18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Akcje feministek

Ja...........ec • 2014-11-27, 21:58


Protestują i skandują. Ludziom cyce pokazują. :jumpingtits:

CichaWoda

2014-11-28, 01:34
jebańsko zdziczało bo odeszło od garów

Filogyna

2014-11-28, 01:51
MaszAyahuaskę napisał/a:

Filogyna, Dobra, dobra. Nie leć za wiki, tylko poczytaj sobie trochę jakich jej rodzice narobili długów rozpie**alając majątek babki i dziadka. Czemu wylądowali w małym mieszkaniu w bloku? Dostała wszystko na tacy, ale to sp***oliła. Wyszła na zwykłą k***ę bo nagle się fundusz skurczył totalnie i trzeba było się ratować i tyle w temacie. Artystka? Chyba k***a od grania na flecie.




Tak w zasadzie, to mnie to właściwie nie interesuje. Że tak powiem: ch*j mnie ona boli :) . Dziwi mnie tylko, że ktoś jest w stanie emocjonować się jakąś przypadkową dziewczyną z przypadkowego programu... Zresztą to, co zrobiła, utrzymane jest na poziomie tego jakże prymitywnego programu, jakim niewątpliwie był Big Brother. Ktoś był w stanie TO oglądać bez obrzydzenia, a obrzydził go sam akt seksualny?! Przecież kurewstwem jest już samo zgłoszenie akcesu do uczestnictwa w TYM gównie - sprzedaje się w końcu tam swoją INTYMNOŚĆ.


Jej dziadowie byli artystami, nie ona (chyba, że czegoś nie wiem; w zasadzie wiem o niej jedynie tyle, że pochodzi z rodziny niemalże arystokratycznej, i że nie ma oporów rżnąć się publicznie).

PA...........SM

2014-11-28, 02:02
Fajne mają gruczoły mleczne :) r*chałbym bez zastanowienia :)

Reseller

2014-11-28, 03:44
Filogyna ale stul pysk bo pie**olisz xD

FejkKrzysztof

2014-11-28, 03:52
Filogyna napisał/a:

Sama już dystynkcja na "zachowanie kobiece" i, jak myślę, "męskie", może rodzić bunt.



Podnoszenie jakiegokolwiek buntu dlatego, że ktoś ośmielił się rozróżnić zachowania kobiece od męskich świadczyłoby tylko o sporych dysfunkcjach intelektualnych podnoszącego. Taki podział istnieje czy to się komuś podoba czy nie.

Filogyna napisał/a:


Nikt nie żąda, byś zaczął faworyzować kobiety. Niektóre jednak protestują przeciwko temu, byś w swoim idiotyzmie nie próbował narzucać innym swojej woli.



Przecież kobiety to od zawsze była najbardziej uprzywilejowana grupa społeczna (w cywilizowanym świecie oczywiście). Powiedz o narzucaniu jakiej woli mówisz, bo ja nie zauważyłem, żeby kobiety były jakoś bardzo pokrzywdzone.

robson101

2014-11-28, 06:20
ich właściciel (Pan) ma zajebiście, jest otoczony zgrają cip do r*chania :D

~Velture

2014-11-28, 07:01
Rozbieranie się i pokazywanie cycków jako promowanie feminizmu to jak r*chanie się na prawo i lewo aby wesprzeć dziewice....