18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Akcja boczek

Trybson • 2014-05-22, 19:53
„Akcja boczek” - działacze Polskiej Ligi Obrony wysyłają muzułmanom … mięso.

Były antymuzułmańskie patrole w klubach, były wyzwiska w sieci, teraz czas na kampanię pod kryptonimem „boczek”. Walcząca z islamem Polska Liga Obrony zachęca swoich sympatyków, by wysyłali pocztą na adres Centrum Kultury Islamu kawałki wieprzowego mięsa. To ma obrazić muzułmanów. – W takiej sytuacji bierze się mięso, wyrzuca, myje ręce i puka w czoło. O tak żenującej akcji dawno nie słyszałem – komentuje rzecznik Muzułmańskiego Związku Religijnego w Polsce.

Działacze Polish Defence League na swoich facebookowych profilach zaczęli chwalić się zdjęciami dokumentującymi wysyłkę listów z boczkiem. Mięso wrzucił do koperty m.in. lider organizacji Dariusz Mazurek. „Robimy ogólnopolską akcję polegającą na wysyłaniu w kopercie bąbelkowej plasterka boczku na adres Centrum Kultury Islamu w Warszawie” – ogłosił inny z członków organizacji.

Po co? PDL wychodzi z założenia, że muzułmanie, którzy wieprzowinę uważają za nieczyste mięso, poczują się obrażeni. Co więcej, boczek może posłać ich do piekła. – To taki happening. Oni generalnie uważają, że świnka to jest zwierzę stworzone przez diabła, dlatego też mówią, że my chrześcijanie jedząc świnie stajemy się kimś gorszym. Podobno kontakt z mięsem, zjedzenie go, sprawi, że muzułmanin nie trafi do raju – przekonuje w rozmowie z naTemat Mazurek.

Jak mówi, wielu sympatyków Polskiej Ligi Obrony zadeklarowało, że posłucha apelu i wyśle muzułmanom kawałek mięsa. – Nie mogę powiedzieć, ilu rzeczywiście to zrobiło, ale odzew jest duży – dodaje.

Akcja PDL wykorzystuje modyfikację metody, jaką w krajach zachodniej Europy już przetestowały organizacje walczące z islamem. "Podłożenie świni" ma być np. sprawdzonym sposobem na zatrzymanie budowy meczetu. W listopadzie ubiegłego roku w Rejkiawiku przeciwnicy budowy świątyni zakopali na działce kawałki mięsa. Podobne ekscesy zdarzyły się m.in. w Szwajcarii i Hiszpanii. Ale choć pomysłodawcy mieli nadzieje na "desakralizację" przeznaczonego na meczet miejsca, nie słyszy się, by świnia kiedykolwiek skutecznie zatrzymała budowę.

Pomysł działaczy ligi bawi i dziwi Musę Czachorowskiego, rzecznika Muzułmańskiego Związku Religijnego, któremu podlega Centrum Kultury Islamu. – To jest szczeniacka akcja. Głupi człowiek stosuje głupie metody i tyle. Na pewnym poziomie kultury pewnych rzeczy się po prostu nie robi - mówi naTemat.

Jak twierdzi, wśród islamofobów funkcjonuje fałszywy stereotyp dotyczący stosunku muzułmanów do wieprzowiny. – Jesteśmy od dziecka wychowani, że mięso świni rzeczywiście jest nieczyste. Ale to nie jest tak, że kontakt wzrokowy czy dotykowy jest od razu czymś grzesznym. Myjemy ręce i to wystarcza. Przecież kiedy idziemy do sklepu i widzimy szynkę, to nie odwracamy głowy i nie spluwamy z przerażeniem – kwituje.

źródło http://natemat.pl/103093,akcja-boczek-dzialacze-polskiej-ligi-obrony-wysylaja-muzulmanom-mieso-bo-podobno-trafia-przez-to-do-piekla

_R...........s_

2014-05-22, 20:01
k***a, nie lubie islamu i wszelkich popie**oleńców religijnych, ale k***a jedzenie marnować? Do jakichę biednych rodzin by wysłali, albo przynajmniej domu dziecka. Niech im wysyłają jakieś podarte albo przypalone korany, też się wk***ią a jedzenie się nie zmarnuje.
Kolejna debilna akcja pod publiczkę.

achujciwcycki

2014-05-22, 20:05
może być gówniarskie, może być, że jednak pójdą do swojego raju kiedy dotkną wieprzowiny. liczy się przekaz i za to szacun.

mikizdu

2014-05-22, 20:07
Szkoda że na cygan to nie działa

~Beny

2014-05-22, 20:34
@up cygan? Napisałeś tak, jakbyś miał do nich szacunek.

~DMT

2014-05-22, 20:41
Ma ktoś adres do wysyłki ?

kustoszpan

2014-05-22, 21:07
RottenFetus napisał/a:

k***a, nie lubie islamu i wszelkich popie**oleńców religijnych, ale k***a jedzenie marnować? Do jakichę biednych rodzin by wysłali, albo przynajmniej domu dziecka. Niech im wysyłają jakieś podarte albo przypalone korany, też się wk***ią a jedzenie się nie zmarnuje.
Kolejna debilna akcja pod publiczkę.


Dobra. A teraz Ty puknij się w pierś i napisz szczerze, kiedy Ty coś wysłałeś do biednych rodzin, albo do jakiegoś domu dziecko? Romantyczny hipokryto.

KorkyTaczer

2014-05-22, 22:13
@mikizdu
na tych to mydło wystarczy i sp***alają w popłochu

Co do kozojebów to mam parę ciekawostek z pierwszej ręki (niestety z Bogu tylko znanych przyczyn przyszło mi pracowac w ciapackim sklepie na czarnej dzielnicy u hamburgerów w zadupiu zwanym Houston gdzie polonia jest prawie zerowa... wiem, przej***ne po całości ale przynajmniej mam prace :szczerbaty: ).
Przed "modlitwą" nie wolno im dotykac kobiet, alkoholu ani żadnych substancji zmieniajacych percepcje, a nam niweiernym pod żadnym pozorem nie wolno dotykać ich popie**olonych dywanikow modlitewnych inaczej mają przej***ne 8-) i muszą kupic nowy :D i pominac jedne z 5 czolobić(a to juz bardziej poj***nym wjeżdża na psychikę). Na codzień nie wolno im jeść ani dotykać świni, i psów(po tych ostatnich muszą umyc ręce i natrzeć piachem a nastepnie złożyć przebłagalne czołobicie. Tu sie zgodzę z ciapatym bo rzeczywiście wystarczy tylko umyc ręce, co innego jeśli maja kontakt z krwią wieprza(dla pewnosci nóż maczamy we krwi i nacinamy delikwenta by doszło do wymiany), wtedy już przej***ne po całości i idzie taki do "piekła" i nawet wyr*chanie calego stada kóz takiemu nie pomoże 8-) . Zostały mi niecałe dwa miesiące pobytu w tym przeklętym miejscu i wracam do ślicznej Polski tak więc Drodzy Sadole z racji że kozojebów nie mogę z całego serca zdzierżyć, ślubuje wam dokładne studiowanie ich zachowań, obyczajów i wierzeń oraz, że będe zbierał przydatne informacje na czas gdy przyjdzie nam tę zarazę zwalczać... Tym czasem cieszczie sie chwilą wytchnienia. AVE!

yoyoyo

2014-05-23, 07:09
Powiedział ciapak:

Cytat:

Głupi człowiek stosuje głupie metody i tyle. Na pewnym poziomie kultury pewnych rzeczy się po prostu nie robi - mówi naTemat.



A ja odpowiadam: zaś mądry człowiek stosuje skuteczne metody. Poczekamy i zobaczymy jak to się skończy. Będę dopingował Polaków.

Krechafety

2014-05-23, 07:30
Nie cierpię ciapatych jak gówna na podeszwie, ale naszych troszkę poniosło. Kij z tym, że żarcie lepiej wysłać do kogoś potrzebującego. Kij z tym, że powinni gnoić ciapatych na ulicach, a nie wysyłać im paczki. Sęk w tym, że do tego związku muslimskiego należą głównie nasi właśni lipkowie (czyli polscy Tatarzy), a ci mają większe prawo do nazywania się Polakami niż słoiki na miano warszawiaków. Proponuję poczytać sobie troszkę z historii (np. o tym, że mieli swój własny pułk, a potem szwadron ułanów). Innymi słowy - ciapaków gnoić (np. elektrycznym pastuchem), a od lipków się (grzecznie mówiąc) odpie**olić, bo tylko się swoim zachowaniem PLO ośmiesza (gdyż nie wie w kogo celuje, a celuje źle).
Dziękuję, dobranoc.

korinogaro

2014-05-23, 08:46
Muslim ma niestety rację, na naszym poziomie cywilizacji powinniśmy używac bomb (wzorując się na naszych młodszych w wierze 'braciach' muzułmanach) na niemal wybudowanych meczetach co by cofnąc ich istnienie do fazy niebytu bez zabijania ludzi (w celu pokazania że cywilizacyjnie jednak stoimy obecnie wyżej i unikamy mordowania osób o innych przekonaniach).

le...........65

2014-05-23, 09:32
Dobra nie pie**olcie tyle i dawać ten adres :3

ch...........ox

2014-05-23, 11:13
Wąglika by w tym liście wysłali :D Ot takie pierwsze skojarzenie ;)

Kirtarnes

2014-05-23, 11:45
Islamofobów? znowu sobie nowe słówka wymyślają