18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Akcje feministek

Ja...........ec • 2014-11-27, 21:58


Protestują i skandują. Ludziom cyce pokazują. :jumpingtits:

~DMT

2014-11-27, 23:51
vass, i wyrobiły sobie opinię totalnych pozbawionych mózgu podludzi, na które wszyscy patrzą z pogardą i szyderą. No k***a sukces w ch*j :ok:

burn1878

2014-11-27, 23:52
To nie są żadne feministki tylko zwykłe wynajęte k***y przez femen.Po robocie wracają do domów i chapią kolby aż miło.

evadoPULSAR

2014-11-27, 23:57
Im chodzi o to samo co czarnym w USA - chcą wolności, równości, tolerancji... Tylko domagając się ich gwałcą społeczne obyczaje i kulturę (również osobistą).
Czy tylko ja mam odczucie, że są opłacane przez ruskich, w celu uwydatnienia zepsucia zachodu?

gomez1308

2014-11-27, 23:57
Dlaczego one maja takie obrażone sucze mordy? Mimo to niektóre fajne a się marnują, gary mi już drugi dzień w zlewie leżą.

neoszw

2014-11-27, 23:59
nikt ich chyba porządnie nie wyr*chał, inaczej by tak nie manifestowały cycków.

waldzio

2014-11-28, 00:07
Coś mi tutaj nie pasuje... Czy większość feministek nie jest przypadkiem 2x większe i brzydsze?

Luqas95

2014-11-28, 00:14
up bo to są zmutowane czrnobylem feministkii a swiją drogą o tym czzarnobylu tyle pie**olenia a gdzieś znalazłem artykul że w wawie przy pałacu promieniowanie silniejsze niż w centrum prypiaci

Filogyna

2014-11-28, 00:37
MaszAyahuaskę napisał/a:

Nawet jak by oferowały zrobienie loda za poparcie ich "akcji", moim jedynym pytaniem było by, czy wolą kulkę czy z automatu. j***ć tępe pseudo "wyzwolone" dzidy. Tak się zachowują Kobiety? Za które tak baaardzo się uważają? Jak już to ktoś kiedyś mądrze powiedział, feminizm się kończy gdy trzeba wnieść lodówkę na 10 piętro, albo jak dostanie jak "równy z równym" hahhaha tubę w ryj. Wtedy wielki płacz i wołanie o pomoc rycerzy ortalionu jakie to nie sprawiedliwe że facet przypie**olił ( w pełni zasłużenie) samicy, nie kobiecie, z niedoj***niem mózgowym.




A czemu ty się dziwisz, kozaczku? Sama już dystynkcja na "zachowanie kobiece" i, jak myślę, "męskie", może rodzić bunt. Nikt nie żąda, byś zaczął faworyzować kobiety. Niektóre jednak protestują przeciwko temu, byś w swoim idiotyzmie nie próbował narzucać innym swojej woli.


Też się jednak dziwię zorganizowanym protestom... Jeśli nie chce taka przebywać między niedopieszczonymi gimbuskami - między takimi MaszAyahuaskę i innymi jego typu, których aż przesyt na sadisticu - niech po prostu od nich trzyma się z daleka. Darciem mordy wzbudzić może, wydaje mi się, jedynie wzrost niechęci wobec siebie.

evadoPULSAR napisał/a:

Im chodzi o to samo co czarnym w USA - chcą wolności, równości, tolerancji... Tylko domagając się ich gwałcą społeczne obyczaje i kulturę (również osobistą).
Czy tylko ja mam odczucie, że są opłacane przez ruskich, w celu uwydatnienia zepsucia zachodu?




Oj, zachód nie wytrzyma tak miażdżącego zarzutu.


Mam dla ciebie radę: weź się w garść idioto :D .

bonhart6

2014-11-28, 00:38
Ja nie rozumiem przeciw czemu One protestują, większość niczego sobie oprócz tego wieloryba pod koniec. T_T

Seus

2014-11-28, 00:41
tyle cycków się marnuje przez śmietnik we łbie

~DMT

2014-11-28, 00:41
Filogyna, o ho, jest już pierwsza, czekamy na następne... Masz słoneczko jeszcze coś ciekawego do powiedzenia? Bo jak na razie to ci nie idzie. Z chęcią się pośmiejemy ;)

StrellsonBlanchiMakaroni

2014-11-28, 00:49
Dobrze, że akcja filmu toczy się na Ukrainie a nie u SS-manów :)
Leci Piwko!

Filogyna

2014-11-28, 00:51
MaszAyahuaskę napisał/a:

czyli jak by nie było jest to jakiś tam rodzaj "logicznego" myślenia, że nic nie potrafi w życiu robić, pochodzi z małej mieściny i z tego co pamiętam tak z nią właśnie było, dostała szansę i próbowała ją wykorzystać, z marnym publicznym skutkiem bo jakie o niej każdy ma zdanie to wiemy doskonale.



Żeby cię jeszcze zdziwić :) :

Tu masz linka do notki z wikipedii jej dziadka. Jej babka nie mniej znana - była to bodajże Agnieszka Osiecka.


W każdym razie... Pochodzi z rodziny artystów, lekarzy i innych inteligencików :) . Nie trafiłeś.

MaszAyahuaskę napisał/a:

Filogyna, o ho, jest już pierwsza, czekamy na następne... Masz słoneczko jeszcze coś ciekawego do powiedzenia? Bo jak na razie to ci nie idzie. Z chęcią się pośmiejemy ;)



Masz kolego rozdwojenie jaźni, czy może jesteś z tych partyjnych :) ?

~DMT

2014-11-28, 01:24
Filogyna, Dobra, dobra. Nie leć za wiki, tylko poczytaj sobie trochę jakich jej rodzice narobili długów rozpie**alając majątek babki i dziadka. Czemu wylądowali w małym mieszkaniu w bloku? Dostała wszystko na tacy, ale to sp***oliła. Wyszła na zwykłą k***ę bo nagle się fundusz skurczył totalnie i trzeba było się ratować i tyle w temacie. Artystka? Chyba k***a od grania na flecie.