18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Akcja rozpylania aerozoli

Gruby Brzuch • 2014-04-03, 00:15
Akcja rozpylania aerozoli sfilmowana z kokpitu pilota,
czyli dla niedowiarków chemtrails ciąg dalszy. :krejzi:


wudun

2014-04-03, 23:03
Brzuch jest jedna rzecz która obala twoje teorie na poczekaniu. Ta "rzecz" to fizyka.

Co do filmu. Gość pokazuje chmurę kondensacyjną a następnie swoje skrzydło(patrzcie minął mnie a ja tego nie mam). Problemem jest to że taka chmura może powstać kilka kilometrów za samolotem(wszystko zależy od samego samolotu(model)).

GrenAcid

2014-04-03, 23:06
@Lil, i ta cala reszta zjebow co w dupie byla i gowno widziala.

Czy kiedykolwiek lecieliscie odrzutowcem? pewnie nie, jak wam sie kiedys uda to sami bedziecie mogli zobaczyc ze smuga kondensacyjna nie powstaje zaraz za silnikiem bo musi k***a ostygnac....nie jest tez w cale taka duza i przedewszystkim jesli nie ma silnych i porywistych wiatrow typu burza ect to sie tak latwo nie rozpada.

Nie nie jestem ekspertem, ale mam pilota odtrzutowcow z armi w rodzinie.


@up
Przeczytaj deklu co sam cytujesz tylko dokladnie brudasie co sie z czarnym na mozgi pozamienial, "smugi zazwyczaj unoszą się przez kilka minut" a "Rekordowe szlaki lotnicze wędrowały po niebie przez 14 godzin"

Wyjdz w weekend na dwor spojrz w niebo i sobie sam zobacz idioto ze wiekszosc z nich nie rozplynie sie w 5 minut.....a potem pie**olni sie mlotkiem w glowe za kazdym razem jak bedziesz chcial sie odezwac na jakikolwiek temat skonczony ignorancie bo takich jak ty wywioza jak barany na rzez i jeszcze bedziesz na ludzi ostrzegajacych warczal ze sa glupi.

Ork.Fajny

2014-04-04, 06:58
Gruby Brzuch napisał/a:

Smaro, GMO i Aspartam.


Powtarzam po raz kolejny. Liczę na to że masz tyle honoru w sobie by zakazać swoim bliskim i sobie korzystania z insuliny jeśli pojawi się u was cukrzyca. W końcu insulina ludzka jest produkowana przez GMO.

Co do filmu: Miło że ktoś nadał filmowi, który pokazuje kilkanaście przypadków oddalonych w czasie, nazwę która wskazuje że to wszystko działo się jednego dnia na jednym niebie...

Voinar

2014-04-06, 19:52
Oj ludkowie...
Tak naprawdę jeden z kluczowych argumentów zwolenników teorii o chemtrailsach... potwierdza że to mit.

Chodzi o nietypowe zjawiska które mają wywoływać te tajemne środki, a za które są odpowiedzialne... spaliny.
Paliwo lotnicze zawiera wiele różnych składników (często silnie toksycznych), potem to wszystko jest mieszane z powietrzem i wyrzucone z silnika w postaci rozgrzanych spalin.

Więc nic dziwnego że taki zawieszony syf w powietrzu może tworzyć nietypowe chmury i inne cuda-niewidy, zwłaszcza gdy samoloty latają w kratkę w miejscu gdzie krzyżują się szlaki lotnicze + wpływ zanieczyszczeń z z miast.




Szanowni spiskowcy, bardziej bym się bał na waszym miejscu zwykłych zanieczyszczeń jak smog, kwaśny deszcz lub zwyczajny pieprzony pestycyd na niedomytym jabłuszku.

Chemtrails to mit.



Tak!!! Jestę ekspertę. :p

greckibog

2014-04-08, 00:12
Muza z Dune wielkie dzięki za przypomnienie zaraz odkopie pudełko i gram!

Athla

2014-04-09, 16:39
I znowu te teorie spiskowe.. Wyjć stont.

Vicorinox

2014-04-10, 14:51
Pomijając już fizykę, jest jeden argument który wytrąca wszystko z rąk żałosnym spiskowcom. Otóż gdyby chemtrailsy były jakimś cudem prawdziwe osoby odpowiedzialne truły by siebie i swoje rodziny tak samo jak resztę społeczeństwa. Dziękuję, dobranoc.