18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Agama Brodata vs mysz

Patryk_JB • 2013-01-15, 20:23
Pierwsze karmienie Agamy myszką :gilotyna:









Materiał własny :evil:

jonasz1

2013-01-15, 22:49
czupakabra istnieje

Fisz_

2013-01-15, 22:52
I za to uwielbiam ten portal - zamiast pie**olenia obrońców zwierząt pt. 'jak możesz karmić zwierzę jego naturalnym pokarmem w nieprzetworzonej formie, to chore i nieludzkie' normalna dyskusja na temat.. albo wszyscy tutaj jesteśmy jebnięci, albo serio świat się kończy..

Srasłkasz

2013-01-15, 22:54
Kolejny odcinek z życia białej myszki...

thoruus

2013-01-15, 23:00
W liceum chodziliśmy na wagary do zoo, środek dnia, akurat pora karmienia różnych zwierzątek. Jednego razu siedzieliśmy z kumplem przed klatką z rysiami czy innym takim kotowatym. Traf chciał, że akurat przechodziła też wycieczka z podstawówki - bachorki takie w czapencjach i rękawiczkach na sznurku. Tyle, że opiekun kotecków podawał białe szczury z wiadra - nieżywe ale i tak ładnie wyglądały rozszarpywane na strzępy. Wycieczka chyba doznała traumy do końca życia :D Eh, stare dobre czasy :-)

te...........er

2013-01-15, 23:07
Ja pie**ole, rozumiem mieć jakieś sadystyczne fantazje, ale jak można wysyłać zwierzę na pewną śmierć. Ne powinniśmy negować natury i ustalać sobie prawa kto ma umrzeć, a kto nie (i to jeszcze w bardzo bolesnej śmierci) jak masz sadystyczne fantazje to idź k***a do sado-maso i daj się gwałcić, ale zostaw naturę do k***y nędze. W normalnych warunkach ta mysz miała by prawo do ucieczki. A tak jest poprostu wystawiona na śmierć za nic. tak wiem, że to sadistic zbanujcie mnie, mam to w dupie (specjalnie sobie zrobiłem konto) ale k***a rusza mnie jak widze pojeba chwalącego się tym, że jego smok zaj***ł myszkę. Ja pie**ole...

Melooksg

2013-01-15, 23:10
No kur*a nie wierze ;/ wczoraj miałem dać materiał identyczny jak ten !

Bardok

2013-01-15, 23:11
Na ch*j hodować takie ch*jowe paskudztwo... ani to pogłaskać ani pobawić się z tym na jakiego k***a ch*ja to utrzymywać?

te...........er

2013-01-15, 23:14
Lubie czarny Humor i walczące małpy w Hameryce ale to jest bezbronne zwierze które czuje myśli itp.
My też jesteśmy zwierzętami. Więc jak chcesz to idż na spotkanie z krokodylem też będzie zabawnie (tylko nie zapomnij zrobić filmik)

somelier

2013-01-15, 23:23
Chcecie filmik jak świnia wpie**ala kurę ? Zrzutka na kurę i nakręce...

JE_not

2013-01-15, 23:33
muzyke doj***les :P przesluchana w polowie filmow internetu. mogles dac 007 soudsystem byloby tak samo modnie:P i nie wiem czy to tylko moje ucho, czy slysze odstepstaw od oryginalnego wykonania?

Dalione

2013-01-15, 23:44
termoser napisał/a:

Lubie czarny Humor i walczące małpy w Hameryce ale to jest bezbronne zwierze które czuje myśli itp.
My też jesteśmy zwierzętami. Więc jak chcesz to idż na spotkanie z krokodylem też będzie zabawnie (tylko nie zapomnij zrobić filmik)



:idzwch*j: To nie jest strona o obrońcach zwierząt.

Coraz więcej gimbusów i hejterów tutaj :cry:

komandoklucha

2013-01-16, 00:20
nakarmiłem kiedyś moją selenocosmie myszą i powiem jedno nigdy więcej po 4h j***ło w całym pokoju padliną 2 dni nie mogłem tego wywietrzyć

PaTis

2013-01-16, 00:52
RE: JE_not

To est wersja z poprzednim wokalista....

ZabójczaMama

2013-01-16, 01:07
Generalnie to:
1. tylko debil karmi tak małą agamę dorosłą myszą (nawet dorosłe osobniki karmi się noworodkami zazwyczaj)
2. tylko debil karmi gada żywym pokarmem (niebezpieczeństwo zagryzienia)
Natura jest naturą, ale każdy porządny terrarysta skopałby ci dupę. Jak jesteś taki mroczny i sadystyczny to chyba właśnie humanitarnie sam powinieneś tę mysz zabić, a nie wyręczać się maluśką jaszczurką.
Wrzuć materiał jak ci twój "smok przedłużenie penisa" upie**oli palca albo jak go upie**oli mysz. :)
Nie ma piwa za chamskie znęcanie się nad zwierzętami.

J0HNY

2013-01-16, 03:22
ile tutaj twoja miala ? 3-4 miesiace? ja mam swoja 8 miesiecy no i jest jakos jeszcze raz taka co twoja, ale nie sadze zeby taka mysz przeszla jej przez gardlo (?)
fajnie masz terarium zrobione no ale z mysza to chyba przesadziles.. to jest tylko domowa przyjemna jaszczurka, lepiej jej dawaj warzywka, owoce, robaczki i swierszcze a nie trenujesz pitbula z niej :P