18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Afera Zbożowa

Bituminiorz • 2013-05-19, 12:35
Od soboty na Wykopie wrze. Wszystko z powodu jednego komentarza, który 3 lata temu popełniła administratorka serwisu. Trwa festiwal banowania, a sieć się zastanawia: to koniec Wykopu?

W sobotę na Wykopie użytkownik Mehqods opublikował stary komentarz jednego z administratorów serwisu. Elfik32, bo taki nick przyjął administrator serwisu, napisał ten post 3 lata temu. Komentarz brzmiał: "Faktycznie sperma musi mieć właściwości odmładzające ponieważ ostatnio coraz częściej słyszę pytanie "a ty dziewczynko masz dowód osobisty?". Jak można się domyślić, szybko zniknął ze strony, a Mehqods został zbanowany - permanentnie.

Użytkownicy natychmiast zareagowali i zaczęli szukać innych kompromitujących komentarzy administratorki. Te także zostały usunięte, a dodający je użytkownicy zablokowali. Również permanentnie. Rozpoczęła się szaleńcza gonitwa: użytkownicy dodawali posty, administratorzy usuwali je i banowali autorów. Szczegóły afery przeczytacie tutaj.

Link do owych zdjęć administratorki Wykopu :cycki: :cycki: [+18]

Streszczenie:
http://pokazywarka.pl/zboze/ (Tylko są przeciążone serwery)

Źródło: http://www.wiadomosci24.pl/artykul/afera_zbozowa_na_wykopie_festiwal_banowania_uzytkownikow_to_koniec_wykopu_270715.html?sesja_gratka=091c623d059234e8330f376bb778d5d1

Re...........ms

2013-05-19, 12:38
całkiem niezła dupa... szkoda, że się łajdaczy.

ces

2013-05-19, 12:39
ni jest zła
ale ch*j mnie to obchodzi

teken

2013-05-19, 12:40
A co mnie to gówno obchodzi. Wykop to jest k***a poprzednia era, jak fotka i epuls.
Poza tym co to pudelek, żeby podniecać się fotkami przeciętnej dz**ki ?

Bituminiorz

2013-05-19, 12:42
Też mam to gdzieś ale zacne cycki :D

lofix1

2013-05-19, 12:45
dobra, ale swoją drogą jakim trzeba być no-lifem żeby po trzech latach wyskakiwać z czyjąś archiwalną wypowiedzią

mojzu

2013-05-19, 12:52
jakiś mirror do zdjeci by sie przydal bo strims nie wyrabia

softenik

2013-05-19, 12:59
Właśnie, sadole, dajcie mirrora do fotek :D .

teken

2013-05-19, 13:31
Ale ją ktoś opie**olił blurem. Przecież to wygląda beznadziejnie :D

sauerps

2013-05-19, 13:38
niezła łania ;)

mo...........et

2013-05-19, 13:44
o k***a, największa afera III RP, co za wiksa co za bardacha! Jaciepie**ole wykop upada, k***a co teraz? Podobno admini wykopu w łagiewnikach msze zamówili w intencji portalu, żeby jakoś ratować tonący okręt. A tak na serio to dzisiaj Rambo 2 w tvp 2, co prawda gorsze to od części pierwszej ale zawsze to kawał dobrej sensacji. Zapraszam i polecam, Piotr Fronczewski.

Peter-Norivotset

2013-05-19, 16:00
Zajebista laska, j***łbym ją jak dziki pies, a język, aż by mi spuchł od obrabiania jej sakwy. W białym wygląda zajebiście w ch*j.


A co do tego tekstu, być może napisała to dla jaj, zresztą ch*j mnie to obchodzi, a to, że uzytkownicy jakeigos zj***nego wykopu teraz szukaja innych komentarzy to mnie tez ch*j obchodzi ;-)

Ps mysle, ze za przytaczanie jej danych, prawdziwego imienia i nazwiska, jest troche nie na miejscu, nie badzmy hienami, nawet jezeli jest przyj***na to macie chyba ciekawsze zajecia niz "powiekszanie" sytuacji nieznanej osoby, chociaż, żeby ta historia była ciekawa, a to jakieś pie**olone "nic"

wypizdson

2013-05-19, 16:02
Po pierwsze primo, nie wiem z czego ta afera i kogo to k***a obchodzi. Parę banów NA INTERNETACH i wielkie halo.

Po drugie primo, nie ma się nawet czym podniecać, ciało ma fajne, ale buźka... na rany Chrystusa, torba na głowę, bo inaczej nie stanie.

:-x

P@...........@C

2013-05-19, 16:06
wrzucanie nagich zdjęć, w tym temacie, będzie karane ostrzeżeniem o wartości 3 :nazimaja:


jonek00

2013-05-19, 16:07
cóż... warto wiedzieć. dużo fajnych rzeczy tam było.