18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Akcja rozpylania aerozoli

Gruby Brzuch • 2014-04-03, 00:15
Akcja rozpylania aerozoli sfilmowana z kokpitu pilota,
czyli dla niedowiarków chemtrails ciąg dalszy. :krejzi:


Ra...........py

2014-04-03, 00:22
Smuga kondensacyjna. Dziękuję dobranoc.

Smaro

2014-04-03, 00:25
Gruby brzuch - co ty jadasz ze tak gadasz?

LilL

2014-04-03, 00:40
Nie ma nic gorszego jak mieć wśród znajomych takiego fanatyka teorii spiskowych, który ubzdurał sobie że wszyscy chcą nas zabić, i spamuje na tym facebooku, głównie o chemtrails i o budowaniu jakichś gromników, wtf? Na moje to się powinno leczyć, bo to jakieś zaburzenie psychiczne.

Gruby Brzuch

2014-04-03, 00:43
Smaro, GMO i Aspartam.

LilL, leczyć to powinni z debilizmu i ignorancji,
ale na to niestety nikt jeszcze nie wynalazł lekarstwa...

~Vuko

2014-04-03, 00:44
Nigdy nie zrozumiem fenomenu chemitrails. To po prostu przypie**alanie się na siłę.

bocianoff

2014-04-03, 01:03
p*zda a nie smugi kondensacyjne. Smugi chwilę po ich zostawieniu powinny zniknąć, rozmyć się, zaś to gówno utrzymuje się na niebie przez długie godziny przy czym rozmywa się tworząc 'delikatne, przejrzyste chmury', które albo opadają na nas, na roślinność i wszystko inne same lub z deszczem. Najpierw trochę poczytajcie, potem pie**olcie i negujcie. Ta 'teoria spiskowa' została już potwierdzona.

crystaldragon

2014-04-03, 01:05
Gruby Brzuch napisał/a:

Smaro, GMO i Aspartam.

LilL, leczyć to powinni z debilizmu i ignorancji,
ale na to niestety nikt jeszcze nie wynalazł lekarstwa...



Ciekawe, wyznawcy teorii spiskowych tak naprawdę nie mają nic w głowie więc jak każdy otwarty na rozcież umysł można im wcisnąć każdy kretynizm.
Jak dowodami chcecie obalić coś w co motłoch bez dowodów uwierzył.

bocianoff napisał/a:

p*zda a nie smugi kondensacyjne. Smugi chwilę po ich zostawieniu powinny zniknąć, rozmyć się, zaś to gówno utrzymuje się na niebie przez długie godziny przy czym rozmywa się tworząc 'delikatne, przejrzyste chmury', które albo opadają na nas, na roślinność i wszystko inne same lub z deszczem. Najpierw trochę poczytajcie, potem pie**olcie i negujcie. Ta 'teoria spiskowa' została już potwierdzona.



Totalny brak znajomości fizyki tego zjawiska, szkoda że twój mózg nie został potwierdzony.

LilL

2014-04-03, 01:15
Gruby Brzuch napisał/a:

Smaro, GMO i Aspartam.

LilL, leczyć to powinni z debilizmu i ignorancji,
ale na to niestety nikt jeszcze nie wynalazł lekarstwa...



Tak, masz racje. Jednak w tym przypadku to ani debilizm ani ignorancja. Zwyczajnie się z tym nie zgadzam, chyba mam do tego prawo :) ?
_____________
Zastanawiam się, kto i po co sieję taką panikę wśród ludzi, podatnych na manipulacje.



PS.
Tylko nie pie**olcie żebym otworzył oczy itp.

bocianoff

2014-04-03, 01:18
@crystalcośtam
Wyjaśnij mi zatem proszę na czym to polega zamiast rzucać mięsem, Panie inteligentny fizyku, bo ja starając się zaznajomić z właściwościami smug kondensacyjnych oraz chemtrails wyczytałem to, co napisałem w poście wyżej.

LilL

2014-04-03, 01:26
A w jaki sposób zostało to udowodnione ? Może i pryskają, tylko Ci co najwięcej krzyczą, to krzyczą ze to trucizna. Tak tak, choroby i uczulenia których kiedys nie było.

Tak, chcą nas zabić. Chowajmy się pod ziemię.

bocianoff

2014-04-03, 01:31
Niestety, nie mogę wstawiać linków, bo nie mam 20 komentarzy. Powiem tak - ludzie, którzy wierzą w takie rzeczy i będą działali wobec nich zapobiegawczo jeżeli chodzi o własne zdrowie nic na tym nie stracą, a mogą tylko zyskać. Zaś Ci, którzy z kolei najgłośniej śmieją również nic na tym nie zyskają, zaś MOGĄ dużo stracić na zdrowiu. Zatem śmiejcie się do rozpuku, dopóki macie z czego.


..a wieże WTC zawaliły się przez uderzenie samolotów. Dobranoc.

LilL

2014-04-03, 01:34
bocianoff napisał/a:

Niestety, nie mogę wstawiać linków, bo nie mam 20 komentarzy. Powiem tak - ludzie, którzy wierzą w takie rzeczy i będą działali wobec nich zapobiegawczo jeżeli chodzi o własne zdrowie nic na tym nie stracą, a mogą tylko zyskać. Zaś Ci, którzy z kolei najgłośniej śmieją również nic na tym nie zyskają, zaś MOGĄ dużo stracić na zdrowiu. Zatem śmiejcie się do rozpuku, dopóki macie z czego.


..a wieże WTC zawaliły się przez uderzenie samolotów. Dobranoc.



Ale ja się nie śmieje. Tylko to jest lekko niedorzeczne. Podstawowe pytanie, kto i po ch*j miałby to robić? dlaczego sądzicie ze to trucizna?
Uwierze kiedy mi to udowodni jakis bezstronny naukowiec, a tak nie mam zamiaru zaprzątać sobie głowy jakimiś opowieściami pseudonaukowca pokroju Macierewicza.

Smaro

2014-04-03, 03:33
@bocianoff poprosze wykaz literatury i filmow ktore potwierdzaja ta teorie bo w tych filmach o chemitrails z yt brakuje tylko reptilian, ufo, starozytnych kosmonautow, baby z wackiem i misia gogo.

Ra...........py

2014-04-03, 04:29
bocianoff napisał/a:

p*zda a nie smugi kondensacyjne. Smugi chwilę po ich zostawieniu powinny zniknąć, rozmyć się, zaś to gówno utrzymuje się na niebie przez długie godziny przy czym rozmywa się tworząc 'delikatne, przejrzyste chmury', które albo opadają na nas, na roślinność i wszystko inne same lub z deszczem. Najpierw trochę poczytajcie, potem pie**olcie i negujcie. Ta 'teoria spiskowa' została już potwierdzona.



''Na podstawie zdjęć satelitarnych wykazano, że smugi zazwyczaj unoszą się przez kilka minut, jednak zdarza się, że nie zanikają nawet przez 4-6 godzin. Rekordowe szlaki lotnicze wędrowały po niebie przez 14 godzin, przy tym pokonując kilkaset kilometrów.''

Fragment artykułu z twojapogoda.pl

Najwięcej krzyczą zawsze Ci co najmniej wiedzą, o zgrozo :emo: