18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Afera z GTA 5

McMenel • 2014-12-10, 10:56
Witam otóż niedawno w kraiku zwanym Australią w pewnej dużej sieci sklepów odpowiedzialnych za sprzedaż gier pojawiła się petycja o zakaz sprzedaży tej nad wyraz ciekawej gry.
Link do petycji
Ta ciekawa metoda wpływu opinii publicznej okazała się skuteczna. GTA5 zostało wycofane ze sprzedaży w sieci sklepów Target na terenie państwa gdzie skaczą kangury. Lecz właściciele tej sieci prawdopodobnie będą stali przed jeszcze ciekawszym dylematem. Otóż internet to zbiorowisko ludzi myślących nieco intensywniej i ktoś wykoncypował w swej główce aby utworzyć nową petycję opierającą się na tym samym założeniu a uderzającą w nieco inny target kupujących. Otóż została utworzona petycja o zakaz sprzedaży Biblii.
Link do petycji
Jak widać liczba ludzi popierających zakaz sprzedaży Biblii przekroczyła już liczbę osób które sprzeciwiały się GTA5. W ramach walki z feminazizmem i hipokryzją proponuję przyłączyć się do akcji podpisać petycją i obserwować shitstorm powstały w mediach po przekroczeniu potrzebnej liczby głosów.

Jack Daniel's

2014-12-11, 03:15
A może petycja o hodowlę krabów w Bałtyku? Żeby Bongman nie musiał krabów poławiać na obczyźnie.

Filogyna

2014-12-11, 03:46
sulodar napisał/a:

Czemu mam dziwne wrażenie że 3/4 biorących udział w petycji o zakazie sprzedaży biblii to ciapaci ? Nie lepiej zrobić petycję o zakazie sprzedaży koranu ?




Jeśli chcesz być przykładnym chrześcijaninem, wpierw zaprzestań publicznego okazywania niechęci wobec innych. W istocie nawet księża mają obowiązek kochać homo, muslimów i tak dalej. Nie mogą, owszem, zaakceptować działań tych, którzy nie żyją w symbiozie z chrześcijańskimi pryncypiami, ale jednocześnie, jeśli chcą być konsekwentni, muszą ich wszystkich kochać.

Smutas napisał/a:

Chcesz aby zakazano sprzedaży Biblii? Ja pie**ole, ci lewacy ze swoimi poj***nymi pomysłami wszędzie się wpychają.




Ty jesteś z tych, którzy gdyby byli przekonani, że to jednak lewaki w największej części są katolikami, od razu zmieniliby sympatie. Jesteś fanatykiem jakiejś politycznej ideologi... Czymże się różnisz oprócz obiektu kultu od allah-akbarowców?

PolaczekRR

2014-12-11, 04:15
jestem w Sydney od pół roku, ogolnie ludzie i polacy na miejscu są spoko ale zawsze sie znajdzie jakiś j***ny pedał albo feministka albo oburzona osoba i niestety te k***y tutaj maja jakiś posłuch ...

Bir

2014-12-11, 04:29
*bez wchodzenia w link* Czy przypadkiem tej petycji nie mogą podpisywać tylko obywatele Australii? Wszystkie inne głosy po podliczeniu będą unieważnione.

PS. Torrenty/sklep online dziffki.

surojak

2014-12-11, 05:04
Ale z was są głąby jak się czyta te wasze komentarze. Nic nie rozumiecie i nie macie jakiejkolwiek świadomości czy nie posiadacie umiejętności abstrakcyjnego myślenia.

Nie rozumiecie, że tu nie chodzi o zakaz sprzedawania książki zwanej biblią, którą i tak 99% was nigdy nie czytało i nigdy nie przeczyta. To po pierwsze.

Po drugie tu chodzi o to, że tak zwana "demokracja" zaczyna sie burzyć na całym świecie. Dlaczego?
Bo jakaś "demokratyczna" większość czy grupa mniejszych lub większych debili byle w miarę zorganizowanych może przepchnąć jakieś gówniane prawo zakazujące czegoś. W tym przypadku jest to gra GTA 5.
Po trzecie zakaz sprzedawania bibli jest tylko i wyłącznie kontrą do "zakazu" sprzedaży GTA. To jakie kto ma "powody" dlaczego głosuje za lub przeciw jest drugorzędne.

Chodzi o to, że nie można zakazywać sprzedaży czegoś tylko dlatego, że komuś się "gra" czy "biblia" nie podobają. Nie chcesz nie kupujesz PROSTE.

To jest właśnie ta pie**olona poprawność polityczna eksportowana z żydonalnu zwanego Ameryką. Gdzie zabraniają ci nazywać:
- murzyna - murzynem, asfaltem, ebolą, gównem - MASZ mówić AFROAMERYKANIN Lub sprowadzjąc to na nasz grunt AFROPOLAKIEM bo jakiś bambus gadał kiedyś w telewizji, że go obraża jak się mówi na niego murzyn
Geja - pedałem, cwe*em itp. Bo ich to OBRAŻA
Muzułmanina obraża krzyż na drodze to trzeba go zdjąć bo może to go obrazić. Ale jak popie**ala w tym swoim j***nym turbanie to MNIE TO NIE MOŻE OBRAŻAĆ?! pie**olENIE!

Można by tu tonę gówna tu przytoczyć ale po tych dwóch przykładach powinniście zrozumieć OCB.



p.s Idąc dalej co jeszcze?, może pedofile skrzykną się i stworzą jakieś prawo czy inne gówno, które będzie im pozwalało na j***nIE dzieci BO TO SĄ ICH PRZEKONANIA, że nie ma w tym nic złego, ze zakaz r*chania dzieci obraża ich uczucia i nie moga spełnić swoich podstawowych potrzeb??

!!GDZIE JA k***A ŻYJE!!

CYTAT:

Edmund Burke - Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili.


CZYTAJCIE KSIĄŻKI DEBILE! ZE ZROZUMIENIEM JAK NIE UMIECIE ZROZUMIEĆ TO CZYTAJCIE TAK DŁUGO AŻ TE WASZE TĘPĘ BANIE PRZYJMĄ TO DO WIADOMOŚCI!



FejkKrzysztof

2014-12-11, 05:45
Bez sensu jakiekolwiek petycje o sprzedaży biblii. Jeśli komuś przeszkadza zakaz sprzedaży GTA5 to zwyczajnie zaczyna bojkotować tą sieć. Do takich cwaniaków przejmujących się za bardzo poprawnością polityczną nie da się dotrzeć inaczej niż przez portfel. Jak spadną im obroty to będą wiedzieli, że b :-) ranie pod uwagę troll-petycji się zwyczajnie nie opłaca. :-)

olewojciech

2014-12-11, 07:30
A ch*j mnie obchodzi Australia ?!
Mało burdelu mamy we własnym Państwie ?

ma..........._k

2014-12-11, 11:08
podpiszmy petycję o zakazie sprzedaży biblii w australii, tak bardzo zmieni to nasze życie!

Kriser77

2014-12-11, 11:15
k***a nawet nie wiem co myśleć po przeczytaniu tych debilnych komentarzy...

sadolus90

2014-12-11, 13:03
o jaki ból dupy gimbo-katolików.

O boshe jakie to modne stało się stawanie w obronie prymitywnych religii na przekór mainshitowych mediów.

Nie wiedzie, że jedyna słuszna religia to pastafarianizm?

tomini

2014-12-11, 16:18
W Australii nie ma ciapatych by tam sie dostać trzeba coś umieć by być potrzebnym w społeczeństwie :P

maoRys

2014-12-11, 20:34
ja skladam petycje zeby Putin jebnal atomem, i juz niczego nie trzeba bedzie zakazywac. W dupach sie poprzewracalo....