18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

AdBuster - konfrontacja Farmio (bez jaj) + zagadka

Darkstep • 2013-06-17, 01:05
Tym razem, Adbuster sprawdza reklamę jajek Farmio. Plus mała zagadeczka. :amused:


bach

2013-06-17, 11:01
znakomita większość polskich zasiewów kukurydzy, to kukurydza roundup ready, ale to przecież nie jest GMO :amused:

Me...........in

2013-06-17, 11:09
Jajek od dziadka ze wsi naprawdę nic nie przebije :ok:

Frozen2

2013-06-17, 12:04
puscilem sobie go bez glosu i zauwazylem jak on strasznie czesto i gwaltownie ta glowa napie**ala na boki i w gore

Y0SH

2013-06-17, 13:40
Nie każdy pochodzi ze wsi, a jeżeli już pochodzi to nie każdy jest takim BAMBREM żeby kury hodować, także macie się czym podniecać faktycznie, że macie chłopskie pochodzenie. A jak będę mieć ochotę na jajka, to sobie pójdę do sklepu ekologicznego.

_P...........K_

2013-06-17, 15:35
Y0SH napisał/a:

Nie każdy pochodzi ze wsi, a jeżeli już pochodzi to nie każdy jest takim BAMBREM żeby kury hodować, także macie się czym podniecać faktycznie, że macie chłopskie pochodzenie. A jak będę mieć ochotę na jajka, to sobie pójdę do sklepu ekologicznego.



Heh, bez sensu argumenty :-D Po pierwsze, to zawsze można kupić jajka od jakiegoś znajomego, który ma takie dojście do zdrowych jajek, no chyba, że nie masz znajomych. Jak zapewne większość osób Babcię z Dziadkiem mam na wsi, to do nich jeżdżę po jajka, a sam mieszkam i urodziłem się w mieście, dziękuję i dobranoc "panie szchalcic" :rofl: :ok:

Unrecordable

2013-06-17, 17:12
Aż z ciekawości szybko poleciałem do lodówki sprawdzić początek tego kodu :D

loordb

2013-06-17, 17:33
denardes napisał/a:

Jeden z niewielu który miał pomysł na siebie i robi to coraz lepiej, a nie jakieś abstrach*je, piątki, niekryte krytyki i inne badziewia które coraz bardziej zaniżają swój poziom. Tak trzymaj Maniek :-D :!:



abstrach*je trzyma jeszcze wiekszy poziom niz na poczatku, jak nie ogladales ich nowych filmikow to zamknij jape.

bohomas

2013-06-18, 18:36
Jaka to nutka w intro?!