18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ah! te kobiety!

buba100111 • 2012-10-11, 20:48
Dziś około 18 siedzimy sobie ze szwagrem i siostrą i dzwoni moja mama z rewelacją że z autem coś się stało. Wsiedliśmy w auto szwagra byliśmy po pięciu minutach. Oto co zobaczyliśmy:



więcej fotek braku opony na kole dodam jutro :D
Jak podjechaliśmy ze szwagrem zaczęliśmy się śmiać. "Typowa kobieta."
Moja mama RUSZYŁA NA KAPCIU i jechała do pracy na nockę. Twierdziła że "coś dziwnie szarpało" jadąc troszkę szybciej z opony zostało niewiele :D

Zdjęcie "na gorąco" zrobiła moja siostra potem było dużo załatwiania bo nie mieliśmy dojazdówki a dojazdówka szwagra nie pasowała, dlatego zdjęcia dodam jutro jak moja mama wróci z pracy bo wszystko co pozostało z koła moja wredna siostra wrzuciła mojej mamie do bagażnika :D
_____
tak wiem, zajebiste alusy :D nie ma bata żeby się ktoś nie obejrzał na parkingu :D

~PowerBoBass

2012-10-11, 20:49
W AX'ie miałem takie śliczne felusie :>

PS Ładnie to tak się z Mamy śmiać?

magixs

2012-10-11, 20:53
fele z pedoberemmmm

angelbike

2012-10-11, 21:14
no alusy cacy, tylko powiedz mi jak z wyważaniem tego?

Be...........oo

2012-10-11, 21:40
Piwo za Pana Misia! :ok:

stery_srh

2012-10-11, 21:58
angelbike napisał/a:

no alusy cacy, tylko powiedz mi jak z wyważaniem tego?


A jaki z tym niby problem? W takim przypadku naklejasz ciężarki na felgę tylko od strony piasty. Wykonalne w 100%, chyba że felga jest ostro porozpie**alana. Większy problem jest z wyważaniem kół na felgach, które nie mają przelotowego otworu centrującego (np. oryginalne z cytryn VTSów). Ale to też jest wykonalne, kwestia odpowiedniej wyważarki, a konkretnie mocowania koła do niej...

Sz...........an

2012-10-11, 22:03
stery_srh napisał/a:


A jaki z tym niby problem? W takim przypadku naklejasz ciężarki na felgę tylko od strony piasty.



U mnie w alu ciężarki są założone takie jak w stalówkach. Jedyna wada to taka że te ciężarki widać na wierzchu. No wiadomo że zależy od alusa bo w niektórych nie da się założyć zwykłych ciężarków.

Wooboom

2012-10-11, 22:06
Dobry Misio nie jest zły.

stery_srh

2012-10-11, 22:06
Szeryfian napisał/a:

...Jedyna wada to taka że te ciężarki widać na wierzchu...


No właśnie. Ja zawsze wyważam koła, z zastrzeżeniem żeby nie było na zewnętrznej stronie ciężarków. W każdym sensownym zakładzie są w stanie to zrobić.

MortiCRX

2012-10-11, 22:09
@up up up, jakie normalny wulkanizator przypie**ala ciężarki nabijane na rant do alusa.... chyba tylko jakiś niedouczony kapeć. Na felgi aluminiowe ciężarki się klei od wewnętrznej strony, ja pie**ole, od lat!!! Po pierwsze jak ci taki debil przyjebie ten ołowiany na rancie to uszkadza lakier, po drugie na styku ołowiu i aluminium w miejscu uszkodzonego lakieru aluminium zaczyna się utleniać.

stery_srh

2012-10-11, 22:15
@up - dokładnie. Ale czasami widzi się gdzieś takie hardkorowe maniany i ludziom to chyba nie przeszkadza. Ciekawe tylko gdzie oni znajdują takie warsztaty, gdzie kowal koła wyważa... :mrgreen:

mihaueeek

2012-10-11, 22:49
Wszystko fajnie ale to jest sadol a nie forum motoryzacyjne o oponach :( .

głodny_toster

2012-10-11, 22:52
A ja myślę, że to twoje auto i że na felach masz podobiznę swojego idola



BMWswap

2012-10-11, 23:54
to byly chyba koła do nissana micry, takie wychodziły seryjnie, przynajmniej najczęściej na micrach widziałem ten chłam