18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Aj Got E Filing

Saia • 2009-10-01, 21:15
By się zintegrować , spora grupka studentów stworzyła własną wersję teledysku do kawałka BEP "I got a feeling" Mnie ruszyło to że udało im się tak czasowo zmieścić.


marcin_

2009-10-01, 23:37
Saia, musisz liczyć się z tym, że nie każdemu się spodoba to, co tu wstawiasz, więc nie rozumiem Twoich spin wobec tych, którzy myślą podobnie jak matt_.

~yarzapp - Showbusiness zawsze stał na niskim poziomie, gdyż jest elementem kultury masowej.

kalo_gero - polać Ci!

Drugi post ~yarzapp: nie pieprz głupot :) Skąd masz takie info? www.wyssanezpalca.pyly? :>

Kolejny post Saii:
2-Główna strona to nie jest strona poświęcona sadyzmowi a komizmowi i humorowi , harda masz od sadyzmu.

NO k***A :D a jak ja tak piszę, to mnie wyzywacie [mówię do tych, którzy nazywają się "sadystami", a z sadyzmem nie mają nic wspólnego]. Zdecydujcie się, hipokryci :)

Twój punkt 5 - najpier wyzywasz kolesia za wulgaryzm, a potem zniżasz się do jego poziomu.

Boże, kocham ten portal! :D

PS. Jak można mówić, że filmik jest dobrze zrobiony, na poziomie i inne nieprzemyślane określenia, kiedy 80% ludzi nie wchodzi z czasem w swoje kwestie?

Saia

2009-10-01, 23:47
Marcin_ po pierwsze nie pamiętam bym kiedykolwiek komuś wypomniał że jest coś zbyt mało sadystyczne(był przypadek z silesiaster ale chodziło mi wtedy że to było głupie co dodał) a jeśli tka napisałem to musiałem być nieźle spity. Zniżam się do jego poziomu? piszesz najpierw że mu trzeba polać a potem że "zniżam się do jego poziomu" ciekawe :) Pewnie chodziło Ci o to że używam wulgaryzmów tak? hmm , jeśli ch** to dla Ciebie za mało następnym razem napiszę *** ale sam się domyśl co pod tym się kryje.

I tak , może się komuś to nie podobać ale niech nie okazuje tego w tak ostentacyjny sposób.

co do komentarza na drugi post yarzappa , też gdzieś słyszałem o tym tylko ja słyszałem o wersji ponad trzech znaków. Szczerze mówiąc jest to dość trafne stwierdzenie...

i na koniec , masz ochotę się dopieprzać do tego jak piszę(w tym wypadku wulgaryzmy) to sam nie przeklinaj i sam pisałeś o hipokryzji. brawo...

marcin_

2009-10-02, 00:07
Nie mówiłem o Tobie, tylko o ogóle ludzi. Jest tu grupa użytkowników, którzy zmieniają podejście jak chorągiewka pod wiatr. Takich przypadków jest kilka, nie chce mi się wymieniać.

Polać mu za wypowiedź, za jej sens. Nie za całokształt. Nie lubię go, ani Ciebie, ani nikogo tutaj. Ale lubię Wasze wypowiedzi. "Polać mu" znaczy to samo co: rozbawiła mnie wypowiedź, dlatego stawiam piwo.

Co do kwestii zniżania - tak, o to mi chodziło. Że krytykowałeś wulgaryzmy i poziom wypowiedzi dostosowując swoją krytykę do równie takiego - wulgarnego poziomu.

Cóż - każdy ma prawo wyrażać opinię w sposób, jaki mu się podoba. Można napisać "lipa", ale też "[miliard wyzwisk]!!!". Potem się krytykuje :> Nie możesz mu niczego zabraniać mówiąc "niech nie robi".

Przypieprzam się do błędów logicznych. Sam, k***a, klnę. Nie mówię, że przeklinanie jest złe. Tylko wypominanie komuś przeklinania pisząc w stylu: "nie przeklinaj, bo k***a nienormalni używają wulgaryzmów" jest żałosne.

Proszę, skończcie z "trzema znakami". W Hiszpanii masz ZAWSZE dwa znaki interpunkcyjne w pytaniach i wykrzyknieniach. To co? Są też chorzy, jeżeli zdublują? Matko, uruchomcie mózg, to nie boli.

Gdybyście czytali wiersze to wiedzielibyście, że od renesansu nadawało się wypowiedziom znaczenia przez zwielokrotnienia znaków interpunkcyjnych - TAK SŁYSZAŁEM, LOL. A ten koleś, co mi mówił zwał się opracowanie epok do matury rozszerzonej.

Saia

2009-10-02, 07:24
marcin_ napisał/a:


Proszę, skończcie z "trzema znakami". W Hiszpanii masz ZAWSZE dwa znaki interpunkcyjne w pytaniach i wykrzyknieniach. To co? Są też chorzy, jeżeli zdublują? Matko, uruchomcie mózg, to nie boli.



Tym akurat mnie nie zagniesz , mają na początku i na końcu zdania a nie obok siebie , nie zmienia to faktu że używają dwa razy po jednym.

marcin_ napisał/a:


Gdybyście czytali wiersze to wiedzielibyście, że od renesansu nadawało się wypowiedziom znaczenia przez zwielokrotnienia znaków interpunkcyjnych - TAK SŁYSZAŁEM, LOL. A ten koleś, co mi mówił zwał się opracowanie epok do matury rozszerzonej.


Serio??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

i co zwielokrotnienie fajnym jest nie? ^^

Zdaje mi się że to zwielokrotnienie ma swe granice...

marcin_

2009-10-02, 09:21
Panie iberystyku, nie pisałem, że mają je obok siebie. Zresztą przeczytaj to, co napisałeś:

Cytat:

mają na początku i na końcu zdania a nie obok siebie , nie zmienia to faktu że używają dwa razy po jednym.



Zmieniając słowa zachowując sens: nie stawiają dwóch znaków obok siebie, nie zmienia to faktu, że nie stawiają dwóch znaków obok siebie. [jak powiedział to Linekk "Najpierw trzeba pomyśleć, co trzeba napisać."]

Cytat:

Serio??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????


Ya rly.

Cóż, dla mnie normalnego człowieka zwielokrotnienie nie jest aż TAK ważnym zagadnieniem, by poświęcać mu uwagę. Ale to, że u Ciebie jest inaczej to Twój problem, nie mój!!!!!!!!!!!!!!! :D

.:...........:.

2009-10-02, 09:34
marcin_ napisał/a:

jak powiedział to Linekk "Najpierw trzeba pomyśleć, co trzeba napisać."


Jakoś tego nie mogę sobie przypomnieć abym dokładnie tak napisał, ale coś podobnego. Może przestalibyście się już spierać, co? Nudne i męczące to się robi i nie wnosi zbyt wiele. OT

Kropek

2009-10-02, 09:51
dlaczego nikogo nie zabili :( czekałem na to :( ((((((((

Centurion

2009-10-02, 11:33
Co do ilości znaków to dwa znaki zapytania świadczą o tym że ktoś jest dzieckiem gadu-gadu.

A stosowanie większej ilość znaków zapytania świadczy o tym że albo ktoś jets tępy albo dostał komputer tydzień wcześniej na komunię

RAJA

2009-10-02, 12:02
A mi się podobał koleś wyskakujący ze śmietnika z dmuchaną lalą!

Ra...........og

2009-10-02, 12:04
Ale pogawędka...
Ignoruje ten temat...