18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

AdBuster - konfrontacja fastfoodowa

IIvvYY • 2013-09-09, 18:05
Nowy odcinek.
AdBuster - konfrontacja fastfoodowa


Revelict

2013-09-10, 14:12
Już od dawna przestałem ch*ja oglądać bo robi nierzetelne gówno jakich mało. A ja sadze że przypadek, bo wyłączę mikrofon i powiem nie rusz i pies nie ruszy. A ja i tak powiem że BK jest lepszy bo mi bardziej smakuje. Jakiś pchlarz nie będzie mi mówił co dobre a co nie. k***a. :idzwch*j: z tym gównem.

Kamilek1

2013-09-10, 15:06
Ciekawe ile dostał od zarządu MacDonalda za zrobienie antyreklamy Burger Kingowi. Test równie rzetelny co informacje w TVN'ie...

PRG

2013-09-10, 15:07
Wszystkie fastfoody to gówno podawane na srebrnej tacy, rzygać mi się chce jak widze miłośników tego ścierwa

Santoryn

2013-09-10, 15:12
Adbuster się skończył po paru odcinkach, komercja i tyle. Gimbaza poogląda, obejrzałem tylko minute i dalej nie wytrzymałem.

Krak

2013-09-10, 15:14
To jest pies? Nieźle mu dupsztala rozjeździł

pawel997402

2013-09-10, 15:15
Czemu jak ktoś się rozwinie na YT to zawsze piszecie,że pierwsze odcinki były dobre a teraz gówno lub komercja?

lolsnic

2013-09-10, 15:16
Śmierdzi fermentem

Krak

2013-09-10, 15:16
Dodam jeszcze, że od razu widać jakie żarcie nadaje sie dla psa :)

rozyk

2013-09-10, 15:36
testowanie przez psy zarcia dla ludzi to jak testowanie karmy dla kotow przez myszy , widze ze co raz mniej pomyslow na odcimki chu ju wona unsub ADBUSTER

kamilqla

2013-09-10, 15:37
A morał z tej bajki jest krótki i niektórym znany Mcdonalds z psiej karmy jest produkowany :) .

szefwszystkichszefow

2013-09-10, 15:41
Na poczatku gadal od rzeczy, teraz to robi z siebie balwana, i jeszcze to porownanie z psami...
moj pies wpie**olilby oba burgery, obie torby a potem pewnie wzialby sie za kamerzyste, nie wiem kto wymyslil test porownania burgerow z uzyciem zwierzat, ale jest bez zadnego sensu. Coraz bardziej zenujace te jutubowe wrzuty

vasre

2013-09-10, 15:58
W sobotę dostałem BigMacki od ręki :P P. Wrocław Rynek, godz.2 - tłoczno :D

marcinc53

2013-09-10, 16:09
Niestety bardzo jest mi przykro, ale większość drapieżników, w tym psy i koty nie czuje smaku słodkiego oraz umami - czyli smaku mięsa. Więc inteligencją tu (imie tego kolesia) się nie popisał. Krótko mówiąc te jego zwierzątka wybierały mięso kierując się węchem lub wybierały je losowo. Także spokojnie burger król może go pozwać :-) .

szefwszystkichszefow napisał/a:

Na poczatku gadal od rzeczy, teraz to robi z siebie balwana, i jeszcze to porownanie z psami...
moj pies wpie**olilby oba burgery, obie torby a potem pewnie wzialby sie za kamerzyste, nie wiem kto wymyslil test porownania burgerow z uzyciem zwierzat, ale jest bez zadnego sensu. Coraz bardziej zenujace te jutubowe wrzuty



od rzeczy znaczy bez sensu
do rzeczy znaczy z sensem

A co do testu z mini zoo się zgadzam

EDIT: Znaczy mięso smak w ogóle dla nich jakiś ma, ale jest to smak dla psa czy kota obojętny, neutralny. Najbardziej bawi mnie, jak jakaś babka gada do swojego kotka coś w stylu "O masz kochanie, kupiłam ci twoje ulubione piersi z kurczaczka, tak mniam mniam" :samobojstwo:

MówięPrawdę

2013-09-10, 16:30
Nie wierzę, że mc mu nie zapłacił. MI tam w mc po prostu nie smakuje. 2x bardziej wolę KFC I Burger kinga

Moja_Pani

2013-09-10, 16:34
Co za debil nazywa zwierzęta imionami ludzi?