18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Afgańscy powstańcy vs śmigłowiec

mihaueeek • 2012-09-04, 15:23
Amerykański śmigłowiec ściga afgańskich powstańców. Akcja od 00:25.


magnez

2012-09-04, 18:20
to jest tak samo jakbyśmy oglądali oczami nazistów naszych partyzantów-oni tam nie pojechali z demokracja tyko zeby ukraść im ropę-sadystycznie browar sie należy jak psu buda

Pater patriae

2012-09-04, 18:27
magnez napisał/a:

to jest tak samo jakbyśmy oglądali oczami nazistów naszych partyzantów-oni tam nie pojechali z demokracja tyko zeby ukraść im ropę-sadystycznie browar sie należy jak psu buda



Dopóki są tam nasi żołnierze to jebie mnie życie jakichś pie**olonych Talibów, wolę żeby oni zginęli niż nasi chłopcy z ich rąk.

Oczywiście sens przebywania tam naszych jednostek jest żaden (chyba, że by nam dużo płacili, czy to w gotówce, czy w uzbrojeniu), ale niestety jakie debilne społeczeństwo taki debilny rząd.

dN...........N!

2012-09-04, 19:33
nie lubię brudasów, ale wiecie co mnie wk***ia?

gdyby to polska miała te całe zasoby ropy naftowej, oglądalibyśmy filmy o naszych polskich terrorystach. osoby trzecie, nie związane w żaden sposób z konfliktem tak samo jak wy, jarałaby się tymi nagranami.

trochę pie**olonej wyrozumiałości i empatii.

jacekmatys

2012-09-04, 19:45
A pomyśleliście o cywilach??Pewnie w ch*ju macie ludność....istnieją jednak cywile,i im się krzywda dzieje!!Dzięki sołdżersom z hameryki zazwyczaj..Taki cwaniak z helikoptera jest bezpieczny i ma w dupie ,tylko napie**ala jak w grze.Do ruchomych celów.Bo taki ma rozkaz.Ale k***a ,przecież ma swój rozum! może pomyśleć! Może PRZESTAĆ!! I co mu zrobią ? rozstrzelają za to że jest człowiekiem??
Pater patriae:nie chciej w sobie ażeby któryś z przypuszczalnych najeźdźców mówił tak o Polakach.Jak byś się wtedy czuł??

Na...........ch

2012-09-04, 20:04
Piękne, bardzo mi się to podoba. Problem polega tylko na tym, że wprowadzając im demokrację pomagamy im w ten sam sposób co dając indianom zarażone koce.

evilmatt

2012-09-04, 20:09
Tam nie ma cywilów. Jihad to jihad, a są tak zindoktrynowani żeby walczyć z niewiernymi. Bedzie taki mydlił oczka i mówił, że Talibowie źli, a Ameryka dobra, ale jak przyjdzie co do czego to dzieciak z granatem wysadzi się w środku pieszego patrolu. Swoją drogą skąd pewność, że na filmie to Afgańczycy, a nie inne muzułmańskie pojeby, które się tam zjechały walczyć z niewiernymi? Pakistańców, Irańczyków, czy innych szuszwoli tam pełno, a podejrzewam, że i Czeczeni się trafiają. Tak samo jest w Czeczenii, tam nie ma tylko Czeczenów, są też inni wyznawcy Allaha. ;)
P.S.: j***ć każde wyznanie. Jak się ktoś poczuł urażony to bynajmniej nie jest mi z tego powodu przykro. Większość religii prowadzi do fanatyzmu, a fanatyzm to już rozp***ucha. Widać to było za czasów średniowiecza (np.: taka inkwizycja, czy misje chrystianizacyjne), widać to teraz w przypadku Allah Akbarów, czy Żydów, którzy mają się za panów świata, a goje to im moga buty czyścić. Nie zdziwiłbym się gdyby się trafił jakis jebnięty wyznawca Latającego Potwora Spaghetti, który by wytłukł kilku innowierców w ramach jakiejś nienawiści. ;)

kklement

2012-09-04, 20:15
pie**olicie jak potłuczeni, mędrcy z koziej dupy. Tam nie ma ani kropli ropy. Pies z kulawą nogą do tej dziczy by nie zajrzał gdyby nie jeden drobny detalik - w tej dziczy co bardziej fanatyczni wyznawcy Pedoproroka założyli sobie wylęgarnię pojebów wysadzających się w środkach komunikacji zbiorowej w bogatszej i nie dymającej kóz części świata. I dlatego trzeba było zrobić tam porządek.

Winters

2012-09-04, 20:19
Skąd ma być ropa i inne surowce na totalnym wygwizdowiu gdzie wszyscy to pastuchy? Aganistan jest tak ubogim krajem, że misja o wiele więcej kosztuje niż przynosi zysków. Ale pseudo-pacyfiści dalej będą wołali, żeAmeryka zajechała do Afganistanu dla ropy... Oczywiście piwko za akcje pilotów.

ans83[Ż]

2012-09-04, 20:19
jacekmatys napisał/a:

A pomyśleliście o cywilach??Pewnie w ch*ju macie ludność....istnieją jednak cywile,i im się krzywda dzieje!!Dzięki sołdżersom z hameryki zazwyczaj..Taki cwaniak z helikoptera jest bezpieczny i ma w dupie ,tylko napie**ala jak w grze.Do ruchomych celów.Bo taki ma rozkaz.Ale k***a ,przecież ma swój rozum! może pomyśleć! Może PRZESTAĆ!! I co mu zrobią ? rozstrzelają za to że jest człowiekiem??
Pater patriae:nie chciej w sobie ażeby któryś z przypuszczalnych najeźdźców mówił tak o Polakach.Jak byś się wtedy czuł??



polecam Ci w takim razie stronę Apacheclips.com. zobacz kilka filmów jak to "Hamerykańce napie**alają do wszystkiego co się rusza" włączając kobiety, dzieci i kozy i potem dopiero dodawaj głupawe komentaże. Dla ułatwienia -to nie jest tak jak myślisz.

el...........iz

2012-09-04, 20:25
powstańcy to byli przed 45 teraz są terroryści

ściwanek

2012-09-04, 20:28
איך אני אוהב הארדקור יאללה שיתפוס כבר בישראלללל tyle mam do powiedzenia.

okar19

2012-09-04, 20:38
kurestwo trzeba tępić

hornywojtek18

2012-09-04, 20:49
A ja tam nie chcę syfu z tamtych stron z resztą niemcy, francuzi i angole już się przejechali na imigrantach islamistach fanatykach :P to raz dwa nie ma tam ropy jak to pięknie niektórzy opisują, a ci tz. partyzanci zajmują się handlem i produkcją narkotyków. Wjeżdżając do wsi w awganie nie znajdziecie ludzi sterroryzowanych wojną tylko rolników ze stadem kóz który jeszcze zaproszą na obiad, bo ani nie mogą zabić w swoim domu, a jedynymi którzy strzelają są narkotykowe bandy. Ludzi się tam zmusza do uprawy maku i innego syfu.


Ale co ja mogę wiedzieć, byliście tam pewne z pińtset razy :D prawda? ;)

iMarcos

2012-09-04, 20:54
Macie więcej takich ? Zajebiste.