18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Afera z GTA 5

McMenel • 2014-12-10, 10:56
Witam otóż niedawno w kraiku zwanym Australią w pewnej dużej sieci sklepów odpowiedzialnych za sprzedaż gier pojawiła się petycja o zakaz sprzedaży tej nad wyraz ciekawej gry.
Link do petycji
Ta ciekawa metoda wpływu opinii publicznej okazała się skuteczna. GTA5 zostało wycofane ze sprzedaży w sieci sklepów Target na terenie państwa gdzie skaczą kangury. Lecz właściciele tej sieci prawdopodobnie będą stali przed jeszcze ciekawszym dylematem. Otóż internet to zbiorowisko ludzi myślących nieco intensywniej i ktoś wykoncypował w swej główce aby utworzyć nową petycję opierającą się na tym samym założeniu a uderzającą w nieco inny target kupujących. Otóż została utworzona petycja o zakaz sprzedaży Biblii.
Link do petycji
Jak widać liczba ludzi popierających zakaz sprzedaży Biblii przekroczyła już liczbę osób które sprzeciwiały się GTA5. W ramach walki z feminazizmem i hipokryzją proponuję przyłączyć się do akcji podpisać petycją i obserwować shitstorm powstały w mediach po przekroczeniu potrzebnej liczby głosów.

Smutas

2014-12-10, 11:00
Chcesz aby zakazano sprzedaży Biblii? Ja pie**ole, ci lewacy ze swoimi poj***nymi pomysłami wszędzie się wpychają.

sulodar

2014-12-10, 11:05
Czemu mam dziwne wrażenie że 3/4 biorących udział w petycji o zakazie sprzedaży biblii to ciapaci ? Nie lepiej zrobić petycję o zakazie sprzedaży koranu ?

el...........wy

2014-12-10, 11:07
Cytat:

Czemu mam dziwne wrażenie że 3/4 biorących udział w petycji o zakazie sprzedaży biblii to ciapaci ? Nie lepiej zrobić petycję o zakazie sprzedaży koranu ?



A nie lepiej nie zakazywać sprzedaży niczego, żeby ludzie mogli sobie kupić j***ne GTA jak chcą lub k***a biblię jak chcą?

McMenel

2014-12-10, 11:16
Smutas napisał/a:

Chcesz aby zakazano sprzedaży Biblii? Ja pie**ole, ci lewacy ze swoimi poj***nymi pomysłami wszędzie się wpychają.


Widać k***a mać czytanie ze zrozumieniem kuleje. To odpowiedź na bzdurną petycję zakazującą sprzedaży GTA5. Powołuje się na te argumenty. Wyśmiewa durne przekonanie iż gry video są powodem przemocy. Do tego co za debil kupuje Biblię.
1. Jest dostępna za darmo w internetach.
2. Jest dostępna za darmo od różnych fanatycznych organizacji protestanckich.

I na koniec jedno mądre zdanie. Czemu cenzura ma obowiązywać GTA5 skoro w Biblii są nawet gorsze treści. Ot wyrzynanie całych plemion ( no prawie całych dziewice izraelici mogli sobie zostawić dla zabawy ).

RakMozgu

2014-12-10, 11:16
ch*j ich k***a obchodzi czy kupuje sobie jakieś gierki czy nie.

RockyWood

2014-12-10, 11:17
założę się, że petycję o utworzeniu zakazu pierdzenia w miejscach publicznych też podpisałyby tysiące...

petycje internetowe - nowy wymiar trollingu...

santaxl

2014-12-10, 11:26
a ja bym zrobił petycję o zakazanie lewactwa

el...........wy

2014-12-10, 11:41
santaxl napisał/a:

a ja bym zrobił petycję o zakazanie lewactwa


wtedy sam byś był lewakiem :krejzi: zresztą i tak pewnie jesteś :D

~Velture

2014-12-10, 13:14
Podbije. Zrobić petycję o zakazie robienia petycji.

Smutas

2014-12-10, 13:20
McMenel napisał/a:


Do tego co za debil kupuje Biblię.


Zapewne twoja babcia kupiła. Chyba jest szczęśliwa że uważasz ją za debila.

is...........ay

2014-12-10, 14:05
@Velture: To ja zrobię petycję o unieważnienie Twojej petycji. :D

contracts

2014-12-10, 14:12
Jak się dowiem że kręcą jakieś afery to sam ...

binladden

2014-12-10, 14:47
Osobiście mam to w ch*ju, bo to nie mój kraj i sam chyba nigdy w życiu gry nie kupiłem, ale to przesada jednak. Jak może jedna grupa ludzi, zakazać robienia czegoś innej (oczywiście wyłączając przestępstwa)? Myślę, że reakcja była trafna i prawidłowa. @Smutas moja babcia też kupiła i właśnie dlatego uważam ją za debilkę, bo nigdy jej nie przeczytała. Jak większość popieprzonych fanatyków.