18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Aktualności" – zakajdaniona chómanistka

JÃ...........a. • 2012-07-16, 21:08
Dawno temu w internecie istniała perełka hejtingu - portal hejter.eu. Portal słynął z zamieszczonych tam artykułów, które powiedzmy sobie szczerze, były pisane bez ogródek.
Oto PrtSc jednego z artykułów:





Link do artykułu GW: http://wyborcza.pl/1,95892,9882464,Nie_jestem_glupia_czy_leniwa___list.html

Portal już nie istnieje, więc próba wejścia na stronę jest daremna.

Plewin94

2012-07-16, 23:24
Krótko, konkretnie i na temat!
Piwko :)

Timitum

2012-07-17, 00:10
Popieram artykuł hejtera w 100%. Jak dla mnie wiecej osób powinno opie**olić maturę i nie iść na studia, na ch*j te wszystkie magistry od ch*ja, przesyt rynku, a potem k***a na budowe mature chcą. Bo każdy ma magistra, to co pan, gorszy?

~Conscribo

2012-07-17, 00:14
Timitum napisał/a:

Popieram artykuł hejtera w 100%. Jak dla mnie wiecej osób powinno opie**olić maturę i nie iść na studia, na ch*j te wszystkie magistry od ch*ja, przesyt rynku, a potem k***a na budowe mature chcą. Bo każdy ma magistra, to co pan, gorszy?



A Ty nie czyjesz siÄ™ nobilitowany, kiedy magister wydaje Ci resztÄ™ w tesco albo makdonaldzie? ;)

makabrax

2012-07-17, 00:31
kopanie rowów to też nie taka łatwa sprawa, do tego też matematyka jest potrzebna :D
w Polsce jest 2mln studentów... k***a 2mln w 38milionowym państwie (na początku lat 90tych było ich 400k) takie np Włochy też mają ok 2mln tyle że ich jest 61mln, w Niemczech studentów jest ok 1,8mln na 81mln ludzi...
widze że poprostu chcemy mieć tą samą ilość, szkoda tylko że nie idzie ona w parze z jakością super renomowanych uczelni żonglowania ryżem i gotowania sezamu z groszkiem...

dzony91

2012-07-17, 00:50
Uczelnie wyższe zdały się na selekcje naturalną w postaci Analizy, algebry, matematyki, i fizyki. Nie zawiodły się studenci sami się wypie**alają po niezdanym egzaminie z ,któryś powyższych kursów :D

Arkhotep

2012-07-17, 10:17
O k***a nie wierze w to co przeczytalem w tym liscie. Matura z maty odmozdza i polega na wyuczeniu schematu? Ekhem ekhem a matura z polskiego to co to niby k***a jest? Poziom hipokryzji az zaparl mi dech...

Korfi

2012-07-17, 10:53
"Nie zdałam jej, choć na 100 proc. zdałam z rozszerzonego polskiego." - Szokująca informacja dla maturzystki - matur rozszerzonych nie da się nie zdać. Nawet jak się uzyska 0% z rozszerzonego polskiego to i tak się zda.

"Zdam maturę w sierpniu, wyjadę z Polski" - Przynajmniej będzie w tym kraju o jednego debila mniej.

Kutas Szatana

2012-07-17, 10:55
zgadzam siÄ™ z niÄ…!
A raczej zgadzałem.
W piątej klasie podstawówki. Bo jakoś w gimbazie zaczęło się rozumieć konieczność nauki matmy.
Sam jestem humanistą, ale k***a, takie ścierwa to bym zapie**olił.

BongMan

2012-07-17, 10:56
Studia były przywilejem przed wojną i w PRL. Wtedy maturzysta był kimś, a studenci byli elitą społeczeństwa. A teraz na studia może iść każdy pie**olony kretyn. Przez rok studiowałem dziennikarstwo i miałem tam w grupie dosłownie paradę żartów jak z Kaczora Donalda. Jeden koleś myślał, że cukiernia i cukierniczka to to samo, inny myślał że Włochy są większym krajem niż Rosja a 200ml to 2 litry a jak na zajęciach z politologii pan Migalski (wykładał wtedy na tej uczelni) zapytał jakie organy sprawują w Polsce władzę ustawodawczą a jakie wykonawczą, to na prawie 30 osób w grupie wiedziałem tylko ja. Nie chwalę się, bo to podstawowa wiedza. Jednak oprócz mnie było tam 20-kilka osób, przyszłych dziennikarzy, którzy tego nie wiedzieli. Jak skończyli liceum? Jakim cudem zdali z WOSu? Ja z tej uczelni odszedłem 3 lata temu, ale większość tych imbecyli ją pewnie skończyła i teraz są dziennikarzami, piszą teksty i kreują rzeczywistość dla innych ludzi. Tacy debile :facepalm: Dlatego radzę teksty dziennikarskie traktować pół serio, bo pisać je może każdy tłuk.

ringus

2012-07-17, 11:02
Humaniści nie zdają matury z matmy, ale już umysły ścisłe nie mają problemu z polskim. Wnioski nadchodzą same.

Anders Breivik

2012-07-17, 11:06
Przydała by się reaktywacja tej strony

Linmarin

2012-07-17, 11:09
"Ktoś to lubi, kogoś to pasjonuje, dobrze, potrafię to zrozumieć, niech sobie oblicza deltę, gdzie i kiedy mu się tylko podoba, niech sobie zdaje tą matematykę." Będziesz ścisłowców, ludzi inteligentnych, traktować protekcjonalnie, tępa p*zdo bez matury? Zresztą, skoro dziewczę po liceum chce sobie jeździć po świecie i książki pisać, to zawód już na całe życie ma widać, odgórny- córka. Osobiście za szkolnych czasów do matmy czułam szczerą awersję, bo truuudne, bo o maaatko. W tym roku kończę ekonomię, to nie jest kwestia "za trudne, pozbądźmy się tego, won z matmą na maturze" tylko "jest dla mnie trudne więc zamknę p*zdę i chociaż raz zachowam się jak dorosły człowiek." I albo się nauczę, albo zacznę robić kurs wyższego lejczego na polu truskawek.
Się wk***iłam :oops:

Ra...........or

2012-07-17, 11:25
Tępa dzida - matematyka przyda jej się właśnie najbardziej. Na tej kasie w Tesco czy biedronce to trochę tego operowania liczbami jednak jest

Magik2501

2012-07-17, 11:32
Przeglądam co roku matury z matmy i stwierdzam, że są coraz łatwiejsze.

Jestem ABSOLUTNIE przekonany, że nieźle (nie wzorowo) uczący się gimnazjalista zdałby teraz podstawową matematykę na maturze (z kartą wzorów). Nie ma 100%, ale na 30. Spokojnie bałby radę.

k***A wystarczy podstawić do wzoru. PODANEGO W KARCIE OBOK! Jak dalej tak pójdzie, to maturzyści będą na maturze z matmy liczyć jabłuszka na narysowanej na arkuszu egzaminacyjnym jabłoni.