18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Aj Got E Filing

Saia • 2009-10-01, 21:15
By się zintegrować , spora grupka studentów stworzyła własną wersję teledysku do kawałka BEP "I got a feeling" Mnie ruszyło to że udało im się tak czasowo zmieścić.


matt_

2009-10-01, 21:27
mnie tu jakoś nic nie ruszyło.

Saia

2009-10-01, 21:39
matt_ napisał/a:

mnie tu jakoś nic nie ruszyło.



cieszę się że się podzieliłeś z nami jakże fascynującym wydarzeniem(a raczej jego braku)z twego życia , chyba nie będę mógł teraz zasnąć

yarzapp

2009-10-01, 21:54
Ta produkcja niewiele się różni od tych na vivie, utwierdza mnie w przekonaniu, że współczesny showbusiness stoi na wyjątkowo niskim poziomie. Mogliby stworzyć jakiś ch*jowy kawałek i zrobić podobny teledysk, tylko żeby te dziewczyny były w stringach i pomachały trochę dupami, z pewnością by się nieźle sprzedało...

kalo_gero

2009-10-01, 22:18
ale co w tym sadystycznego??? ten portal pada na pysk kiedys rzeczywiście filmiki trzymały poziom a teraz nalazło się buractwa i przerzuca linki z maxiora i joemonstera żeby mu w browar kliknęli...bulwa mać co to ma być na stos z takimi p*zdami!!!!!

yarzapp

2009-10-01, 22:21
kalo_gero napisał/a:

???

kalo_gero napisał/a:

!!!!!


Podobno ludzie, którzy używają więcej niż 2 znaków zapytania lub wykrzykników pod rząd powinni leczyć się psychiatrycznie

Ra...........og

2009-10-01, 22:27
yarzapp, 3 nie 2 :P

kalo_gero

2009-10-01, 22:27
<q>Podobno ludzie, którzy używają więcej niż 2 znaków zapytania lub wykrzykników pod rząd powinni leczyć się psychiatrycznie</q>

Podobno ludzie określający stan psychiczny innych po liczbie wykrzykników powinni wyjąc wreszcie ten palec z dupy....

Saia

2009-10-01, 22:35
Szczerze mówiąc , sam się czepiam tego że to co teraz jest wrzucane to już nie to samo...

A teraz parę sprostowań.

1-Notorycznie używany argument pod tytułem"nie każdy wchodzi na joemonstera"

2-Główna strona to nie jest strona poświęcona sadyzmowi a komizmowi i humorowi , harda masz od sadyzmu.

3-wrzuciłem to bo mi się spodobało i uważam że fajnie wykonali to. Jak widać co najmniej 9ciu innym osobom również się to podobało

4-sugerujesz że wrzucam takie rzeczy dla piw? Jestem na sadisticu od ponad roku a wstawiłem na główną 12 tematów , to daje mniej niż jeden temat na miesiąc. Chciałoby mi się to bym wrzucał tu wszystko co znajdę w necie ale wrzucam tylko to co mnie zaciekawi.

5-"na stos z takimi p*zdami" Właśnie pokazałeś jaki jesteś dojrzały umysłowo , coś mi się widzi że albo masz adhd albo mniej niż 12 lat. Jeśli ten portal przerasta cię emocjonalnie to po prostu wyjdź i znajdź sobie coś innego , np posklejaj modele samolotów czy ch** wie co. Podobno zarówno sklejanie modeli jak i ch** wie co uspokaja :)

kalo_gero

2009-10-01, 22:39
za modele i ch**j wie co dostaniesz browara reszty nie chce mi się komentowac

justeen

2009-10-01, 22:47
ale ładną zajawkę mieli :) przypuszczam, ze wcale nie było takie łatwe wszystko dopasować pod piosenkę.

in...........ce

2009-10-01, 22:57
Saia no lifie siedzisz tylko i kłócisz się z ludzmi na sadistic.pl a ja to potem wszystko czytam :P

Cnx

2009-10-01, 23:05
Zajebisty filmik, sam mógłbym wziąc udział. Lubie ludzi którzy potrafią się bawić. Boję się dalej pisać bo tu k***a tyle prawdziwych sadystów i sk***ysynów, że zaraz pewnie zostane zaj***ny, opie**olony ze skóry i rozrzucony po ścianach jak gnój po polu - delikatnie mówiąc.
Niektórzy cały czas tylko pie**olić potrafią !!
Poszukajcie sobie jakieś same filmiki na ogrish czy jakos tak i bez zbędnych pie**olomelo.

Saia

2009-10-01, 23:08
intrance napisał/a:

Saia no lifie siedzisz tylko i kłócisz się z ludzmi na sadistic.pl a ja to potem wszystko czytam :P



dbam o innych userów by pamiętali o mnie :)