i herbaciarze też tyle tych szuszwoli mają u siebie, że niedługo te kraje zmienią się w emiraty.
Na szczęście nas, Słowian nigdy żadna imigracyjna hołota nie zaleje.





To my będziemy mieli przej***ne a nie oni. Islam PRZEJMIE kraj, z czasem coraz więcej będzie ich w rządzie, w telewizji, w radiu i nie będzie tam niemców na tyle by się stawiać. Państwo Niemieckie w rękach brudasów, Niemiecka technologia, Niemiecka broń, Niemiecka armia zamieni się w muzłumańską, pozbawioną litości i zdeterminowaną by zabić. Walka z muzłumanami z AK w ich krajach gdzieś po krzakach jest jak walka z wiatrakami, a co po nas zostanie gdy zyskają taką potęgę jak zachodni kraj na własność? Kto ich zatrzyma? Tym bardziej, że Niemcy posiadają broń atomową, ale mam nadzieje, że germanie zamiast ją oddać będą woleli wyj***ć w powietrze samych siebie razem z nimi.

Ykkk

2012-06-16, 23:19
I teraz pomyśleć sobie, jaki był by świat gdyby nie było na świecie żadnej religii i podziałów.

Ra...........or

2012-06-17, 00:28
Cytat:

To my będziemy mieli przej***ne a nie oni. Islam PRZEJMIE kraj, z czasem coraz więcej będzie ich w rządzie, w telewizji, w radiu i nie będzie tam niemców na tyle by się stawiać. Państwo Niemieckie w rękach brudasów, Niemiecka technologia, Niemiecka broń, Niemiecka armia zamieni się w muzłumańską, pozbawioną litości i zdeterminowaną by zabić. Walka z muzłumanami z AK w ich krajach gdzieś po krzakach jest jak walka z wiatrakami, a co po nas zostanie gdy zyskają taką potęgę jak zachodni kraj na własność? Kto ich zatrzyma? Tym bardziej, że Niemcy posiadają broń atomową, ale mam nadzieje, że germanie zamiast ją oddać będą woleli wyj***ć w powietrze samych siebie razem z nim



Niemcy nie mają broni atomowej miszczu. Żydzi ją mają i jakoś im k***a nie pomaga. I w ogóle weź nie pie**ol, niby jak te brudasy, które potrafią tylko żyć z socjalu, miałyby nagle zabrać się za jakąś zaawansowaną technologię. Niech k***a najpierw trójpolówkę opanują.

mi...........ji

2012-06-17, 01:37
I dobrze. Im gorzej niemcom i ruskim tym polska silniejsza. I nie chodzi tu o propocje

Dakkar

2012-06-17, 03:36
Ja pie**ole, będziemy walczyć z saracenami.. znowu.

Ad...........ol

2012-06-17, 08:16
Sam akurat niespecjalnie przykładam wagę do religii czy tradycji w Europie, zresztą te dwie rzeczy i tak w Europie zanikają nawet bez pomocy lewactwa czy imigrantów.
Bardziej szkoda że przez napływ brudasów zmienia się ogólna mentalność, cechy ludnosci Europy, np: zararadność, pomysłowość, gospodarność, chęć zaprowadzenia ładu, generalnie cechy ktore zapewniły Europie bogactwo, a w krajach muzulmańskich są rzczej rzadko spotykane.
Skoro Muzułmanie zamieszkują dziś dzielnice biedy to jutro cała Europa będzie jak jedna wielka dzielnica biedy. Przejęte firmy zaczną upadać, zabytki będą niszczeć (bo i po co remontować), za to jeszcze więcej kasy będzie sie przepie**alać na świadczenia socjalne :-/

harinezumi

2012-06-17, 11:19
Wyjebac islam za Odre!!!!

erni13

2012-06-17, 11:54
@ kestivo-
Ja tez NRW, kolo Köln, to u nas w okolicy najwiecej muslimow, bo na wschodzie to nie ma. Z tego co mi powiedziala dobra kolezanka, ktora jest muzulmanka, to nalezy przede wszystkim uwazac na tych z dluzszymi brodami, bo to sa ci bardziej fanatyczni.

Ano, warto wiedziec, ze Niemcy tak tego nie zostawia, bo juz pojawiaja sie partie, ktore glosza ideologie przeciwko muslimom, jak na przyklad partia PRO-NRW, ktorzy ponaklejali plakaty z napisem "Freiheit Statt Islam", co oznacza "wolnosc, zamiast islamu", wiec zle nie bedzie, w koncu sie wkurza...

Orissa

2012-06-17, 13:16
Ten krótki dokument o zmniejszeniu populacji jest dość wybrakowany w jednym miejscu. To że białych jest coraz mniej, wcale nie znaczy że Europa musi stać się ciapata. Zmniejszenie zaludnienia jest dobre, wszyscy dobrze wiemy że nie ma już miejsca na komfort, ludzie mieszkają piętrowo, nawet miejsca rozrywki takie są. Mamy problemy ze sprawną komunikacją (fucking traffic!), na szczęście przechowywanie danych jeszcze nie sprawia problemów. Gówno prawda że kultura by się zapadła, mniej ludzi nie oznacza zaraz upadku cywilizacji. Wystarczy nie wpuszczać tu tego brudu. Niby ciągle się uczę, ale dalej nie wiem do końca jakim cudem arabusy dostają tak łatwo te wizy, dlaczego oni mają większą swobodę przemieszczania się niż my sami poza UE (Rosja, Islandia itp)

Eliot Imperio

2012-06-17, 19:23
Jak ma nie być tego w Polsce to serdecznie odradzam wam Palikotka ; ) On jest baaaaaardzo za wszelaką integracją, pedałami i tak dalej. Przecież w jakich czasach my żyjemy, że we własnym kraju, w którym jestem uczciwym obywatelem, płacę podatki i jestem uczciwy nie mógł wyrazić swojego zdania BO KOGOŚ może ono urazić. Od tego do cholery jest własne zdanie. A szczerze mówiąc to mam w dupie, czy jakiś Homoś sie obrazi że powiem że jest to jego problem i ja nie obnoszę się ze swoją seksualnością na ulicach. Normalny człowiek seks uprawia w domu, a nie liże sobie cycków k***a na środku rynku. Jakby byli mądrzejsi i zmienili podejście to i ludzie by łagodniej podchodzili. A co do arabusów- j***ć ich. Wyginą sami. W Polsce nie mają czego szukać, bo tutaj trzeba zapie**alać żeby coś mieć a oni do tego nie są przyzwyczajeni.