18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Agama Brodata vs mysz

Patryk_JB • 2013-01-15, 20:23
Pierwsze karmienie Agamy myszką :gilotyna:









Materiał własny :evil:

te...........er

2013-01-16, 04:02
A więc dla kogo jest ta strona, dla męczycieli zwierząt? :gay: Btw. Chętnie bym pooglądał jak ciebie zjada krokodyl, więc chyba jednak jest to strona dla mnie :plzdie: Jednakże nie widzę, żadnego powodu aby maltretować niewinne zwierze i czerpać z tego przyjemność. Nie wiesz chyba chłopczyku co oznacza słowo gimbus. Przeczytaj sobie w internecie co naprawde znaczy to słowo, bo chyba ci się coś popie**oliło
Uszanowanie :metalhead:

Melooksg

2013-01-16, 05:48
Ludzie nie przesadzajcie ... Jaszczura jak to gad ma instynkt łowcy, więc karmienie ją takim pokarmem jest słuszne, ale jak kolega zauważył, agama nie powinna dostać myszy dorosłej tylko oseska... Ja kiedyś próbowałem swojego smoka nakarmić złapaną ryjówką to się nad nią poznęcał, a gdy jej nie potrafił przełknąć to wypluł i zostawił ... :3

Ale skończcie pieprzyć o męczycielach zwierząt i że jego powinni dać krokodylowi....
Lew sobie wszamie antylopke, wilk zajączka, kotek szczura, a agamka myszkę :-) umrze ktoś od tego ? :emo:

Patryk_JB

2013-01-16, 07:57
J0HNY napisał/a:

ile tutaj twoja miala ? 3-4 miesiace? ja mam swoja 8 miesiecy no i jest jakos jeszcze raz taka co twoja, ale nie sadze zeby taka mysz przeszla jej przez gardlo (?)



Agama urodzona na początku kwietnia, ma już lekko ponad 40 cm. Może tylko na filmiku wydaje się taka mała ;-)

Bardok napisał/a:

Na ch*j hodować takie ch*jowe paskudztwo... ani to pogłaskać ani pobawić się z tym na jakiego k***a ch*ja to utrzymywać?



Nie odpowiem Ci na to pytanie, zapytaj się swoich rodziców na jakiego ch*ja Cie trzymali w domu :mrgreen: Każdy ma inne zainteresowania, jedni maja koty, inni węże, a ja mam jaszczurke

ZabójczaMama napisał/a:

Generalnie to:
1. tylko debil karmi tak małą agamę dorosłą myszą (nawet dorosłe osobniki karmi się noworodkami zazwyczaj)
2. tylko debil karmi gada żywym pokarmem (niebezpieczeństwo zagryzienia)
Natura jest naturą, ale każdy porządny terrarysta skopałby ci dupę. Jak jesteś taki mroczny i sadystyczny to chyba właśnie humanitarnie sam powinieneś tę mysz zabić, a nie wyręczać się maluśką jaszczurką.
Wrzuć materiał jak ci twój "smok przedłużenie penisa" upie**oli palca albo jak go upie**oli mysz. :)
Nie ma piwa za chamskie znęcanie się nad zwierzętami.



Jesteś terrarystą, że piszesz takie rzeczy? Na wolności też ktoś by zabił pokarm dla jaszczurki żeby jej było łatwiej ? Znam terrarystów i uwierz, że każdy karmi swoje smoki myszami. Poczytaj trochę, dowiedz się więcej, a później się wypowiadaj, nie dałem tej myszy mu z dnia na dzień bez zebrania jakichkolwiek informacji, wcześniej sporo poczytałem i dowiedziałem się czy będzie już gotowa na taki pokarm

shotme

2013-01-16, 08:38
a mój ziomek daje swojej tylko bazylie - lamus

te...........er

2013-01-16, 10:28
Melooksg, ''Lew sobie wszamie antylopke, wilk zajączka, kotek szczura, a agamka myszkę umrze ktoś od tego'' Masz racje, jednakże podział na to kto zginie, a kto przeżyje ustalany jest przez spryt oraz instynkt przetrwania danego zwierzęcia. Nawet nie o to chodzi, nie rozumiem po prostu jak można się tym podniecać i być dumnym ze swojego zwierzęcia, bo w naturalnym środowisku te zwierzęta nigdy by się nawet nie spotkały i już lepiej samemu sobie ogłuszyć, lub zabić bezboleśnie taką myszkę i potem podać niż podniecać się jak umiera w cierpieniach

sedroo

2013-01-16, 11:32
termoser napisał/a:

Melooksg, ''Lew sobie wszamie antylopke, wilk zajączka, kotek szczura, a agamka myszkę umrze ktoś od tego'' Masz racje, jednakże podział na to kto zginie, a kto przeżyje ustalany jest przez spryt oraz instynkt przetrwania danego zwierzęcia. Nawet nie o to chodzi, nie rozumiem po prostu jak można się tym podniecać i być dumnym ze swojego zwierzęcia, bo w naturalnym środowisku te zwierzęta nigdy by się nawet nie spotkały i już lepiej samemu sobie ogłuszyć, lub zabić bezboleśnie taką myszkę i potem podać niż podniecać się jak umiera w cierpieniach




no tak bo Twój kurczak którego na obiadek wpie**alasz miał możliwość ucieczki...

Patryk_JB

2013-01-16, 12:18
shotme napisał/a:

a mój ziomek daje swojej tylko bazylie - lamus



Powiedz mu, że nie może karmić samą bazylią. Agama jako podstawową dietę powinna mieć świerszcze lub karaczany.

te...........er

2013-01-16, 13:07
sedroo, nie miał jednakże nie ginął w mękach i nikt podniecaj się jego śmiercią. Został zjedzony jako martwe zwierzę, nikt się nad nim nie pastwił. to /watch?v=Gy2BOFC83Gc to jest piękne, jak chciał go nakarmić to mógł sobie ją sam zabić oszczędzając jej cierpienia, ale nie przecież to jest tak podniecające...

sedroo

2013-01-16, 14:15
niektóre zwierzęta nie chętnie jedzą padlinę... są przypadki że owszem zje, ale większość "tego typu" stworków woli ruszający się pokarm.
Ty nie widziałeś jak "ubijali" Twój obiad więc nie dziwie się że nie masz żalu że kiedyś ten biedny kurczaczek też chodził i dziobał sobie ziarenko... ._.
Ale takie jest "prawo dżungli" musisz się z tym pogodzic... myszka prawdopodobnie i tak była hodowana do tego celu więc czy zjadła go jaszczurka, wąż czy ptasznik to bez różnicy... i tak by ktoś ją wpie**olił

Melooksg

2013-01-16, 14:38
Moja agama się w ogóle nie popatrzy na padlinę ... jeżeli coś nie biega, to ona tego nie łapie i nie je ;) wyjątkiem są liście i warzywa
Tak więc oglądanie jak jaszczur lata po całym terrarium za świerszczem / myszą czy innym badziewiem jest nawet przyjemne :D
morda się mu cieszy jak małemu dziecku na widok elektronicznej zabawki :)

Dr.Okins

2013-01-16, 16:32
moja tam zajada sie szarancza i swierszczem na przemian z bazylia i kolorki ma ladne ;)

rusofil

2013-01-16, 18:55
To jest jak człowiek jedzący krowy, świnie, króliki etc, więc w ogóle nie rozumiem tego srania żarem. Gadzina też lubi świeże mięsko, a dawanie jej żywego to jakby cząstka natury. Ale podkład już jest nudny, ten utwór dodany jest do pierdyliarda innych filmików.

te...........er

2013-01-17, 15:23
Jasne, że takie jest prawo dżungli, chodzi mi tylko o to, że nie widzę żadnej przyjemności w oglądaniu męczącej się myszki, ponieważ to zwierze raczej w normalnych warunkach nie polowało by na myszy, a jeżeli by polowało, to by wiedziało jak je szybko zabić, a nie męczy się z myszą 10 min, a wy jeszcze się tym podniecacie. ch*j mnie kurczak, przynajmniej nie cierpi :idzwch*j:

rusofil

2013-01-19, 14:59
termoser napisał/a:

Jasne, że takie jest prawo dżungli, chodzi mi tylko o to, że nie widzę żadnej przyjemności w oglądaniu męczącej się myszki, ponieważ to zwierze raczej w normalnych warunkach nie polowało by na myszy, a jeżeli by polowało, to by wiedziało jak je szybko zabić, a nie męczy się z myszą 10 min, a wy jeszcze się tym podniecacie. ch*j mnie kurczak, przynajmniej nie cierpi :idzwch*j:



Dalej to sobie wmawiaj.

Brookie

2018-08-15, 12:37
Myszy, obojętnie czy żywe czy martwe, nie są odpowiednią dietą agamy - są dla nich za duże i powodują otyłość oraz wiele innych problemów. Podstawą diety agam są bezkręgowce i to nimi powinieneś karmić swojego jaszczura. A już bynajmniej nagrywanie i odczuwanie satysfakcji i przyjemności z sadystycznego wykańczania gryzonia przez agamę nie jest normalne a co najmniej niepokojące...