18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Afera Zbożowa

Bituminiorz • 2013-05-19, 12:35
Od soboty na Wykopie wrze. Wszystko z powodu jednego komentarza, który 3 lata temu popełniła administratorka serwisu. Trwa festiwal banowania, a sieć się zastanawia: to koniec Wykopu?

W sobotę na Wykopie użytkownik Mehqods opublikował stary komentarz jednego z administratorów serwisu. Elfik32, bo taki nick przyjął administrator serwisu, napisał ten post 3 lata temu. Komentarz brzmiał: "Faktycznie sperma musi mieć właściwości odmładzające ponieważ ostatnio coraz częściej słyszę pytanie "a ty dziewczynko masz dowód osobisty?". Jak można się domyślić, szybko zniknął ze strony, a Mehqods został zbanowany - permanentnie.

Użytkownicy natychmiast zareagowali i zaczęli szukać innych kompromitujących komentarzy administratorki. Te także zostały usunięte, a dodający je użytkownicy zablokowali. Również permanentnie. Rozpoczęła się szaleńcza gonitwa: użytkownicy dodawali posty, administratorzy usuwali je i banowali autorów. Szczegóły afery przeczytacie tutaj.

Link do owych zdjęć administratorki Wykopu :cycki: :cycki: [+18]

Streszczenie:
http://pokazywarka.pl/zboze/ (Tylko są przeciążone serwery)

Źródło: http://www.wiadomosci24.pl/artykul/afera_zbozowa_na_wykopie_festiwal_banowania_uzytkownikow_to_koniec_wykopu_270715.html?sesja_gratka=091c623d059234e8330f376bb778d5d1

qbcia

2013-05-19, 23:25
Do tych co Ania im się z twarzy nie podoba: Kto wybrzydza, ten nie r*cha! Pamiętajcie!

Peter-Norivotset

2013-05-20, 07:10
filthy666 napisał/a:

ciało w sumie niezłe, ale z ryja ryszard


o k***a xD

orzeszwmorde

2013-05-20, 12:06
Ponoć wali się na hektary....
....albo może leci na hektary.
W każdym bądź razie mógłbym ją boso ganiać po ściernisku.

slawek361

2013-05-20, 12:24
Widzę że kurahen zrobił swoje, aj aj :krejzi:

mieszalniapasz

2013-05-21, 10:56
Użytkownicy Wykop.pl protestują przeciwko niereformowalności administracji portalu. :trollencjusz:




"W sobotę rano czynnie wzięłam udział w wykopywaniu zbożowych znalezisk, ale kiedy kurz i emocje opadły wyłonił się standardowy schemat działania praktykowanych chyba przez każdy rodzaj władzy.

Afera (nadużycie władzy)
Nieudana próba jej wyciszenia (usuwanie głosów sprzeciwu)
Eskalacja niezadowolenia ludzi dzięki którym istnieje jednostka odpowiedzialna za aferę (kilkanaście stron z wymowną tematyką zboża)
Próba przeczekania (zaprzestanie usuwania wpisów i banowania)
Próba obrócenia w żart - zmniejszenie wartości problemu (zmiany w logo)
Próba rozdzielenia problemu na mniejsze, czyli zmniejszenie jego wagi (głosy, ze to nie tylko jedna administratorka banowała, ale robiło to kilka osób )
Obietnice zmian + przeprosiny (nowy regulamin)
Zablokowanie wszelkich dalszych przejawów buntu (tag zboże)
Ignorowanie niezadowolenia i próba powrotu do normalnego funkcjonowania.


Wnioski
1. Standardowo: Zero dymisji, zero rezygnacji, nikt nie jest odpowiedzialny, nic się nie zmieni.
2. Człowiek który komunikuje się z userami od strony administracji powinien zostać politykiem. Ma predyspozycje."



źródło: Wykop.pl

garota

2013-05-21, 11:20
Ale o co chodzi? Takie macie nędzne życie prywatne że przejmujecie się jakimś gównem z internetu? Jakieś wykopy itd. Poj***ł się świat, poj***ł. Na podwórku jak mnie ktoś banował to mu wypłacałem z bańki. A teraz, denerwuję się na tekst napisany przez anoniowego dupka.


bo...........ę

2013-05-21, 12:08
Nie sądziłem, że i tutaj to kurestwo dostanie darmową reklamę. Oby ta ch*jnia nie wyszła na główną.

kucma19

2013-05-21, 12:32
@UP@UP

co wy pieprzycie. Jest to nowa i ciekawa sytuacja. Nie chodzi o to ze nikt nie ma wlasnego zycia k***a. Ale swiatem trzeba sie interesowac bo zawsze lepiej wiedziec niz nie wiedziec. Wykop to klasyk ale od kiedy przejelo go allegro to zaczelo sie psuc.
Mamona przyslonila ślipia i serwis ktory istnieje dzieki użytkownikom ma w dupie uzytkownikow. A uzytownicy jako swiadomi internauci nie chca byc r*chani w dupe i traktowani jak murzyn bez napleta z rdzawym odcieniem wlosow. nie wystarczy dac komunikat jak w TV ze rzecznik powiedzial ze jest ok, wiec jest ok. I nie chodzi o ta gola dupe. Wyszlo ze lubi sie pieprzyc, pozowala nago i jest nimfomanka, wzbudzilo to zainteresowanie bo wykopowicze posrednia znali ta tepa dzide bo byla moderatorem ale popisaliby na ten temat kilka dni i odeszlo by to w cien bo malo to jest cyckow na internecie. Ale dac babie wladze to tak sie konczy, impulsywne dzialanie poskutkowało glupimi decyzjami majac ludzi od ktorych jest sie zaleznym (kasa) za wroga. Teraz to użytkownicy stawiaja wymagania i bardzo dobrze.

To pokazuje ze jesli poczynania "gory" nie traktuja "dolu" po partnersku to "dół" moze zrobic bunt i role sie odwroca na tyle ze to "dol" bedzie gora!

Ta sytuacje mozna rowniez odniesc do nas jako narodu, pokazuje jak jestesmy glupi, nie potrafimy sie zbuntowac mimo ze wszyscy krytykujemy i nie podoba nam sie "gora" oraz to jak latwo manipuluje nas "rzecznik" ktory robi dobra mine a nas dali boli dupa bo jestesmy r*chani bez wazyliny ale nie jest wazne zeby bylo lepiej, wazne zeby nie bylo gorzej albo zeby juz gorzej mial kto inny byle nie my.

hoho, ale sie rozpisałem

kucma19

2013-05-21, 13:01
@UP

sorry kacpereczeq12 ale mam ambicje... nie namowisz mnie :P

bisfhcrew

2013-05-21, 14:31
Banda gimbusów która zobaczyła cycki. Dajcie sobie siana, administracja tamtego portalu ma wyj***ne na kilku pryszczatych użytkowników, nic nie zdziałacie.

Wykop to prywatny portal, obowiązuje tam regulamin i właśnie zdanie administracji/moderatorów.

P@...........@C

2013-05-21, 14:35
nie zakładajcie osobnych tematów na to szambo, wszystko wrzucajcie tutaj ;)

3look

2013-05-23, 16:08
Finał taki będzie że k***iszon zostanie jeszcze celebrytką czy jakim innym telewizyjnym wycieruchem, a wszystko przez j*baną gimbazę. Jeszcze wspomnicie moje słowa. :-D