18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

AdBuster - konfrontacja fastfoodowa

IIvvYY • 2013-09-09, 18:05
Nowy odcinek.
AdBuster - konfrontacja fastfoodowa


krzych

2013-09-10, 16:51
Jak już był w Malcie w Poznaniu to mógł iść na kebab znajdujący się dokładnie między Makiem a BK. Tam można zjeść dobre żarcie tylko się trzeba naczekać...

KMD

2013-09-10, 16:57
Burger king rządzi tempe ch*je!

cocaine.animals

2013-09-10, 17:03
Ktoś wie jakiej rasy jest kot dariusz ?

quartz75

2013-09-10, 17:39
pawel997402 napisał/a:

Czemu jak ktoś się rozwinie na YT to zawsze piszecie,że pierwsze odcinki były dobre a teraz gówno lub komercja?


Bo się nie rozwija tylko raczej zwija do środka. Skoro ci się podobają testy z których nic kompletnie nie wynika to już twoja sprawa. Wcześniejsze, choć przewidywalne były chociaż interesujące. A wystarczyło kupić 2, podobne w składzie kanapki od różnych dostawców i zważyć. Chociażby to a tak to kupa na poziomie galerianki, która chce zabłysnąć w necie.

przepon

2013-09-10, 17:59
Fakt, że kanapki z Donalda są wybierane częściej przez zwierzęta akurat nie świadczy o ich lepszym smaku. Najpewniej dają tam więcej syfu, który używany jest do produkcji karmy dla zwierząt. Ale gratuluję autorowi rzetelności w tym konkretnym przypadku ;>

Sonal

2013-09-10, 18:24
A mnie wk***ia za każdym razem podgrzewanie kanapek w Burger King w mikrofalówce. Tak się reklamują, iż ich burgery są pieczone na otwartym ogniu. Napisałem do nich maila w tej sprawie i odpisali, że są wcześniej pieczone na ogniu a potem tylko podgrzewane.
To już wolę z tego względu burgery z McDonalda jak już naprawdę muszę.

fansubaru

2013-09-10, 18:42
Psy wybrały McD bo są karmione tym samym (pedigree i innym ch*jstewkiem) prawdziwe mięso jest im obce.

P.S nie jestem pracownikiem po prostu lubię BK wydaje się mnie tłusty ;P

an...........81

2013-09-10, 21:36
tak tylko w roli informacji to Burger King i Mcdonalds to jedna firma "McKing"

mgrucha

2013-09-10, 21:50
Wypie**alaj ode mnie, jem przecież!!!

marcinc53

2013-09-10, 21:55
KMD napisał/a:

Burger king rządzi tempe ch*je!



hahaha tygrys z downem hahahahahahhhaha

mazoke

2013-09-10, 23:16

Tak sie typuje!

Matush5

2013-09-11, 19:48
Nie wiem, po cholere tak się ludziska spinacie ? Koleś po prostu na siłe chce nam coś wcisnąć, żeby zarobić kase i mieć non stop oglądalność na kanale. ch*j z tym, że 3/4 ludzi powie " JA pie**olE ALE GÓWNO " no ale co z tego skoro i tak wejdą mu na kanał i podbiją oglądalność :) Nawet jeżeli to skrytykują 1 wyświetlenie więcej jest ? A no jest :) A takie testy są moim zdaniem poj***ne. Dlaczego ? A no dlatego, że z jakiej racji on mi mówi, gdzie lepiej jadać ? A może ja lubie wpie**olić ośmiornice na żywca z sosem ?

A prawda jest taka, że do takich "lokali" zaglądam może 2 razy w roku zazwyczaj jak jadę w jakąś podróż daleką a nie znam dobrych knajp w danej miejscowości to wole już zjeść te gówno niż z jakieś budki przydrożnej. Ot co :) Ja odsubowałem dawno kanał tego Pana skończył się dla mnie gdzieś 6 miesięcy temu. Tak samo jak reszta Polskich " jutuberów " naj***li sobie milion pięćset subskrybentów a teraz jak robią filmik o tym jak ich pies sra to i tak mają 200 tysięcy wyświetleń więc po co się męczyć ? :)